Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 04, 2024, 12:37:23 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 2 [3] 4
  Tisk  
Autor Téma: Stížnost na ďábla  (Přečteno 23749 krát)
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #30 kdy: Červenec 09, 2009, 11:52:48 am

Tak dneska jsem zkoušel udělat s postavou Scoffi Gess 50 000 u ďábla, strávil jsem tím tak hodinu a dostal jsem se dvakrát na 50 000 expů ani jednou mio to nedalo a hodilo mě to na 100 a ze 163 000 expů mám ted 40 000. Takže z toho plyne ponaučení o 50 000 už nehrajte to už je fakt o hubu. A taky že Ďábel podvádí ze začátku to jde lehce ale pak už se to povede málokdy.  Škleb Škleb
To že ďábel podvádí říká Fajr všem co u něj potká Smích.
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Snekoun
Host
Odpověď #31 kdy: Červenec 09, 2009, 11:57:06 am

Jo jo to je jasna vec, po wipu uz si u nej clovek neskrtne. Drive slo vyhrat 128 tis. Dneska uz tam radeji nelezu. To ze jsem si u nej vyluxoval postavicky mi staci   Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #32 kdy: Červenec 09, 2009, 12:57:32 pm

Já to u toho šmejda včera risknul: 12k buď a nebo a hned jsem vyhópnul o level  Smích
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #33 kdy: Červenec 09, 2009, 01:55:18 pm

Já to u toho šmejda včera risknul: 12k buď a nebo a hned jsem vyhópnul o level  Smích
Tak to jdi zkusit z nova.  Škleb Škleb
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #34 kdy: Červenec 10, 2009, 06:19:17 am

Tak dneska jsem zkoušel udělat s postavou Scoffi Gess 50 000 u ďábla, strávil jsem tím tak hodinu a dostal jsem se dvakrát na 50 000 expů ani jednou mio to nedalo a hodilo mě to na 100 a ze 163 000 expů mám ted 40 000. Takže z toho plyne ponaučení o 50 000 už nehrajte to už je fakt o hubu. A taky že Ďábel podvádí ze začátku to jde lehce ale pak už se to povede málokdy.  Škleb Škleb

Jj přesně získat nad dáblem sázku za 50k je prakticky nemožné jen to prohrajete se svými postavami jsem to zkoušel snad 11x a vžfycky jsem si hodil blbě
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Amy
Host
Odpověď #35 kdy: Červenec 10, 2009, 06:22:00 am

Když ono je to tak lákavé  Úsměv
Zaznamenáno
Kai.
Šampión
**
Příspěvků: 191



Zobrazit profil
Odpověď #36 kdy: Červenec 10, 2009, 07:24:24 am

Tak dneska jsem zkoušel udělat s postavou Scoffi Gess 50 000 u ďábla, strávil jsem tím tak hodinu a dostal jsem se dvakrát na 50 000 expů ani jednou mio to nedalo a hodilo mě to na 100 a ze 163 000 expů mám ted 40 000. Takže z toho plyne ponaučení o 50 000 už nehrajte to už je fakt o hubu. A taky že Ďábel podvádí ze začátku to jde lehce ale pak už se to povede málokdy.  Škleb Škleb

Jj přesně získat nad dáblem sázku za 50k je prakticky nemožné jen to prohrajete se svými postavami jsem to zkoušel snad 11x a vžfycky jsem si hodil blbě

Asi tak na těch 50k se vždy zastaví, mě se taky ani jednou nepovedlo hodit víc než 50k... a to sem to zkoušel asi 6 krát...
Zaznamenáno




Orathe
Scoffi
Mob
*
Příspěvků: 98



Zobrazit profil
Odpověď #37 kdy: Červenec 10, 2009, 07:26:08 am

No tak jak říkáte že to nejde tak mě psala jeden nejmenovaný hráč že se mu to povedlo ale nevím bud mel hodne velký štěstí anebo kecá každý si udělejte svůj obrázek.  Mrknutí
Zaznamenáno

Ogren - Kapitán Kandelábrijské legie !
Pelien Kley - Trpaslík co se vrátil domů...
Snekoun
Host
Odpověď #38 kdy: Červenec 10, 2009, 08:22:54 am

No tak jak říkáte že to nejde tak mě psala jeden nejmenovaný hráč že se mu to povedlo ale nevím bud mel hodne velký štěstí anebo kecá každý si udělejte svůj obrázek.  Mrknutí

No kdyz sectes vyhry za sebou tak vyhrat 50 k se da ale ne se dostat pres sazku 50 k.
Zaznamenáno
gorky
Nováček

Příspěvků: 14


Zobrazit profil
Odpověď #39 kdy: Červenec 10, 2009, 07:44:20 pm

dabel podvadza, s vyssou stavkou sa znizuje sanca, takze to nie je vzdy 50 na 50...

kazdopadne existuje sposob ako neprehrat a vynulovat si skore u neho (tzn vyhrate 50k xp a potom idete odznova bez toho aby ste to stratili, takze sa tak da za relativne kratky cas nabuchat 40 lvl  :-D )
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #40 kdy: Červenec 10, 2009, 11:07:32 pm

dabel podvadza, s vyssou stavkou sa znizuje sanca, takze to nie je vzdy 50 na 50...

kazdopadne existuje sposob ako neprehrat a vynulovat si skore u neho (tzn vyhrate 50k xp a potom idete odznova bez toho aby ste to stratili, takze sa tak da za relativne kratky cas nabuchat 40 lvl  :-D )

Ano. To je skvělý způsob jak dostat ban. Hodně štěstí na jiném serveru  Mrknutí
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Snekoun
Host
Odpověď #41 kdy: Červenec 11, 2009, 08:16:39 am

dabel podvadza, s vyssou stavkou sa znizuje sanca, takze to nie je vzdy 50 na 50...

kazdopadne existuje sposob ako neprehrat a vynulovat si skore u neho (tzn vyhrate 50k xp a potom idete odznova bez toho aby ste to stratili, takze sa tak da za relativne kratky cas nabuchat 40 lvl  :-D )

Douffam ze ti zadny novacek na to neskocil. Dabel si ukladu castku o kterou jsi naposledy hral a i po restertu hrajes porad o tu castku na ktere jsi skoncil. Pokud si dobre pamatuji tak jeste pred wipem jsi tomu docela dobre propadnul, takze by jsi to mel znatz velmi dobre  Škleb
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #42 kdy: Červenec 11, 2009, 12:44:17 pm

dabel podvadza, s vyssou stavkou sa znizuje sanca, takze to nie je vzdy 50 na 50...

kazdopadne existuje sposob ako neprehrat a vynulovat si skore u neho (tzn vyhrate 50k xp a potom idete odznova bez toho aby ste to stratili, takze sa tak da za relativne kratky cas nabuchat 40 lvl  :-D )

Douffam ze ti zadny novacek na to neskocil. Dabel si ukladu castku o kterou jsi naposledy hral a i po restertu hrajes porad o tu castku na ktere jsi skoncil. Pokud si dobre pamatuji tak jeste pred wipem jsi tomu docela dobre propadnul, takze by jsi to mel znatz velmi dobre  Škleb

No, zas tak docela nepravda to není. Jednou se mi stalo (nebo si to aspoň myslím), že se mi číslo u Ďábla vynulovalo. Ale bylo to před wipem a nemám nejmenší tušení, za jakých okolností k tomu došlo.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #43 kdy: Červenec 13, 2009, 12:41:13 pm

Sance na 11 hodu tj. o cca 100k xp je cca (podle nasich vypoctu): 0,5 na 10 na -11ctou. Tj. 1ku4018 (?).
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #44 kdy: Červenec 13, 2009, 12:43:57 pm

Na 50k by to bylo 0.5 na 10 na -desátou. Ze by 1ku2000?
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS