Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 11:02:55 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 134 135 [136] 137 138 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1671284 krát)
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #2025 kdy: Říjen 29, 2009, 08:49:39 am

Tímto cech bojovníků zaujímá nepřatelské postavení vuči osobě Danny Blake a rovněž k jeho ženě za napadení člena cechu a toto platí až do odvolání.

*podpesán* Theureg z rodu Darwolf, velitel cechu bojovníků
Drahy Theuregu

Nemužeš vedet kdo ta osoba byla.
Už vubec kdo byla ta žena.
Natož to že je to "Blakova žena", natom krasne ukazuješ jak je to cely mimo...

 Mrknutí
Hmm, na tohle si odpovím. Úsměv

V tom rozhovoru nebylo nikde jméno Danny Blake, to s tebou souhlasím. Zato se tam objevilo jméno Kate ikdyž špitaný. Že jste patřili k sobě, to bylo taky celkem očividné. Tys naznačil, že jsi lučištník a už si ani nepamatuju, kdy jsi změnil oblečení. Kate názorně předvedla svoji obratnost s meči. Takže popis, ačkoliv bez jednoho jména, není těžké dát dohromady. Úsměv

Teď už budu jen hádat, ale myslím, že Theureg vás zná, takže podle toho celkem podrobného popisu by si vás jednoduše přiřadil. A i kdyby to náhodou pravda nebyla, jak to ty chceš vědět? Úsměv
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Amelor
Host
Odpověď #2026 kdy: Říjen 29, 2009, 09:46:32 am

Takže ted se budeme opoznavat na zaklade použivanych zbrani a podobne ano?  Úsměv

Theureguv "lowlvl" ktery nas vidi poprve, poda hlašeni Theuregovi ktery na zaklade matneho popisu ihned urči o koho jde a na zaklade par facek vyhlasi vojnu celemu spolku.
Promin Theuregu ale nemužu se zbavit pocitu že tu jde o tve uražene ego, že neprekousneš to že jsme si dovolili pohrat se s tvoji postavou a henchmanem, kteri nevedeli kdy držet jazyk za zubi.

Ale ja nebudu horlive protestovat, to jsem nechtel  Škleb Když te to bavi, když ti to udela dobre, tak si posluž...
Ale dej si pozor s kym si začinaš  Mrknutí
Poslední změna: Říjen 29, 2009, 09:51:08 am od Amelor Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #2027 kdy: Říjen 29, 2009, 10:23:39 am

Mě to spíš přijde tak, že kdyby jsi měl dost zdravého rozumu a uměl si spočítat o co jde, tak bys tohle nemohl postit do éteru ani ze srandy
Kdyby si měl dost zdravého rozumu a uměl počítat, tak tohle nevypustíš z klávesnice. Rodiče si na svůj důchod vydělávali svými daněmi, stejně jako jejich pracující rodiče. To že stát tyhle jejich peníze prošustroval je věc uplně jiná. Proto kdo umí a může snížit svůj daňový základ ať tak činí, kecy, že okrádá důchodce jsou mimo. Okrádá sebe. A dokud potečou moje peníze z daní na pi..oviny typu Gripen, pozlacená dálnice, třípatrový byt ministrovi, letecký doprovod Obamovi, psímu útulku v Řeporyjích, indoš, tak budu odečítat a odečítat co to jde.
Kód:
http://www.cenastatu.cz/obchod/shop.php
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Orbi
Host
Odpověď #2028 kdy: Říjen 29, 2009, 10:38:59 am

psie utulky by mali byt stavane z dani a poplatkov za psa ... zial vetsina miest peniaze zhrabne a viac sa o psy nestaraju, staci kym ich majitelia platia
Zaznamenáno
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #2029 kdy: Říjen 29, 2009, 11:40:28 am

Mě to spíš přijde tak, že kdyby jsi měl dost zdravého rozumu a uměl si spočítat o co jde, tak bys tohle nemohl postit do éteru ani ze srandy
Kdyby si měl dost zdravého rozumu a uměl počítat, tak tohle nevypustíš z klávesnice. Rodiče si na svůj důchod vydělávali svými daněmi, stejně jako jejich pracující rodiče. To že stát tyhle jejich peníze prošustroval je věc uplně jiná. Proto kdo umí a může snížit svůj daňový základ ať tak činí, kecy, že okrádá důchodce jsou mimo. Okrádá sebe. A dokud potečou moje peníze z daní na pi..oviny typu Gripen, pozlacená dálnice, třípatrový byt ministrovi, letecký doprovod Obamovi, psímu útulku v Řeporyjích, indoš, tak budu odečítat a odečítat co to jde.
Kód:
http://www.cenastatu.cz/obchod/shop.php

Co to tady meleš za nesmysly, kde jsem psal, že souhlasím s přerozdělování peněz státem tak jak to bylo a je. Pleteš si pojem a průjem. Co je to za kecy, to že si dle zákona snížím základ daně je naprosto v pořádku, to že někdo balancuje na hraně či dokonce porušuje zákon a ještě to pokládá za super věc a chlubí se tím je demence. Vše co tvrdím a mám potvrzeno (mamka je zaměstnancem FU) je, že případů poctivých podnikatelů jež mají vše v pořádku je mizivé množsví oproti těm co se to snaží ojebat. Tohle je v lidech, v Rakousku by je to ani nenapadlo, akorát tady si spousta lidí myslí jak s tím vydrbají a chovají se jako dobytek. NE VŠICHNI. Ten kdo zastává názor, že je v pořádku obcházet či přestupovat zákony je ubožák. Moji ročiče a prarodiče tvrdě pracovali/jí. Jak je možný, že po tomto žijí prarodiče na hranici chudoby, a) špatným hospodařením státu (největší podíl), ale krom toho b) i daňové podvody v tom hrají svou úlohu. Já sám každý měsíc odvedu na sociálním a zdravotním majlant dle výše platu (žádnou minimální hodnotu jako jiní vykukové). V nemocnici dostanu naprosto stenou péči jako ten co to ojebával, tak kde je pravedlnost? Absolutní neucta k dneštním důchodcům je další z amorálních postojů. Tihle lidé tady postavili to v čem bydlíme atd. a zajistit jim důstojné dožití je naše morální povinnost. Takže podtrženo sečteno nijak neobhajuji co se tu v tomto státě stalo, sejří mě to, štve mě to, mrzí mě to, ale nic z toho mě nedonutí chovat se jako podvodní a amorál.
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #2030 kdy: Říjen 29, 2009, 12:24:38 pm

Co to tady meleš za nesmysly...., to že někdo balancuje na hraně či dokonce porušuje zákon a ještě to pokládá za super věc a chlubí se tím je demence.
klidek, já se s tebou nepřu, ale já přece nenapsal, že neplacení daní je super věc, napsal jsem "kdo umí a může snížit svůj daňový základ ať tak činí" důvody jsem taky uvedl o podvodech nebyla řeč  Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2031 kdy: Říjen 29, 2009, 01:56:49 pm

Ceske skoly nas chcu. Preco by inak niektore robili prijimacky aj na Slovensku  Úsměv

My to bereme jako něco jako výpomoc zemím třetího světa.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #2032 kdy: Říjen 29, 2009, 02:08:41 pm

Citace: Snekoun
*bez sprostých slov !*
Cenzura  Škleb
Zaznamenáno

Snekoun
Host
Odpověď #2033 kdy: Říjen 29, 2009, 02:13:44 pm

Citace: Snekoun
*bez sprostých slov !*
Cenzura  Škleb

Mam na to takové udělátko co mi samo hlásí co kdo píše sprostě ! Neřikal bych tomu cenzůra.
Velký bratr nikdy nespí !
Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #2034 kdy: Říjen 29, 2009, 02:36:19 pm

Mam na to takové udělátko co mi samo hlásí co kdo píše sprostě ! Neřikal bych tomu cenzůra.
Velký bratr nikdy nespí !
a kur... domaci Smích
Zaznamenáno

A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #2035 kdy: Říjen 29, 2009, 05:53:48 pm

Ceske skoly nas chcu. Preco by inak niektore robili prijimacky aj na Slovensku  Úsměv
Ale já neříkám, že vás nechcou Úsměv
Oni totiž potřebují hlavy, jsou za ně placený. Díky tomu přežívají i takové ústavy, které by raději měli zaniknout Úsměv

Nicméně, Vitej Mithe po dlouhé době. Dobré vědět, že ještě žiješ Úsměv

Poslední změna: Říjen 29, 2009, 05:56:58 pm od Geileeen Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #2036 kdy: Říjen 29, 2009, 06:12:06 pm

zije ale jinde Kroutím očima
Zaznamenáno

A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #2037 kdy: Říjen 29, 2009, 06:35:49 pm

zije ale jinde Kroutím očima

Hu? Souvisí to se změnou tvý přezdívky? Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #2038 kdy: Říjen 29, 2009, 06:38:08 pm

http://www.novinky.cz/domaci/182936-zahadny-dum-na-rokycansku-zasuvky-i-zarovky-hori-bez-zapojeni-do-elektriny.html

 Valím oči! Super!
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Mithrandir
Host
Odpověď #2039 kdy: Říjen 29, 2009, 06:53:36 pm


 Šok
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 134 135 [136] 137 138 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS