Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 16, 2024, 12:23:44 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 188 189 [190] 191 192 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2076108 krát)
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #2835 kdy: Září 08, 2009, 12:22:50 pm

Tohle je výhradně omezení. Nutí to město udělat přívětivé pro nováčky a tím nabízí jedinný scénář jakým se má město ubírat.

Kdyby chtěl někdo si z města udělat pevnost a nikomu nedovolit vstup tak na tomhle zkrachuje. A to nemluvím o jiných scénářích co mohou hráče napadnout. Ale tohle je výrazně omezuje.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Orbi
Host
Odpověď #2836 kdy: Září 08, 2009, 12:26:56 pm

No prave o to ide, kedze mesta su startovne lokacie. Urcite ziadny oligarcha vlastniaci mesto nebude chciet spravit z neho pevnost len pre seba.
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #2837 kdy: Září 08, 2009, 12:28:32 pm

to vip:
jestli mas spokojenost porad 75%
tak to znamena, ze zadny z tech "novacku" si tech vitrin ani nevsimne...
ze by vsechno dostaval zadarmo od kamaradu?

ve statistikach je videt ze novackove se motaji spis kolem vesnice uprchliku,
ta tam lezi bezezmeny od startu sveta, asi bude nastavena nejak lip Úsměv

to arash:
a jestli je to nuti je to dobre
kazdy se musi o poddane starat jinak mu udelaji paseku, nebudou pracovat a nakonec zdrhnou
podpora kamadicku, na server jine lidi nedostane
jestli to nekdo neumi hrat vladare, hmm treba se najde jinej
Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #2838 kdy: Září 08, 2009, 12:36:17 pm

to arash:
a jestli je to nuti je to dobre
kazdy se musi o poddane starat jinak mu udelaji paseku, nebudou pracovat a nakonec zdrhnou
podpora kamadicku, na server jine lidi nedostane
jestli to nekdo neumi hrat vladare, hmm treba se najde jinej
Tohle by se dalo akceptovat kdyby tady byly i možnosti pro případy které jsem zmínil já. Kdo chce hrát vladaře at vládne nějakému městu. Ale aby byly možnosti dobýt si i jeskyni jako sídlo banditů, nějakou pevnost hluboko v horách jen jako sídlo určité skupiny lidí která nemá důvod bydlet ve městě.

Tady nejde o podporu kamarádičků. OOC se na to tak můžeš dívat, ale někteří to berou jako RP. A pro ty tady není alternativa.
Ovšem vladař nemusí přece lidi supportit ale může si spokojenost zvednout násilím ne? Dát do města co nejlepší stráže a kdo bude nespokojen at vypadne.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Snekoun
Host
Odpověď #2839 kdy: Září 08, 2009, 12:43:22 pm

Tohle by se dalo akceptovat kdyby tady byly i možnosti pro případy které jsem zmínil já. Kdo chce hrát vladaře at vládne nějakému městu. Ale aby byly možnosti dobýt si i jeskyni jako sídlo banditů, nějakou pevnost hluboko v horách jen jako sídlo určité skupiny lidí která nemá důvod bydlet ve městě.
Tady nejde o podporu kamarádičků. OOC se na to tak můžeš dívat, ale někteří to berou jako RP. A pro ty tady není alternativa.
Ovšem vladař nemusí přece lidi supportit ale může si spokojenost zvednout násilím ne? Dát do města co nejlepší stráže a kdo bude nespokojen at vypadne.

Ano tato varianta existuje i teď ale stojí jen trochu více peněz jako v realu. Můžeš si vybrat více demokratickou variantu se spokojeným lidem co tě bude stát méně ( větší spokojenost ) nebo nedemokratická která má větší náklady ( menší spokojenost ).
Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #2840 kdy: Září 08, 2009, 12:45:01 pm

A že dobro a zlo má stejné podmínky pro hru.....
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2841 kdy: Září 08, 2009, 01:25:24 pm

No, teda nevím, Neusi, z čeho si usoudil, že se to nějak strašně zvedlo a vylepšilo. Když budu mluvit za Kráter, tak tam jsme změny udělali před tím, než jsi to zavedl, protože nám obchod šel do kopru. Výkup tam máme alespoň ze 2/3 takový, jaký potřebujeme (nějak teď nemáme čas shnánět si suroviny sami). Jestli tam kvůli té vymyšlenosti přidala Amy výkup pěti nějakých obskurních bylinek, tak to je vážně vylepšení jak hrom. A i před tím jsme měli dost štědré výkupy (a pořád máme). Dokonce i v Žumpě se dají prodat bylinky a Žumpáci nemají o spokojenosti obyvatel žádné tušení.

Spíš by se měli nějak donutit hráči Měsíčních elfů, aby trochu hráli. Ostatní se i s tím málem času co mají (teď nedostatek času hodně postihuje právě El Ashally) pořád o něco snaží (to zahrnuje Větrov i Elg, podle toho co je psáno v IC sekci). Pokud Ti to připadá málo, rád bych věděl, jak by sis to představoval. Nejsem Oligarcha (to je od nás jen Amy), tak to píšu sem. Doufám, že tím nevyvolám flame. Tím zároveň prosím ty, co nejsou správci měst, aby na tohle nereagovali.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Vip
Hrdina
***
Příspěvků: 280


Zobrazit profil
Odpověď #2842 kdy: Září 08, 2009, 01:56:39 pm

to vip:
jestli mas spokojenost porad 75%
tak to znamena, ze zadny z tech "novacku" si tech vitrin ani nevsimne...
ze by vsechno dostaval zadarmo od kamaradu?

ve statistikach je videt ze novackove se motaji spis kolem vesnice uprchliku,
ta tam lezi bezezmeny od startu sveta, asi bude nastavena nejak lip Úsměv


podpora kamadicku, na server jine lidi nedostane


... souhlas je mozne ze si vitrin moc nevsimaji nebot pro zacatek je lepsi startovat pro ne ve vesnici uprchliku kam je posilam aby se i poznali s nasimi sousedy v podtemnu.
A zadarmo ? Jedem bartrovym obchodem coz vitrina neobsahne ( dodas matros neco ti z toho vyrobim zbytek je muj) samozrejme ze ne vzdy, ale jak co kdo umi, nekdo sbira kvitka jiny kaci stromy atd. Ale nastesti se brzy jiz presunou do Elgu neb levelovaci lokace atd budou mit bliz odsud a budou taky muset zacit nekde lovit rozumny time exping

klicove vidim to ze tahle nase podpora kamaradicku na server dotahla 4 nove lidi, nerikam ze je to kdovi kolik ale uz je to pak meritelnejsi vs povrch.

Bohuzel prevladajici nuda likviduje hrace co jsem poznal pri svem levelingu. A na to aby se neco rozhybalo, ac se snazime se moc nereflektuje ...
kuprikladu ...
znesveceny drudsky oltar ... naprosto nikoho to nezajima .. zrusit do nepouzitlneho stavu (jinak si toho asi ani nevsimnou)
znesveceni oltare primo v chramu ve vetrove .... NIKOHO to ani nehne aby s tim neco delal (z rad hracu) poklonit se tam stejne muzou tak co by je nekam nutilo, bohuzel nemame pravomoci to patricne dozdobit nejakyma cakancema po zdi apod aby si toho treba vsimli, ale myslim ze to neni o zdobeni ale o lidech, kdo nechce, ten nehraje. Turnaje co delala Amy to dost ozivovali diky slibene odmene, vypadalo to jako uzasna mobilizace hracu ,, kteri konecne maji nejaky cil ... cas to odval.

prijde mi to skoda, hodne lidi tady tomu dalo spoustu casu.
Zaznamenáno

s uctou
Vip
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #2843 kdy: Září 08, 2009, 03:09:15 pm

to Ludekk:
zmena a zavedeni oblibenosti byla nahlasena asi tyden pres spustenim, aby bylo mozno se nachystat
jo neco se delo v Krateru uz predtim, ale veci aktivita zacala az ted
mozna to nevidis, ale je to videt na statistikach provedenych obchodu

nejveci zmeny se udaly na Vetrove, kde to bylo pred ohlasenim budouci zmeny zalostne
a neboj se.... nejveci ztraty z neoblibenosti obyvatel maji elfove v horske (s rozdilem tridy)

to Vip:
znesvecovani oltaru bych moc nerozvyroval Úsměv
zapominas ze v podtemnu vladne 1 druid (dost divocina)
jak nekomu (opakovane) znesvetis oltar na povrchu, tak brzo muzes ocekavat znesvecene oltare v podtemnu...
a myslim ze by to ten 1 podtemnackej druid nezvladnul "vysvetit" a byl by v...

co delat v podtemnu, aby jste se nenudili jsem vam psal mockrat (nevim jestli primo tobe)
na rady co udelat v podtemnu, aby tam nebylo takove RP pusto a nuda, jste vzdy odpovedeli, ze to pro vas neni...
zatim provozujete jen kraft, sedite doma, odvedete nove postavy k pokladu a ucastnite se akci, ktere vymysli a porada povrch
Zaznamenáno
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #2844 kdy: Září 08, 2009, 03:57:16 pm

Já teda nevím, my se teda vůbec nenudíme Úsměv a né že bysme furt craftili, je to o vyspělosti hráčů a dospělích osob...ti si zábavu najdou.
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Mad
Hrdina
***
Příspěvků: 290



Zobrazit profil
Odpověď #2845 kdy: Září 08, 2009, 04:08:51 pm

TAdy ale nejspíš nebyla řeč o Krvavých orkách, ti nemají potřebu koholiv bezdůvodně zabít pro vlastní potěšení se slovy já jsem drow a mám kapuci, tak mě nikdo nemůže poznat, takže mohu zaútočit první jenom já  a zabíjet kohokoliv potkám co je na tom, že je to low lvl, zprasím si ho taky, at mám radost a  půjdu sním znesvětit nějaký oltář, kterých je tolik, že se nedaj hlídat, a jakejkoliv kněži si ho obřadem stejně očistí.
Zaznamenáno
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #2846 kdy: Září 08, 2009, 05:17:42 pm

Mno já nevím, imho nikdo na serveru nePKčkuje nějak znatelně...
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Amy
Host
Odpověď #2847 kdy: Září 08, 2009, 05:35:53 pm

Souhlasím s Bhaleem.


To Mad
Pokud se začnou hrát drowové jak mají, tak můžeš počítat s tím, že budou likvidovat všechno co uvidí. A ty na to budeš muset IC reagovat - třeba i křížovou výpravou. V tom je krása interakce. Ne jen řvát ale taky reagovat.

když se nikdo neobtěžuje reagovat na MÍRNOU HRU SOUČASNÝCH DROWŮ - AT JSOU JAKÝKOLIV - pak se IMHO nemůže divit, když se to bude stupnovat.


To Neus.
Dá se někde udělat veřejná statistika obchodů a spokojenosti?

N.
Zaznamenáno
Mad
Hrdina
***
Příspěvků: 290



Zobrazit profil
Odpověď #2848 kdy: Září 08, 2009, 06:15:45 pm

tady jde o to, že zabijou 15-20stráží + obchodníky + nějaké hráče ve městě a řeknou ti je že je nikdo nepozná protože mají kapuci. Přitom kapuce nezakrývá tvář, nosí pořád stejné oblečení, stejně, mluví chodí, takže při takovémhle humbuku je někdo musel vidět, jeslti ne tak je to totální nesmysl.
Zaznamenáno
Vip
Hrdina
***
Příspěvků: 280


Zobrazit profil
Odpověď #2849 kdy: Září 08, 2009, 06:27:04 pm

to Vip:
znesvecovani oltaru bych moc nerozvyroval Úsměv
zapominas ze v podtemnu vladne 1 druid (dost divocina)
jak nekomu (opakovane) znesvetis oltar na povrchu, tak brzo muzes ocekavat znesvecene oltare v podtemnu...
a myslim ze by to ten 1 podtemnackej druid nezvladnul "vysvetit" a byl by v...

co delat v podtemnu, aby jste se nenudili jsem vam psal mockrat (nevim jestli primo tobe)
na rady co udelat v podtemnu, aby tam nebylo takove RP pusto a nuda, jste vzdy odpovedeli, ze to pro vas neni...
zatim provozujete jen kraft, sedite doma, odvedete nove postavy k pokladu a ucastnite se akci, ktere vymysli a porada povrch


Znesvecovani oltaru neni prace druida ten s tim nesouhlasi, to delaji knezi Shar, ne drud. Ale mas pravdu ze to treba nejni ten spravny motor aby nahodil aktivni domobranu na povrchu a lidi zacli delat treba aktivni akce proti podtemnu, asi to bude chtit neco vyrazne viditelnejsiho. Mrknutí
Podtemno jako takove se mezi sebou taky moc nenudi, ale vidim jak predevsim na povrchu hraje tak polovina toho o cem jsem vedel kdyz jsem levelil. Podtemno ma sve zabavy vskutku dost. Ale mas pravdu ze se ja ucastnim akci na povrchu ... vetsinou neplanovane kdyz jsem na toulkach krajinou ( viz posledni akce se Snekounem -gj)
Naplanujem vice akci, to problem neni, hlavne kdyz bude DM ktere to s nami odehraje Smích .. dle reakci na nase dotazy jich moc volnych neni.

tady jde o to, že zabijou 15-20stráží + obchodníky + nějaké hráče ve městě a řeknou ti je že je nikdo nepozná protože mají kapuci. Přitom kapuce nezakrývá tvář, nosí pořád stejné oblečení, stejně, mluví chodí, takže při takovémhle humbuku je někdo musel vidět, jeslti ne tak je to totální nesmysl.

Obleceni se u nekterych meni, ale to neni podstatne .. jen mam za to ze bylo kdesi receno ze Kape .. tvar zakryva .. koneckoncu kdyz se podivas na postavicku tak je tvar opravdu skryta. Ale jinak .. jiste .. dali jste si na nas zatceni aniz jste o nas cokoli vedeli tak jste vedni sestym smyslem .. respektuji to a cekam ze s tim budete neco delat kdyz "VITE" kdo jsou ti spatni . Mrknutí
Zaznamenáno

s uctou
Vip
Stran: 1 ... 188 189 [190] 191 192 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS