Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 17, 2024, 05:19:33 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1670127 krát)
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1260 kdy: Červen 25, 2009, 05:57:40 pm

Vim, že toho, že reaguju budu za 5 minut litovat, ale co přesně udělali vaše postavy pro záchranu/obranu Timpánie?

Mam za to, že jste počítali s tim, že o vše přijdete už před útokem, tak proč se teď čertíte na foru?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Arash
Host
Odpověď #1261 kdy: Červen 25, 2009, 06:00:32 pm

Vim, že toho, že reaguju budu za 5 minut litovat, ale co přesně udělali vaše postavy pro záchranu/obranu Timpánie?

Mam za to, že jste počítali s tim, že o vše přijdete už před útokem, tak proč se teď čertíte na foru?
Útok byl vedený proti majetku a postavám Asherah, jediná postava jsem byl já tak jsem se akorát připravoval na smazání postavy a zbavoval jsem se svého majetku.

Jinak ostatní se na boj připravovali a věřili že vyhrají.
Zaznamenáno
Amy
Host
Odpověď #1262 kdy: Červen 25, 2009, 06:06:00 pm

A ted veselej, zitra vstavam v 4 ale už ne do prace   Škleb

Ska-p, Alkehol, Kabat, Čechomor...a mnoho dalšich.

Kdyby se nekdo divil kde jsem se stratil, tak žadnej strach, když prežiju tak se vratim  Mrknutí

Koukej se mi vrátit.
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #1263 kdy: Červen 25, 2009, 06:12:00 pm

A ted veselej, zitra vstavam v 4 ale už ne do prace   Škleb

Ska-p, Alkehol, Kabat, Čechomor...a mnoho dalšich.

Kdyby se nekdo divil kde jsem se stratil, tak žadnej strach, když prežiju tak se vratim  Mrknutí

Koukej se mi vrátit.

Nemužu najit spacak, asi tam zmrznu Úsměv
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1264 kdy: Červen 25, 2009, 06:40:38 pm

A ted veselej, zitra vstavam v 4 ale už ne do prace   Škleb

Ska-p, Alkehol, Kabat, Čechomor...a mnoho dalšich.

Kdyby se nekdo divil kde jsem se stratil, tak žadnej strach, když prežiju tak se vratim  Mrknutí

Koukej se mi vrátit.

Nemužu najit spacak, asi tam zmrznu Úsměv

Můžu udělat Rubicitovej pásek, boty, róbu a plášť, ten je proti Cold.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Amy
Host
Odpověď #1265 kdy: Červen 25, 2009, 06:53:47 pm

 Úsměv
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #1266 kdy: Červen 25, 2009, 08:25:24 pm

Mam za to, že jste počítali s tim, že o vše přijdete už před útokem, tak proč se teď čertíte na foru?

Nevim proč tak soudiš, ale soudiš nespravne, Danny osobne jednal s trpaslikama a v plane byli taky Ashaly jen jsem to proste nestihal...
Tušim Morana nebo kdo vybavil žumpu a spol...
Elk menavce...

Ale celkove jsme nejak nestihali...

 Škleb

// Tim vybavil, jsem mel na mysli zaridil  Mrknutí
Poslední změna: Červen 25, 2009, 08:31:50 pm od Amelor Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #1267 kdy: Červen 25, 2009, 09:01:30 pm

Trosku mino temy a trochu kritiky na NWN, ale co ma tu nelibi na NWN je ze sa az moc bere tabulkovo a na hodi kocek i ked je to na tom zalozene mohlo by sa to brat viac realne a tym by to podla mna bolo i vic RP. Ale to je cisto moj nazor. 
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1268 kdy: Červen 25, 2009, 09:05:16 pm

Trosku mino temy a trochu kritiky na NWN, ale co ma tu nelibi na NWN je ze sa az moc bere tabulkovo a na hodi kocek i ked je to na tom zalozene mohlo by sa to brat viac realne a tym by to podla mna bolo i vic RP. Ale to je cisto moj nazor. 
Hehe, ty jsi asi nikdy nehrál DnD, že?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #1269 kdy: Červen 25, 2009, 09:07:18 pm

Nee proc?
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1270 kdy: Červen 26, 2009, 12:15:51 am

Nee proc?

Někteříříkají, že RP vlastně neznamená RolePlay, ale RollPlay. Kdybys hrát PnP, pochopil bys Mrknutí
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1271 kdy: Červen 26, 2009, 12:18:33 am

Jde o to, že když se začnou porušovat základní reálie.... A pokud to nebude nikde napsaný, tak se tady z toho pomátne nejen nováček.
Hele neberu ti tvoje městské elfy, kteří na svět K2 spadli rozesetím po lesích kandelábrie dle wiK2 a jsou prostě elfy. Kdyby Ithil chtěla, hodí je přímo doprostřed města.  Škleb  Základní realie K2 utvářejí hráči co zde hrají, jestli bude tenhle server ve znamení FR, tak to bude v pravidlech. Zatím to tam není a nevidím důvod, aby to tam bylo.
Mimochodem jediné co je v popisu serveru napsané jako historie je toto "Na úpatí hor byl objeven zlatý důl, u kterého rychle vyrostla vesnice osídlená trpaslíky a byla nazvána Horská ves." což mnohým nováčkům napoví jaké známe reálie  Mrknutí

Ano, ale tak potom ať je to v IC sekci, nebo na wiki nebo někde, ale ne ve větru.
Pokud někdo bude chtít hrát elfa bez špičatých uší, tak ať to popíše v IC sekci nebo někde, ale do té doby mají všichni elfové uši špičatý a když se s někym setkáš tak to tak budete hrát. To je prostě hráčský consensus.

P.S.: Do kterého města je podle Ithil měla hodit, když všechna byla obsazená Acrony či nemrtvými? Musí se pracovat s tim, co ve světě je.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #1272 kdy: Červen 26, 2009, 07:55:52 am

Třeba já chápu město, jako skupinu NPC + PC a v pravidlech je doporučení o tvorbě spolku a je vyjmenováno elf+trpaslík = nene , tím že to napíšeš v IC sekci, tak si vymazal doporučení pravidly, zamíchal si povědomím o rasách nováčkům. Každá IC formule potom znamená ohnutí pravidla ke svému obecnému blahu. IC sekce není povinná a doře tomu tak.

PS: mohla je hodit třeba přes palubu, to neřeším  Mrknutí
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Arash
Host
Odpověď #1273 kdy: Červen 26, 2009, 08:00:46 am

Ano, ale tak potom ať je to v IC sekci, nebo na wiki nebo někde, ale ne ve větru.
Cendaa má pravdu, IC sekce není nijak povinná.
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1274 kdy: Červen 26, 2009, 12:12:19 pm

Třeba já chápu město, jako skupinu NPC + PC a v pravidlech je doporučení o tvorbě spolku a je vyjmenováno elf+trpaslík = nene , tím že to napíšeš v IC sekci, tak si vymazal doporučení pravidly, zamíchal si povědomím o rasách nováčkům. Každá IC formule potom znamená ohnutí pravidla ke svému obecnému blahu. IC sekce není povinná a doře tomu tak.

PS: mohla je hodit třeba přes palubu, to neřeším  Mrknutí

Město je město. Skupina NPC+PC se může potkat na louce.

A teď pleteš hrušky s jab'kama. My ve spolku žádného trpaslíka nemáme. A nemůžeme za to, co nám vandruje po vesnici.
Navíc, jak jsi sám napsal v tomto případě se jedná o doporučení, nikoliv (závazné) pravidlo. A navíc.. to už nebudu rozepisovat.

Navíc bylo napsáno, že hráči mohou ovlivňovat svět. Ale tyto změny by měli být někde zanesené, aby s nimi ostatní hráči mohli hrát.
Jsi si jistej, že nováček bude s povědomím mít zamícháno víc, pokud si to bude moct přečíst, než pokud ne?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Stran: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS