Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 02, 2024, 09:09:02 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: prohresek acc Ikstrim  (Přečteno 4326 krát)
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
kdy: Srpen 09, 2009, 03:36:25 pm

acc ve hre: Ikstrim
postava: Alleria Diams
prohresek1: pri souboji 1vs1 se pokusil okrast jednoho ze zucastnenych bojovniku
prohresek2: po zabiti (rozumej -11hp,ocistec)  v prubehu par sekund se znova zapojil do bitky, jakoby se nic nestalo.

Zaznamenáno

Orbi
Host
Odpověď #1 kdy: Srpen 09, 2009, 03:40:29 pm

ad 1. : to nie je zakazane

ad 2. : postava si 1 hodinu nic nepameta, tak nevie ze s niekym bojovala a tak sa kludne moze dostat znovu do rovnakeho konfliktu ... este na K1 moja postava takto zomrela asi 6 krat behom par minut /mensia nedokonalost pravidiel/ ... to to by si musel opisat presnejsie ... lebo podla pravidiel napriklad nemoze utocnik opakovane zabit tu istu postavu v kratkom case, cize napr. ak to bolo v meste, tak dany utocnik by sa mal stiahnut aby sa nedostal s danou postavou znovu do konfliktu
Poslední změna: Srpen 09, 2009, 03:47:46 pm od Orbi Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2 kdy: Srpen 09, 2009, 03:54:21 pm

ad 2. : postava si 1 hodinu nic nepameta, tak nevie ze s niekym bojovala a tak sa kludne moze dostat znovu do rovnakeho konfliktu ... lebo podla pravidiel napriklad nemoze utocnik opakovane zabit tu istu postavu v kratkom case.

Bolo to v zeleznom dole. Hrac zomrel a znova pricupital do zelezneho dolu. Ked to je v sulade s pravidlami tak ok, mne to zily netrha. len sa zariadim podla toho a ked sa niekomu nebude nieco pacit tak sa odkazem na tento topic  Mrknutí

ad1. Neprijde ti divne ze sa dve postavy ohanaju zbranami len tak svisti, valaju sa po zemi a tretia postava v pohodicke prijde a zacne jedneho z nich pocas boja sacovat ? Mne ano ale tiez je to asi len vec nazoru. Ja som vychadzal z toho ze okradanie = utocna akcia. Utocna akcia bez odporu je priestupok voci pravidlam. Ale tiez mi to zily netrha.
Zaznamenáno

Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Srpen 09, 2009, 03:54:41 pm

ad 2. : postava si 1 hodinu nic nepameta, tak nevie ze s niekym bojovala a tak sa kludne moze dostat znovu do rovnakeho konfliktu ... este na K1 moja postava takto zomrela asi 6 krat behom par minut /mensia nedokonalost pravidiel/ ... to to by si musel opisat presnejsie ... lebo podla pravidiel napriklad nemoze utocnik opakovane zabit tu istu postavu v kratkom case, cize napr. ak to bolo v meste, tak dany utocnik by sa mal stiahnut aby sa nedostal s danou postavou znovu do konfliktu
Takže nakonec možná aster je ten špatný, protože tu osobu zatáhl opět do konfliktu.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Srpen 09, 2009, 03:56:47 pm

Ja som vychadzal z toho ze okradanie = utocna akcia. Utocna akcia bez odporu je priestupok voci pravidlam. Ale tiez mi to zily netrha.
Zloděj je povinen dát odpor jen když okrádá ze skrytu nebo z neviditelnosti.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Orbi
Host
Odpověď #5 kdy: Srpen 09, 2009, 03:57:04 pm

ad 2. : postava si 1 hodinu nic nepameta, tak nevie ze s niekym bojovala a tak sa kludne moze dostat znovu do rovnakeho konfliktu ... lebo podla pravidiel napriklad nemoze utocnik opakovane zabit tu istu postavu v kratkom case.

Bolo to v zeleznom dole. Hrac zomrel a znova pricupital do zelezneho dolu. Ked to je v sulade s pravidlami tak ok, mne to zily netrha. len sa zariadim podla toho a ked sa niekomu nebude nieco pacit tak sa odkazem na tento topic  Mrknutí

ad1. Neprijde ti divne ze sa dve postavy ohanaju zbranami len tak svisti, valaju sa po zemi a tretia postava v pohodicke prijde a zacne jedneho z nich pocas boja sacovat ? Mne ano ale tiez je to asi len vec nazoru. Ja som vychadzal z toho ze okradanie = utocna akcia. Utocna akcia bez odporu je priestupok voci pravidlam. Ale tiez mi to zily netrha.

odpor musi mat iba ked okrada zo skrytu

ako ja netvrdim, ze tie situacie su ok, len tvrdim, ze to nie je proti pravidlam ... co vlastne nabada k tomu, ich upravit tak aby dana situacia nenastala ... napr. navrhnut zakaz okradania pocas suboja
Zaznamenáno
Ash
Mob
*
Příspěvků: 58


Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Srpen 09, 2009, 05:06:32 pm

Jak to vidím já:

Přišel sem před vchod do Kráteru v Starém tunelu a tam se byli dvě postavy: Aster(Dili) a jeste jedna , ted nevím kdo.
Ptám se: "Proč bojujete?"
Odpoved: "Jen tak , měříme síly"

Následně se boj přesunul do Železného dolu , kde se zapojil prvně hráč Ikstrim a pak i já . Já zautočil z důvodu , že Dili utočí na mou kamarádku a chtěla sem jí pomoci a bránit. Aster zabil Ikstrima a já ho pohotově vzal a chtěl sem ho odnést. Málem na mě Aster vyletěl , ale po chvilce Ikstrim prošel a hned sem mu psal , at nezapomene že NEVÍ CO SE STALO. Přišli jsme do Železného dolu a tam pořád Aster bojoval s tím , ským bojoval uplně na začátku. Najednou Aster začal Ikstrimovi nadávat a následně zautočit.

Takže , myslím že se hráč Ikstrim žádného prohřešu nedopustil  , naopak za to , že jsme Astera málem zabili si může on sám.

Toť můj názor.
Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #7 kdy: Srpen 09, 2009, 05:18:43 pm

Pred tim jak zacnes hazet neopodstatnenou spinu tak to doloz screenama jo ? vubec nevim ze bych vam nadaval. A ze sem na ni znova zautocil ? Prvne zautocil muj pritelicek pac mela na me odpor. a co mela delat moje trpaslice ? Moje trpaslice zabije nepritele (Ikstrima), vidi jeho mrtve telo, telo zmizi a za par sekund je tam zas v cele sve krase. Mel sem ji pozdravit a pozvat na pivo ? A vubec ta tvoje postava si i zaslouzila aby sem po ni vyjel pac si mi odeprel pravo bud dohrat ve smyslu RP, nebo useknout hlavu atd. Mozna si to ani neuvedomujes ale z puvodni RP ferovky (1vs1) se stal boj 3 postav stylem PVP vuci moji postave. Z toho jedna prosla ocistcem a znova se vratila, ten prvni previt ten jen probihal lokace aby nezdechnul, pac ja mam pomalejsi load lokaci a tak vlastne zneuzival system k healovani sa. Tohle mi jako prima potycka neprisla.
Zaznamenáno

Mithrandir
Host
Odpověď #8 kdy: Srpen 09, 2009, 05:23:49 pm

Predtym ako zacnete hadzat spinu, si to dolozte screenmy jo ? Ziadny tu nevidim, tak neviem co chcete riesit. Alebo sa len zbytocne hadat ?  Kroutím očima
Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #9 kdy: Srpen 09, 2009, 05:40:05 pm

Predtym ako zacnete hadzat spinu, si to dolozte screenmy jo ? Ziadny tu nevidim, tak neviem co chcete riesit. Alebo sa len zbytocne hadat ?  Kroutím očima

1 bitka - 4 hraci, ktori vedia o co ide. Hlavny problem bol nastineny. Topic ma informativny charakter, odpoved som dostal ze to bolo v sulade s pravidlami. Lock
Zaznamenáno

Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS