Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 08:27:40 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 204 205 [206] 207 208 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1671140 krát)
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #3075 kdy: Březen 25, 2010, 02:37:30 pm

Já se musim smíchy popadat za břicho....
citace Sedostinka:
Hm... myslela jsem že je interakce po domluvě, tím že nám ji budete vnucovat si moc nepolepšíte.

A za co jsi ty dostala poslední varování?

PS: Elfy bych zamknul na opuštěným ostrově když si s nikým nechtějí hrát  Úsměv Les není jen váš píseček, tak se sakra smiřte lidi s tim že můžete potkat někoho komu nepadnete do oka a pro změnu vám to vaše v lepším případě jen vypíchne. Kdybyste nebyli s prominutím "idioti" tak byste byly rádi že se vůbec něco děje. Zkuste tu blbou hru nachvíli vypnout a věnovat se něčemu jinýmu..Už vám to leze na mozek.
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
Sedostinka
Host
Odpověď #3076 kdy: Březen 25, 2010, 05:15:08 pm

Oneilku, tak ještě jednou.

Ano, dostala jsem za "vnucování" napomenutí. Otázkou je jestli jen proto, že jsem to já, nebo proto že se to nemá.

Nicméně, pokud si chceme hrát ve větším množstvím, řezat si hlavy, dávat se do otroctví a tak podobně, to by se snad mělo dít po domluvě ne? V opačném případě to vede jen ke znechucení, separaci, nebo odchodu jinam.
Zaznamenáno
Temnastrana
Nováček

Příspěvků: 10


Zobrazit profil
Odpověď #3077 kdy: Březen 25, 2010, 06:17:01 pm

Oneilku, tak ještě jednou.

Ano, dostala jsem za "vnucování" napomenutí. Otázkou je jestli jen proto, že jsem to já, nebo proto že se to nemá.

Nicméně, pokud si chceme hrát ve větším množstvím, řezat si hlavy, dávat se do otroctví a tak podobně, to by se snad mělo dít po domluvě ne? V opačném případě to vede jen ke znechucení, separaci, nebo odchodu jinam.

“řezat si hlavy, dávat se do otroctví“
Kde jsi toto vzala, nikdo nic takového neudělal a ani dělat nechce(teda z nás – zabitého elfa jsme oživili, aby nepřišel o tolik xp projitím přes roháče) – je to tu dokonce někde i napsaný(o tom řezání hlav) a jsem přesvědčený, že pokud dotyčný hráč nebude chtít tak rozhodně ani to otroctví. Opravdu jsem úplně nepochopil, co se tu řeší – jeden mluví o koze a druhý o voze.  Byly zabity zvířata a zničen les – prostě něco nehorázného v očích lesních elfů. Tak to řešte jako lesní elfové ne jako hráči.
Přiklad(prosím nerozebírejte tento příklad je to jen blbina, ale  možnost): zděšený a naprosto nepříčetný elf, pomohu lesu se sebrat z té hrůzy; během toho se snažím zjistit, kdo nebo co pro provedlo a jdu to zabít.
Zaznamenáno
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #3078 kdy: Březen 25, 2010, 07:48:58 pm

Oneilku, tak ještě jednou.

Ano, dostala jsem za "vnucování" napomenutí. Otázkou je jestli jen proto, že jsem to já, nebo proto že se to nemá.

Nicméně, pokud si chceme hrát ve větším množstvím, řezat si hlavy, dávat se do otroctví a tak podobně, to by se snad mělo dít po domluvě ne? V opačném případě to vede jen ke znechucení, separaci, nebo odchodu jinam.

Jak sem osobně poznal místní DM, tak bych řekl že ti to dali kvůli tomu že se to dělat prostě nemá. Nevím proč se nějací lidé myslí že sou nějak extra na oku:).

re: temná strana.

Do otroctví sem elfíky chtěl hodit já. Nějak se za to nestydím a skrývat to nebudu:).
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #3079 kdy: Březen 25, 2010, 07:59:26 pm

Ale problém je v tom že ani kdyby někoho tihleti zabily, tak mu neukradnou ani pěťák a neuřežou hlavy...Vyhrajou si to RP a budou se tim strašně bavit protože je to prostě baví. Vy se jen bojíte o svuj píseček a proto nechcete s nikym nic mít.

PS: viz chování elfů co sem poznal za DM když sem chtěl něco s váma hrát a nebo co jsem viděl jako DM i hráč jen tak.

Prostě se tomu poddejte a hrajte s lidma když chtěj hrát s váma. Ať už se bojuje nebo mluví. Nevim co je za problém. Většinu času ste to vy a orkové kdo je na serveru ve větším počtu ve skupinkách, tak se nedivte že s váma něco chtěj mít.
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #3080 kdy: Březen 25, 2010, 08:03:32 pm

Oneilku, tak ještě jednou.

Ano, dostala jsem za "vnucování" napomenutí. Otázkou je jestli jen proto, že jsem to já, nebo proto že se to nemá.

Nicméně, pokud si chceme hrát ve větším množstvím, řezat si hlavy, dávat se do otroctví a tak podobně, to by se snad mělo dít po domluvě ne? V opačném případě to vede jen ke znechucení, separaci, nebo odchodu jinam.

“řezat si hlavy, dávat se do otroctví“
Kde jsi toto vzala, nikdo nic takového neudělal a ani dělat nechce(teda z nás – zabitého elfa jsme oživili, aby nepřišel o tolik xp projitím přes roháče) – je to tu dokonce někde i napsaný(o tom řezání hlav) a jsem přesvědčený, že pokud dotyčný hráč nebude chtít tak rozhodně ani to otroctví. Opravdu jsem úplně nepochopil, co se tu řeší – jeden mluví o koze a druhý o voze.  Byly zabity zvířata a zničen les – prostě něco nehorázného v očích lesních elfů. Tak to řešte jako lesní elfové ne jako hráči.
Přiklad(prosím nerozebírejte tento příklad je to jen blbina, ale  možnost): zděšený a naprosto nepříčetný elf, pomohu lesu se sebrat z té hrůzy; během toho se snažím zjistit, kdo nebo co pro provedlo a jdu to zabít.


No.. prodávání lesních elfů Drowům, bez toho aniž by se hráče někdo zeptal jestli souhlasí nebo ne, to tady přece provádí hejky a jeho parta.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3081 kdy: Březen 25, 2010, 08:07:36 pm

Myslím, že se to tady zbytečně eskaluje. Držme se tedy hesla:

Heslo příštího týdne:

Nepindej a hrej!

 Mrknutí
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #3082 kdy: Březen 25, 2010, 10:29:42 pm

Eskalace, to jsou ty pojízdný schody ne? Smích Smích
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
MarwCZ
Šampión
**
Příspěvků: 121


Zobrazit profil
Odpověď #3083 kdy: Březen 26, 2010, 07:24:17 am

Jo ták, už jsem to pochopil, to divný slovo. Nějak jsem nevěděl co je eskalace násilí a teď vím že to jsou "pojízdný schody násilí" - takže počítám nějaký béčkový horror se supr názvem.  Škleb
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3084 kdy: Březen 26, 2010, 03:50:16 pm

to ano, barbar s int 8 ... ale barbar s int 20 nie

Natoz zaklinac

Ani ten s moudrostí Osm? Úsměv Zaklínač je přeci charismatický, není inteligentní Úsměv

Zaklínač neboli vědmák útočí na přesilu, protože je proměněnec s nepřirozenými reflexy, je dokonale vycvičen a má posilující lektvary uvařené bylinkáři z Kaer Morhen a anti-magický amulet se zvířecí hlavou.

Pokud jde o černokněžníka, tam už je to trochu problematičtější.  Mrknutí
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #3085 kdy: Březen 27, 2010, 06:43:27 am

Szapkovski, či jak se to píše, jasně Smích
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #3086 kdy: Březen 27, 2010, 10:58:03 am

Szapkovski, či jak se to píše, jasně Smích
Sapkowski, Andrzej Úsměv
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Hashen
Šampión
**
Příspěvků: 136



Zobrazit profil
Odpověď #3087 kdy: Březen 27, 2010, 11:17:09 am

Náhodou Drizzt zabijí na potkaní celé skupiny goblinů... Škleb
Zaznamenáno

Postavičky:KeLnar
                    Miz´ri Yril´Lysael
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #3088 kdy: Březen 29, 2010, 01:02:01 pm

...
//zájemci dnes od 20,00 aréna, o zábavu bude postaráno
škoda, že to hlásíš jen takhle malej kousek dopředu, před chvílí jsem si na dnešek domluvil s kámošema zapití papírů Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3089 kdy: Březen 29, 2010, 05:30:48 pm

...
//zájemci dnes od 20,00 aréna, o zábavu bude postaráno
škoda, že to hlásíš jen takhle malej kousek dopředu, před chvílí jsem si na dnešek domluvil s kámošema zapití papírů Vyplazuji jazyk

To jako že sežerete hromadu papíru a pak to zapijete, aby to líp klouzalo do krku?  Škleb
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Stran: 1 ... 204 205 [206] 207 208 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS