Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 02, 2024, 11:55:45 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 344 345 [346] 347 348 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2070059 krát)
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #5175 kdy: Listopad 13, 2011, 09:49:22 am

Postav to celé na radiátor a nech ten klunkr vyschnout. Ale nevím co zůstává po vyschlé moči, asi by to chtělo nejdřív opláchnout destilkou a pak vypéct v peci na 45 stupňů.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5176 kdy: Listopad 13, 2011, 09:55:58 am

Podrobnejší popis umístnění počítače  Úsměv . Na stole ,pod stolem v kaluži vody, atd +umístnění kabelů a zasuvky. Pak Ti možna řeknu, na každy pad, voda je svině a neměl si ho vubec startovat až po dokonalem vysušení v mistnosti tak 25 teplo na den dva - nebo horkovzdušnou pistolí tak 30-40 teplo max - předtím se to dělávalo fénem na vlasy - jinak všude můžou nastat zkraty  grafarna , pameti, procak, switche atd. Vysušení samozřejmně po rozebraní na jednotlivé součastky - hardware - nejcitlivejší místa optika a hardisky.
Jinak motheboard - základní deska je docela kompaktní a chráněna povlakem. Spravoval sem několik beden ne "pochcaných" , ale politych kavou, pepsinou , vínem. A ty co se nepovedlo opravit, byli spouštěny za " mokra ". Na pohled ok, ale zustane ti na součastkach
vrstvička sražene vody, kterou nevidíš.
Poskladaš bednu dohromady krom mechanik, HDD a všeho co neni potřeba k spuštění PC. Stačí ktomu jen  1 pamět a starší grafarna - vylučovací metodou pak zjistíš, co Ti "odešlo"
Poslední změna: Listopad 13, 2011, 10:03:42 am od Nani Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Nurdu
GUILD-Tovaryšstvo
Hrdina
***
Příspěvků: 327


Zobrazit profil
Odpověď #5177 kdy: Listopad 13, 2011, 10:02:14 am

Proboha byla to voda, vsak sem to rano uklizel a na zemi byl prazdny pul litr! Nic mene pocitac je na zemi u stolu a voda byla lehce pod pocitacem, takze je mozne ze se tam nejaka dostala, ale pocitac vypadal suchy ani prach co mam v bedne nebyl nejak viditelne zasahnuty, zkusim to projet fenem, zasuvky jsem skontroloval jsou v pohode.

Ten komp se rozbehne tak na 3-4 sekundy po odpojeni a zapojeni zdroje.

No ja doufam ze neodeslo nic, mam ten pocitac tak dva tydny!! Smích
Zaznamenáno
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #5178 kdy: Listopad 13, 2011, 10:50:18 am

Voda čistá voda ti PC nic moc neudělá - pokud ho nezapneš mokrý samozřejmně , horší je oslazená káva v notasu ten cukr už z něj  nedostanete!  Pokud se po asi 5 sekundách  vypne tak ti asi nejede ventilátor na procesoru a teplotní čidlo vypne PC - potom když ventilace beží tak dale- načte se ti RAM operační paměť? Pokud ne tak jsi do PC kopl a třeba nemaš dotek - zasuň ji znovu . Kdyby jsi měl vypadený HDD tak se PC nevypne . Prostě mužeš mít vypadený nějaký spoj - asi jsi napitý trochu řádil. Kroutím očima   
 Když nic nepomuže tak sehnat odborníka.
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Nurdu
GUILD-Tovaryšstvo
Hrdina
***
Příspěvků: 327


Zobrazit profil
Odpověď #5179 kdy: Listopad 13, 2011, 11:27:26 am

Na procesoru je aktiv s pasivem, a funguji vsechny vetracky, co mi nefunguje tak tlacitko na spinani a komp po par sekundach umre, byla to cista voda, zadna vune spaleneho azbestu nebo tak. Podle me to bude neco ve zdroji. Stejne je divne ze nabehne a pak umre, spoje sem skontroloval vsechno je zapojene. No nic lidi diky za pomoc v pondeli to hodim do servisu tohle sam nevyresim, tak to te doby nez bude komp funkcni se asi nepripojim.
Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #5180 kdy: Listopad 13, 2011, 01:35:26 pm

pohltenie s hematitu sa scituje alebo sa bere najvysie ?
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #5181 kdy: Listopad 14, 2011, 10:26:11 am

Nejvyšší
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Nurdu
GUILD-Tovaryšstvo
Hrdina
***
Příspěvků: 327


Zobrazit profil
Odpověď #5182 kdy: Listopad 14, 2011, 07:34:31 pm

Tak komp sem hodil do servisu, zitra budu moudrejsi Smích, zaplatil jsem si expresni vyrizeni.
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #5183 kdy: Listopad 14, 2011, 11:22:16 pm

tak at ti to dopadne dobře  Mrknutí
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5184 kdy: Listopad 15, 2011, 10:33:44 am

Jak mám odstranit neplatičství a otevřít obchod? Na účtě v bance mam 9000 a nestrhne se mi platba.  Úsměv Dík
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5185 kdy: Listopad 15, 2011, 01:13:12 pm

Jak mám odstranit neplatičství a otevřít obchod? Na účtě v bance mam 9000 a nestrhne se mi platba.  Úsměv Dík
jak je nekdo neplatic, tak se musi obnoveni prav domluvit s majitelem domu (kral/DM)
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5186 kdy: Listopad 17, 2011, 03:41:25 pm

Truhlářská vitína u palivce v Chmelínkově nebere lavice, které má vykupovat. Lavice velká - 4 okruh, javorové dřevo - nebere  Úsměv dík
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5187 kdy: Listopad 17, 2011, 10:28:18 pm

Truhlářská vitína u palivce v Chmelínkově nebere lavice, které má vykupovat. Lavice velká - 4 okruh, javorové dřevo - nebere  Úsměv dík

Oprava, udělal jsem aj 3 okruh jak je tam psané čalouněné a nevzalo je taky.
Pak sem se chtel zeptat, jak je nastavena vitrína u vchodu  řemeselnického cechu. Povedlo se mi přes ni prodat zboží za 20k a peníze nemam na učtě. Kdyžby se připsali na účet řemeselníků prosím opravit. dík
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #5188 kdy: Listopad 18, 2011, 02:32:03 pm

Já zkoušel vkládat Stříbrný bastardy (4) a (4+) a taky nejde. Řekne, že to nechce.
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5189 kdy: Listopad 18, 2011, 06:22:55 pm

No... Neusi?

Když mám v domě bazarové vitríny, tak ty peníze by měli jít na účty, říkám to správně?
Jak jste na tom vy ostatní?

Prosím o trpělivost u dřevovýroby, opravím.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Stran: 1 ... 344 345 [346] 347 348 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS