Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 11, 2024, 07:30:18 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2074188 krát)
Snekoun
Host
Odpověď #1440 kdy: Březen 16, 2009, 05:34:15 pm

Takze aby nekdo netvrdil ze jen machruji a teoretizuji:

Rubicitove doly: Zvisit ohnive zraneni na 1k20/round, pridat k salamandrum i ty golemy co byli na jednicce a co se spawli s urcitou sanci kdyz tam nekdo odtezil rudu, nakladni vytah nechat a pridat neco podobneho ze strany podtemna

Verdicitove: Licence na dostani se opet z obou stran, jen z podtemna levnejsi, mozna jeste neco silnejsiho mixnout mezi ty horniky

Syenitove: Vetsi obtiznost, takze mezi ty aurility michat VIC akolitu bojovniku a sluzebniku, pristup dvoji: pres licenci a veeeelike DC nejakeho zamku jako bylo na K1... pro potreby K2 by to mohlo byt rekneme 80, to je vcelku realne datelne pro potreby K2

Mithrilove: Prokopavani ok, jen dat vetsi narocnost...rekneme 5* vic zivota tem krapnikum, posilit markantne straze, pridat epicke pasti s adaptivnim rozmistenim, idealne neco ve stylu tekutych pisku, staci dat ty a komentar: vcuclo te bahno:)

No a po tehle upravach uz nebude dolovani jako odskocit si na pivko, ale propracovana akce

Pro rozsireni klidne nejak ztizit dostani se k nim, treba system dvou pak aby tam mohli minimalne 2 lide...a to by prro zacatek mohlo pomoct Mrknutí

Hm, tak s takovou se na craft už asi vážně vyprdnu, protože něco takovýho neufinancuju. Zaplatit partu, která to zvládne, zaplatit drahý nářadí na průměrný výrobky a ještě platit za klíče do dolů.... Když si každej vyrábí pro sebe do party, tak ode mně stejně nikdo nic nekoupí, takže se pro ten materiál budu mořit zbytečně a ještě s prodělkem... A abych se kvůli tomu přidával do větší party, která absoulutně nesedí s mým přesvědčením, tak to už vůbec ne.

Pravě že potom budeš moct prodat boty +3 za 20 tis a budes jeste levnej  Škleb
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #1441 kdy: Březen 16, 2009, 05:41:18 pm

Hm, tak s takovou se na craft už asi vážně vyprdnu, protože něco takovýho neufinancuju. Zaplatit partu, která to zvládne, zaplatit drahý nářadí na průměrný výrobky a ještě platit za klíče do dolů.... Když si každej vyrábí pro sebe do party, tak ode mně stejně nikdo nic nekoupí, takže se pro ten materiál budu mořit zbytečně a ještě s prodělkem... A abych se kvůli tomu přidával do větší party, která absoulutně nesedí s mým přesvědčením, tak to už vůbec ne.
A můžu se zeptat proč teda craftíš? Jak říkáš nic neprodáš, do žádný skupiny hráčů jít nechceš (což je dobře s tými důvody)?

Ještě nedávno jsem prodával, ale teď to vytrvale klesá. Poslední dobou prodávám jenom obvazy a pár zanedbatelných kusů oblečení. Od té doby, co se v craftu osamostanili cikáni a Lincourtovci si už nejspíš dělají sami pro sebe. Směrem na sever od Chmelínkova to víceméně tak nějak samo na sebe jede už delší dobu, takže kdo by teď kupoval? Ti hráči, co zůstávají, jsou většinou v nějakém etablovaném spolku, samostaných se tu moc nepohybuje.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Snekoun
Host
Odpověď #1442 kdy: Březen 16, 2009, 05:48:22 pm

Hm, tak s takovou se na craft už asi vážně vyprdnu, protože něco takovýho neufinancuju. Zaplatit partu, která to zvládne, zaplatit drahý nářadí na průměrný výrobky a ještě platit za klíče do dolů.... Když si každej vyrábí pro sebe do party, tak ode mně stejně nikdo nic nekoupí, takže se pro ten materiál budu mořit zbytečně a ještě s prodělkem... A abych se kvůli tomu přidával do větší party, která absoulutně nesedí s mým přesvědčením, tak to už vůbec ne.
A můžu se zeptat proč teda craftíš? Jak říkáš nic neprodáš, do žádný skupiny hráčů jít nechceš (což je dobře s tými důvody)?

Ještě nedávno jsem prodával, ale teď to vytrvale klesá. Poslední dobou prodávám jenom obvazy a pár zanedbatelných kusů oblečení. Od té doby, co se v craftu osamostanili cikáni a Lincourtovci si už nejspíš dělají sami pro sebe. Směrem na sever od Chmelínkova to víceméně tak nějak samo na sebe jede už delší dobu, takže kdo by teď kupoval? Ti hráči, co zůstávají, jsou většinou v nějakém etablovaném spolku, samostaných se tu moc nepohybuje.

Prilezitost myslim bude ... jen to chce cas.My taky nic neprodavame.Neni kupni sila Jsem v rozpacích
Zaznamenáno
Smrk
Mob
*
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
Odpověď #1443 kdy: Březen 16, 2009, 05:53:11 pm

Ještě nedávno jsem prodával, ale teď to vytrvale klesá. Poslední dobou prodávám jenom obvazy a pár zanedbatelných kusů oblečení. Od té doby, co se v craftu osamostanili cikáni a Lincourtovci si už nejspíš dělají sami pro sebe. Směrem na sever od Chmelínkova to víceméně tak nějak samo na sebe jede už delší dobu, takže kdo by teď kupoval? Ti hráči, co zůstávají, jsou většinou v nějakém etablovaném spolku, samostaných se tu moc nepohybuje.
Takže bys uvítal, kdyby stoupla spotřeba třeba těch obvazů na takovou mírů, aby se zase začaly prodávat? S čímž souvisí to, že jich lidé ve spolcích spotřebují tolik, kolik si jich nebudou schopni vyrobit sami. A k tomu právě vede prodloužení a s tížení podzemí. Navíc sem navrhoval výkup výrobků NPC postavama, což by lidem jako ty dávalo finanční prostředky. Velké skupiny, které ovládají, města by byly schopny dojít do podzemí spíš než ty. Ale zároveň drží města a ty musí z něčeho financovat, což by mohli být právě ty prostředky, co ty vyděláš prodejem základních věcí NPC . Za ty nakoupíš lepší suroviny. A to budeš moct lepší věci prodat jiným hráčům. Pokud budeš sám samostatný tak to moc fungovat nebude. Ale rozhodně na tom nic nezmění ani to, že bude těžší se do dolů dostat, ani to že to bude lehčí. Když není komu prodávat, tak s tím se nic nedá dělat.
Zaznamenáno

Morgan
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #1444 kdy: Březen 16, 2009, 05:56:32 pm

No odkup vyrobku od NPC je blbost, pec jich crafter vyrobi treba 10000, jedine co by v tehle veci slo by byl odkup veci z pokladu, ale to by museli byt specialne oznaceny systemem... pak by se mozna dali za nejakou mrzkou sumu (dle kvality treba 50, 100,200,300,400,500 zlatych) prodat...ale jinak tezko...
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Mithrandir
Host
Odpověď #1445 kdy: Březen 16, 2009, 06:03:33 pm

2)Opet nejak rozumne rozdelit suroviny podtemno/povrch aby bylo nutne obchodovat...oni nam mech/lilek/hematit/adamantit/ nejaky drahokam - mi jim kuze wyvern/draku/javor/tis/vzacnejsi bylinky...ne aktualni nastaveni sobestacneho podtemna

Toto je uz davno, presne tak ako pises. Chvilku bola chybicka, ze sa na jednom mieste (v dungeone Quallarine) spawnoval Tis (dungeon som neprezeral, nenapadlo ma ze tam bude nieco rast  Úsměv ).  Takze podtemno nieje sebestacne. Nemusi to tu kazdy kricat, ked si to nikto ani poriadne neprezrel ...
Zaznamenáno
Smrk
Mob
*
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
Odpověď #1446 kdy: Březen 16, 2009, 06:05:59 pm

No odkup vyrobku od NPC je blbost, pec jich crafter vyrobi treba 10000, jedine co by v tehle veci slo by byl odkup veci z pokladu, ale to by museli byt specialne oznaceny systemem... pak by se mozna dali za nejakou mrzkou sumu (dle kvality treba 50, 100,200,300,400,500 zlatych) prodat...ale jinak tezko...
Záleží na ceně, kdo říká, že by se za to mělo platit 1000penez/ks. Ale 1 třeba za 5penez, to ti dá ti při 10000 kusech 50 000 peněz. Což není tak moc pokud se třeba jeden ingot rubicitu bude prodávat za 250 peněz tak to máš 200 ingotů. Takže pro spolky bude lepší těžit a slabým sólo hráčům nic jiného než prodávat nezbude. Tím se zvýší spolkům kapitál a ten se jim odsaje přes města. A taky všichni nemusejí mít všechno ne. Já chci mít porsche a taky ho nemám.
Zaznamenáno

Morgan
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #1447 kdy: Březen 16, 2009, 06:26:43 pm

Taky se mi líbí návrh na to, aby nějaký NPC odkupovalo výrobky. Třeba to může být udělaný i tak, že podle nějakýho klíče bude platit míň. Nevim, třeba pokud mu někdo bude chtít prodat 100 bot, tak mu řekne, že od něj koupí max 5 a to se to ještě bude zmenšovat. Například 1. za 500, 2. za 400, 3. za 300 ... 5. za 100 a víc jich teĎ nekoupí. odkoupí je třeba až za dejmetomu IC měsíc. A věci jako jsou šipky, šípy,  ... by kupoval jen pokud by byl balík kompletní (99 pro šípy,...). nebo by mohl nějak random vyžadovat nějakej speciální výrobek. Ouplně nej by ale bylo, kdyby vykupoval věci z pokladů. Konečně by se dalo zbavit věcí nepotřebných... K čemu je například mnichovi, že mu vypadne z pokladu štít? Nesmysl... Tak by mohly mít třeba značku výrobce, nevim, od pirátů by to mohl být kapitán Škleb, u mravenců mravenčí dělnice atd... Ale rozhodně bych byl pro to NPC. Kroutím očima
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #1448 kdy: Březen 16, 2009, 06:43:14 pm

Jop, NPC by mohli odkupovat výrobky...A co se týče toho materiálu, tak já vidim jedinou možnost v tom, že si v lokaci nevystačí samotná postava...Muj drozd zvládne všechny doly levu zadní...Můžu se sebrat a jít si kam chci a natěžit si kolik chci a kdy chci...

Nechci sem plést jiný servery a možná si trochu protiřečim když sem na demonu měl tak vyhraněnej názor...ale podle mě, když byl kov v dole, kam potřebovala postava 70k jenom na vstup a bylo to tam tak pro partu 3 lidí, tak ten kov měl cenu a dal se prodávat a byla poněm scháňka...A to jak po zbraních, tak po materiálu samotnym...Tam teda byli ještě ty debilní licence...To už je kravina, ale to že musí někdo vynaložit prachy (aspon 30k) a čas zvedne podle mě cenu toho matroše...

Ale nejde to vyřešit všechno...Pořád tu budu lidi jako já co si pro sebe naberou dostatek materiálu aby pak jako kreténi nemuseli do dolu dvakrát tejdně když chtějí náhodou objevovat nějakou zbroj nebo zbran....Zase z toho nedělejte terno....Nebo se vám nato už ta zbejvající hrstka lidí vysere.

PS: pište strožší názory Valím oči! Super!
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
Smrk
Mob
*
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
Odpověď #1449 kdy: Březen 16, 2009, 06:45:59 pm

Já bych to zbytečně nekomplikoval, kvalita věci = cena ve zlatě (případně nějaký modifikátor). Což nikoho nevytrhne, nikomu se primárně nevyplatí craftit kůly prodeji, ale začínající craftery to podpoří. A dá jim to nějaké prostředky na nákup lepších surovin. Ale a na to se nesmí zapomínat, v žádném případě bych tohle neaplikoval bez změny v nabývání surovin a odlivu peněz a výrobků ze světa. Samo o sobě by to situaci naopak zhoršilo, než zlepšilo.
Zaznamenáno

Morgan
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #1450 kdy: Březen 16, 2009, 07:02:40 pm

A proc se teda nemuzem dmluvit na jednotnych cenach vyrobku? Bylo by to bez komplikaci....
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
Smrk
Mob
*
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
Odpověď #1451 kdy: Březen 16, 2009, 07:05:50 pm

A proc se teda nemuzem dmluvit na jednotnych cenach vyrobku? Bylo by to bez komplikaci....
Jak to myslíš, že všichni budou prodávat veci za stejný peníze? To fungovat nebude, navíc nevím k čemu by to bylo dobrý?
Zaznamenáno

Morgan
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #1452 kdy: Březen 16, 2009, 07:06:10 pm

navíc by se dalo využít skillu appraise...
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #1453 kdy: Březen 16, 2009, 07:14:57 pm

Já bych to viděl jedině na to placení za důl...2k za verdovej a adam důl jsou směšný ceny...Když by byla cena vyšší, člověk by tam tak často nechodil...Navíc když snížíš počet materiálu v dolech....ale stejně si nasyslíme matroš do zásoby.Nikoho nedonutíš aby když už jde do dolu si odnesl jen 30 kusů rudy...I teď když je to tak jak říkáte "snadnoo dostupný" tam nejdu několikrát ale pobudu tam tři hodky a nasyslim matroš na craftění...
Takže mě asi nic nenapadá...Leda tak ztížit ty podmínky aby tam muselo víc lidí a aby se za to platilo...to už jsou dvě podmínky, který dost zdramatizujou těžbu surovim...A to se netýká jenom kovů a kamenů, ale třeba i kytek...Některý by mohli růst jenom na odlehlých místech nebo u bossů...
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
Amy
Host
Odpověď #1454 kdy: Březen 16, 2009, 07:24:28 pm

Já bych to viděl jedině na to placení za důl...2k za verdovej a adam důl jsou směšný ceny...Když by byla cena vyšší, člověk by tam tak často nechodil...Navíc když snížíš počet materiálu v dolech....ale stejně si nasyslíme matroš do zásoby.Nikoho nedonutíš aby když už jde do dolu si odnesl jen 30 kusů rudy...I teď když je to tak jak říkáte "snadnoo dostupný" tam nejdu několikrát ale pobudu tam tři hodky a nasyslim matroš na craftění...
Takže mě asi nic nenapadá...Leda tak ztížit ty podmínky aby tam muselo víc lidí a aby se za to platilo...to už jsou dvě podmínky, který dost zdramatizujou těžbu surovim...A to se netýká jenom kovů a kamenů, ale třeba i kytek...Některý by mohli růst jenom na odlehlých místech nebo u bossů...

přátelé já nevím jak vy, ale tak trošku si myslím, že by jste tu alchymii měli nechat na pokoji. Už dost na tom, že sehnat suroviny je docela síla (Prach nebo ulomky) ted ještě stěžujte bylinky. Aby jste se jednou neprobudili do světa, kde lékárna bude stát tisíc zlatých...

Spíš bych byl proto, aby existovaly základní bylinky a "speciální" to znamená, poslední tři, nebo čtyři byliny udělat "vzácné" (Což už existuje - viz mech) a uvolnit možnost těžení bylin pro všechny, což by umožnilo přístup k penězům i pro nováčky.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS