Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 15, 2024, 08:32:22 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 154 155 [156] 157 158 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2075756 krát)
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #2325 kdy: Červenec 02, 2009, 03:02:44 pm

Pro "nevěřící" povolání je víra v bohy také výhodná. Oblíbené postavy mohou u oltáře požádat bohy o oživení mrtvého přítele, mají snížené postihy při smrti, větší šanci, že přestanou krvácet při umírání anebo dokonce bonusy k záchranným hodům.

Obřady pro církev mohou vést klerici nebo druidi s min. 15lvl, kteří mají podobné přesvědčení jako bůh a mají od své církve na to oprávnění. Obřad zvyšuje oblíbenost u boha podstatně víc, než obyčejné pomodlení. Síla obřadu roste s počtem a úrovní účastnících se kleriků nebo druidů a také s počtem přítomných věřících. Zjednodušeně platí, že čím více postav se modlí tím lépe.

Také přízeň u bohů zvyšují svaté symboly vyráběné zlatníkem.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Vampire
Mob
*
Příspěvků: 80



Zobrazit profil
Odpověď #2326 kdy: Červenec 02, 2009, 04:58:47 pm

Zajimal by me buh Talos z puvodniho pantheonu FR. Chtel bych casem zalozit jeho cirkev a shanim o nem vsechny mozny informace. Hlavne o presvedceni jeho knezich, a ostatnich uctivacu, a co presne Talos hlasa (krome totalni destrukce Škleb).

Jestli o tom nekdo neco vi, tak mi napiste PM pls.

Kdo o tom nic nevi, at mlci, nechci resit neaky hovadiny jak je tady zvykem.

Diky za pochopeni.
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2327 kdy: Červenec 02, 2009, 05:14:35 pm

Děláš si srandu? UTFG

http://en.wikipedia.org/wiki/Talos_(Forgotten_Realms)

Tohle najít mi dalo asi 8 sekund včetně otevření novýho tabu v IE.
Poslední změna: Červenec 02, 2009, 05:16:40 pm od Ludekk Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Vampire
Mob
*
Příspěvků: 80



Zobrazit profil
Odpověď #2328 kdy: Červenec 02, 2009, 05:17:10 pm

Tohle jsem presne cekal, a tohle jsem presne nechtel. Ty informace z ruznich Wiki se totiz neshodujou uplne.
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2329 kdy: Červenec 02, 2009, 05:18:51 pm

Tohle jsem presne cekal, a tohle jsem presne nechtel. Ty informace z ruznich Wiki se totiz neshodujou uplne.

To to musíš opakovat do posledního detailu? Použij trochu fantazie ne? Nebo to mezi těma wiki interpoluj.

Jo a na tý stránce co jsem poslal jsou i nějaký odkazy na literaturu. Když zarapidsharuješ nebo zae-muluješ, tak bys je mohl sehnat.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Vampire
Mob
*
Příspěvků: 80



Zobrazit profil
Odpověď #2330 kdy: Červenec 02, 2009, 05:20:37 pm

Asi sem se nemel tak blbe ptat.
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #2331 kdy: Červenec 02, 2009, 05:29:46 pm

No ono treba v priruckach D&D nenajdes toho podle me vic nez na internetu. Co jsem mel zakladni krabici FR tak tam bohove byli jen hrube popsany na takovych kartickach. Nic vic. Pak jeste mozna strucna charakteristika u prestiznich povolani kneze podle bohu nic vic....

Zaznamenáno
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #2332 kdy: Červenec 03, 2009, 09:05:53 am

Zajimal by me buh Talos z puvodniho pantheonu FR. Chtel bych casem zalozit jeho cirkev a shanim o nem vsechny mozny informace. Hlavne o presvedceni jeho knezich, a ostatnich uctivacu, a co presne Talos hlasa (krome totalni destrukce Škleb).

Jestli o tom nekdo neco vi, tak mi napiste PM pls.

Kdo o tom nic nevi, at mlci, nechci resit neaky hovadiny jak je tady zvykem.

Diky za pochopeni.
A co třeba Thorek? Sháníme kněze.  Mrknutí
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #2333 kdy: Červenec 03, 2009, 10:42:58 am

Proto že odpadkový koš, se zřejmě nečte vracím se zpět k dotazu  zde …

On se měnil spawn a výskyt stromů ,po jednotlivých mapách?
Docela by mne zajímal důvod ,pokud není plánován další wipe .

Pokud vím tak se omezili top suroviny, což je myslím dobře …………
Promin ,ale rád bych si přečetl originál  Mrknutí


Viz IC forum, doba temna. Souvisí to s dlouhodobým Qstem a postupným zkomíráním lesa.
Jestli se druidové nepostarají, bude to určo ještě horší! Drancujme tudíž přátelé a dělejme zásoby !! Smích
Na pohádky jsem už velikej ,zkus něco jiného ,nebo si prověř, kde se změna všade promítla a v jakém rozsahu ….

Úvodní strana fora ,kde Neus jasně píše : Doufám, že tahle změna je na dlouho dobu poslední ...........
Přijde mi naprosto nefér  ,měnit podmínky těžby za chodu – tedy bez wipe  .
Důvodů je vícero – príkl. Pár jedinců má naskilováno ,zásoby a pod a zbytek musí naběhat hodiny ,aby natěžil pár surovin a posunul se ve skilu o několik bodů …
Jediná logická varianta je qwestík jak píše Ami ,ale to by se muselo dost a řádně předělat .

Tak že, jaký je pravý důvod ke změně ?? Bude další wipe?!

Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Zeus
Host
Odpověď #2334 kdy: Červenec 03, 2009, 11:06:00 am

Myslim si ze nemusim byt soucasti vedeni  abych ti  mohl rict , ze WIP urcite nebude  Smích
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #2335 kdy: Červenec 03, 2009, 11:14:56 am

Jsem rád že se konečně něco děje .... byla nuda chodit pořád na ty stejná místa těžit pořád dokola. Alespoň se něco děje a hejbe se obchod Mrknutí
Zaznamenáno
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #2336 kdy: Červenec 03, 2009, 11:18:21 am

A formi zas dela z komara velblouda..

Tohle neni mrtvy servr, ktery se nevyviji a nemeni, furt se neco meni na zakalde IC situace, neco se pridava a ubyra a dit se tak bude...je to RP servr, pokud se vypali po x questech k tomu vedouci les a nikdo s tim nezkusi nic delat...tak jsou nasledky...tak nevim proc zas hazis slovy jako WIP, ktery v zadnem pripade nebude...

Nic s fair ci nefair to nema spolecneho, podivej se na to realne, proste neco bylo, neco se stalo a neco se zmenilo, svet se vyviji, nema to se znevyhodnovanim nic spolecneho...to je jako kdyby sis stezoval ze pred deseti lety se dalo lepe podnikat a ted uz je to moc tezke...proste se svet vyvyji...a tak i K2...

Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #2337 kdy: Červenec 03, 2009, 01:35:19 pm

A formi zas dela z komara velblouda..
Opravdu?!
Neprolezl podtemno a vzdálenější lokace ….od toho snad máme Vás ( DM )  aby jste  úpravy provedené zásahy zkontrolovali,prověřili a chyby odstranili ..…

Připustím na chvíli to co píšeš :
Tohle neni mrtvy servr, ktery se nevyviji a nemeni, furt se neco meni na zakalde IC situace, neco se pridava a ubyra a dit se tak bude...je to RP servr, pokud se vypali po x questech k tomu vedouci les a nikdo s tim nezkusi nic delat...tak jsou nasledky...
Úplně pominu ,jak vypadá vypálený les a vezmu lepší variantu vyplenění lesa od Amy .Dobrá ,nejsou stromy ,byliny , zvěř  NPC  a pod ….
To že zmizí vegetace  i v bažinách je divné ,ale dejme tomu není ,to zas tak daleko od lesa ( hvozdu )  …

Co ale vůbec nechápu, proč není výskyt zachován na druhém konci světa  ( přiklad . u pirátů kde byl snížen minimálně  na  1/3 ) .
Předpokládám tedy ,že není li zachován na jihu ,nebude nikde ,tedy ani v podtemnu či na ostrově atd ...

Proto že jsem se stále nedopátral odpovědi ,jaká je příčina  celoplošného  úbytku vegetace táži se opět .
a) Je úmyslem ztížit a nastavit jiné podmínky nově příchozím ?  Nevím co si myslet/Nerozhodný
b) Omezit suroviny ? Nevím co si myslet/Nerozhodný
c ) „nedokonalá“  úprava po qwestu ? Hněv
d) wipe  ? Pláč
Tak nevim proc zas hazis slovy jako WIP, ktery v zadnem pripade nebude...
Byl to dotaz ,ale výborně ,jedna jasná odpověď
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2338 kdy: Červenec 03, 2009, 03:42:56 pm

Když někdo háže na přesvědčování, na co by si měl házet ten, co je přesvědčován? Já jsem to zatím operativně řešil přes inteligenci, ale možná to je špatně.   Co???
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Orbi
Host
Odpověď #2339 kdy: Červenec 03, 2009, 03:44:40 pm

Kedysi sme to hadzali proti voli.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 154 155 [156] 157 158 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS