Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 08:26:30 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1671137 krát)
Arash
Host
Odpověď #765 kdy: Duben 23, 2009, 10:36:43 pm

Jenže jaksi nejsou argumenty Úsměv
Fyzicke nasili v rodine neni argument?
Cože? Už jsem ho potrestal....
Vynadal jsem mu že se nechal chytit....
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #766 kdy: Duben 24, 2009, 06:10:22 am

PMko ma len taku kostnatu rucicku



A to až od určitého levelu. Ale dobrým příkladem ze hry byly strážkyně v Kráteru před wipem.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
ElkBucket
Lord
****
Příspěvků: 703



Zobrazit profil
Odpověď #767 kdy: Duben 24, 2009, 09:49:54 am

Jen z vás čiší závist...
Když to neumíme my, tak to nebude používat nikdo.....

Tvoje argumenty jsou stejný, jak kdybych si nahodil 40 lvl z DM postu a vám na to řekl, nejste DM tak to máte blbý, případně že závidíte... Tak to přece fungovat nemůže  Mrknutí
Abys byl DM tak taky musíš mít nějaký skill. Takže je to úplně stejné.

Aha, takže říkáš: "dělejte každej to na co máte, bez ohledu na pravidla?" Anarchie, chaos... Jo to by to tu vypadalo  Mrknutí
Zaznamenáno

Niklaus - chodící stín
Falbert - každý dobrý skutek je po zásluze potrestán
Blödhgarm - kdysi sebevědomý zaklínač a léčitel
Kal-El - kdysi nejvyšší představitel rodu El
Arash
Host
Odpověď #768 kdy: Duben 24, 2009, 09:52:24 am

Jen z vás čiší závist...
Když to neumíme my, tak to nebude používat nikdo.....

Tvoje argumenty jsou stejný, jak kdybych si nahodil 40 lvl z DM postu a vám na to řekl, nejste DM tak to máte blbý, případně že závidíte... Tak to přece fungovat nemůže  Mrknutí
Abys byl DM tak taky musíš mít nějaký skill. Takže je to úplně stejné.

Aha, takže říkáš: "dělejte každej to na co máte, bez ohledu na pravidla?" Anarchie, chaos... Jo to by to tu vypadalo  Mrknutí
Mi jde spíš o to co tobě Elku vadí na tom, že jiný hráč např. dosáhl 20 lvlu a ty ne?  Tzn. když ty hraješ tak tě přece baví tvá postava a nemusíš se dívat na postavy jiných.....
Zaznamenáno
Mithrandir
Host
Odpověď #769 kdy: Duben 24, 2009, 10:02:46 am

Nemozem hovorit za Elka, ale pochybujem, ze mu vadi ked niekto dosiahne urcity lvl.
Ide o to akym sposobom ho dosiahne - takym ako tvorcovia sveta zamyslali ? Ak ano, tak je vsetko v poriadku  Úsměv
Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #770 kdy: Duben 24, 2009, 10:16:38 am

Nemozem hovorit za Elka, ale pochybujem, ze mu vadi ked niekto dosiahne urcity lvl.
Ide o to akym sposobom ho dosiahne - takym ako tvorcovia sveta zamyslali ? Ak ano, tak je vsetko v poriadku  Úsměv
Ano, ale když nikomu nevadí že si někdo nějaký lvl udělá tak proč se stará jak ho udělal....


Viditelně nechápete co tím chci říct....
Zaznamenáno
ElkBucket
Lord
****
Příspěvků: 703



Zobrazit profil
Odpověď #771 kdy: Duben 24, 2009, 10:51:01 am

Mi jde spíš o to co tobě Elku vadí na tom, že jiný hráč např. dosáhl 20 lvlu a ty ne?  Tzn. když ty hraješ tak tě přece baví tvá postava a nemusíš se dívat na postavy jiných.....

Víš co? Nejde o to kolik je hráč level, já měl 40tku jako jeden z prvních (a musím říct, že když člověk dosáhne toho stropu už to není tak zajímavé), jde o to jak toho levelu dosáhne. Pokud je hra navržena na nějaký systém XP tak by si tím systémem měli všichni projít a neobcházet ho. Nevím co na tom nechápeš?
Zaznamenáno

Niklaus - chodící stín
Falbert - každý dobrý skutek je po zásluze potrestán
Blödhgarm - kdysi sebevědomý zaklínač a léčitel
Kal-El - kdysi nejvyšší představitel rodu El
Arash
Host
Odpověď #772 kdy: Duben 24, 2009, 11:23:16 am

Mi jde spíš o to co tobě Elku vadí na tom, že jiný hráč např. dosáhl 20 lvlu a ty ne?  Tzn. když ty hraješ tak tě přece baví tvá postava a nemusíš se dívat na postavy jiných.....

Víš co? Nejde o to kolik je hráč level, já měl 40tku jako jeden z prvních (a musím říct, že když člověk dosáhne toho stropu už to není tak zajímavé), jde o to jak toho levelu dosáhne. Pokud je hra navržena na nějaký systém XP tak by si tím systémem měli všichni projít a neobcházet ho. Nevím co na tom nechápeš?
Tohle je ale relativní. Vše co můžu ve hře udělat mi umožnuje systém.  To čemu říkáme bug je vlastně vlastnosti systému která se nelíbí tvůrci světa a nedokáže ji zrušit. Ale pokud to nedokáže tak to ke hře vlastně patří.
Zaznamenáno
ElkBucket
Lord
****
Příspěvků: 703



Zobrazit profil
Odpověď #773 kdy: Duben 24, 2009, 12:00:02 pm

Mi jde spíš o to co tobě Elku vadí na tom, že jiný hráč např. dosáhl 20 lvlu a ty ne?  Tzn. když ty hraješ tak tě přece baví tvá postava a nemusíš se dívat na postavy jiných.....

Víš co? Nejde o to kolik je hráč level, já měl 40tku jako jeden z prvních (a musím říct, že když člověk dosáhne toho stropu už to není tak zajímavé), jde o to jak toho levelu dosáhne. Pokud je hra navržena na nějaký systém XP tak by si tím systémem měli všichni projít a neobcházet ho. Nevím co na tom nechápeš?
Tohle je ale relativní. Vše co můžu ve hře udělat mi umožnuje systém.  To čemu říkáme bug je vlastně vlastnosti systému která se nelíbí tvůrci světa a nedokáže ji zrušit. Ale pokud to nedokáže tak to ke hře vlastně patří.

To je jak tvrdit, že je v pořádku, když ti někdo prolomí všechny ochrany a nabourá se ti do PC... V dnešní době je možné ledacos, ale jak už jsem řekl, tenhle server má jistý systém XP, který platí pro všechny hráče, bez ohledu na to jestli je nebo není možné to dělat jinak  Mrknutí
Zaznamenáno

Niklaus - chodící stín
Falbert - každý dobrý skutek je po zásluze potrestán
Blödhgarm - kdysi sebevědomý zaklínač a léčitel
Kal-El - kdysi nejvyšší představitel rodu El
Arash
Host
Odpověď #774 kdy: Duben 24, 2009, 12:03:44 pm

Mi jde spíš o to co tobě Elku vadí na tom, že jiný hráč např. dosáhl 20 lvlu a ty ne?  Tzn. když ty hraješ tak tě přece baví tvá postava a nemusíš se dívat na postavy jiných.....

Víš co? Nejde o to kolik je hráč level, já měl 40tku jako jeden z prvních (a musím říct, že když člověk dosáhne toho stropu už to není tak zajímavé), jde o to jak toho levelu dosáhne. Pokud je hra navržena na nějaký systém XP tak by si tím systémem měli všichni projít a neobcházet ho. Nevím co na tom nechápeš?
Tohle je ale relativní. Vše co můžu ve hře udělat mi umožnuje systém.  To čemu říkáme bug je vlastně vlastnosti systému která se nelíbí tvůrci světa a nedokáže ji zrušit. Ale pokud to nedokáže tak to ke hře vlastně patří.

To je jak tvrdit, že je v pořádku, když ti někdo prolomí všechny ochrany a nabourá se ti do PC... V dnešní době je možné ledacos, ale jak už jsem řekl, tenhle server má jistý systém XP, který platí pro všechny hráče, bez ohledu na to jestli je nebo není možné to dělat jinak  Mrknutí
Dobrá takže XPcí systém, to by bylo, ale co si třeba myslíš o takovém probíhání dveří, nebo jiném "bugování s dveřma"? Tzn. že postava se postaví ke dveřím, "něco udělá" a najednou stojí u dveří z druhé strany?
Zaznamenáno
ElkBucket
Lord
****
Příspěvků: 703



Zobrazit profil
Odpověď #775 kdy: Duben 24, 2009, 12:11:07 pm

Dobrá takže XPcí systém, to by bylo, ale co si třeba myslíš o takovém probíhání dveří, nebo jiném "bugování s dveřma"? Tzn. že postava se postaví ke dveřím, "něco udělá" a najednou stojí u dveří z druhé strany?

Tak to samozřejmě taky není v pořádku, někdo snad řekl že jo?  Úsměv Však tomu není tak dávno co za to ode mě někdo dostal varování...
Zaznamenáno

Niklaus - chodící stín
Falbert - každý dobrý skutek je po zásluze potrestán
Blödhgarm - kdysi sebevědomý zaklínač a léčitel
Kal-El - kdysi nejvyšší představitel rodu El
Amy
Host
Odpověď #776 kdy: Duben 24, 2009, 12:21:08 pm

a musím říct, že když člověk dosáhne toho stropu už to není tak zajímavé), jde o to jak toho levelu dosáhne.

Ty zmetku, no počkej, takhle mi zlomit srdce  Smích
Zaznamenáno
ElkBucket
Lord
****
Příspěvků: 703



Zobrazit profil
Odpověď #777 kdy: Duben 24, 2009, 01:03:14 pm

a musím říct, že když člověk dosáhne toho stropu už to není tak zajímavé), jde o to jak toho levelu dosáhne.

Ty zmetku, no počkej, takhle mi zlomit srdce  Smích

Co, co?  Úsměv
Zaznamenáno

Niklaus - chodící stín
Falbert - každý dobrý skutek je po zásluze potrestán
Blödhgarm - kdysi sebevědomý zaklínač a léčitel
Kal-El - kdysi nejvyšší představitel rodu El
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #778 kdy: Duben 24, 2009, 02:28:33 pm

Mi jde spíš o to co tobě Elku vadí na tom, že jiný hráč např. dosáhl 20 lvlu a ty ne?  Tzn. když ty hraješ tak tě přece baví tvá postava a nemusíš se dívat na postavy jiných.....

Víš co? Nejde o to kolik je hráč level, já měl 40tku jako jeden z prvních (a musím říct, že když člověk dosáhne toho stropu už to není tak zajímavé), jde o to jak toho levelu dosáhne. Pokud je hra navržena na nějaký systém XP tak by si tím systémem měli všichni projít a neobcházet ho. Nevím co na tom nechápeš?
Tohle je ale relativní. Vše co můžu ve hře udělat mi umožnuje systém.  To čemu říkáme bug je vlastně vlastnosti systému která se nelíbí tvůrci světa a nedokáže ji zrušit. Ale pokud to nedokáže tak to ke hře vlastně patří.

V reálu taky můžeš někoho zastřelit. Ale tvůrci systému se to nebude líbit a s tvojí anarcho argumentací dostaneš výjimečný trest. Přeloženo do K2: Ban forever.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #779 kdy: Duben 28, 2009, 08:20:47 pm

Výrobky z bůvolů a gorgon.
25 000-32 0000 zlatáčků

To mi řekněte, jakej jje mezitím rozdíl krom názvu... nějak sem to nepobral Smích
Elumion rychle obchází Horskou ves a Kráter a přeškrtává ceny některých výrobků:
Výrobky z gorgon a bůvolů:
25 000-32 000 zlatáčků
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Stran: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS