Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 05, 2024, 02:03:01 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20
  Tisk  
Autor Téma: Buildy  (Přečteno 116215 krát)
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #45 kdy: Říjen 01, 2009, 12:36:07 pm

Ahojky--- " Samuraj je bojovník na cestě cti, dodržujíc striktně pravidla kodexu atp, zatimco samuraj je čistě jen zabiják, vycvičený na to se oběvit, zabít a zmizet:)"
  myslel jsi že ten druhý je Ninja - že? Mrknutí
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #46 kdy: Říjen 01, 2009, 01:53:26 pm

Ja chtel puvodne taky hrat japoncika samuraje , no nenasel jsem nikde vhodnou japonskou tvaricku
existuje ten s rýžovým kloboukem a šikmýma očima

Myslíš Lorda Raydena?  Škleb Škleb Škleb
To je pravda ale na samuraje se nehodí nemá svůj  tradiční uzel Úsměv Ale několik hlav jej má Úsměv při nejhorší si hlavu vytvoř Úsměv
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #47 kdy: Říjen 01, 2009, 02:58:59 pm

Mně se líbí, jak jste tu všichni hrozní experti na samuraje.  Smích
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #48 kdy: Říjen 01, 2009, 03:16:18 pm

Mě se zase nelíbí že mi tady spamujete topic.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #49 kdy: Říjen 01, 2009, 03:27:47 pm

Mně se líbí, jak jste tu všichni hrozní experti na samuraje.  Smích

Google je mocny nastroj Smích

Inac by ma zaujimalo ako sa da postavit hranicar bojujuci s z dvoma zbranami + luk. a trosku viac podrobnejsie. Popripade PM alebo ICQ
Poslední změna: Říjen 01, 2009, 03:31:55 pm od MinoDL Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #50 kdy: Říjen 01, 2009, 04:54:03 pm

Mě se zase nelíbí že mi tady spamujete topic.
Njn ještě jakou výhodu má katana u malé postavy? Není jendo jeslti máš u toho samurajee malou poistavu nebo velkou postavu?
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #51 kdy: Říjen 01, 2009, 05:16:42 pm

Mě se zase nelíbí že mi tady spamujete topic.
Njn ještě jakou výhodu má katana u malé postavy? Není jendo jeslti máš u toho samurajee malou poistavu nebo velkou postavu?
Když dáš malé postavě střední zbran tak je to stejné jako když dáš větší postavě velkou zbran - DMG bude 1,5 násobek síly.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #52 kdy: Říjen 01, 2009, 06:00:59 pm

Mě se zase nelíbí že mi tady spamujete topic.
Njn ještě jakou výhodu má katana u malé postavy? Není jendo jeslti máš u toho samurajee malou poistavu nebo velkou postavu?
Když dáš malé postavě střední zbran tak je to stejné jako když dáš větší postavě velkou zbran - DMG bude 1,5 násobek síly.
Aha.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #53 kdy: Říjen 01, 2009, 06:14:18 pm

Ne všcihni Samurajové jsou čestní. Ano, existuje kodex bushido, ale v době edo s ním mělo dost samurajů osobní problém. Zvláště, když jejich pán dělal něco s čím nesouhlasili.
Samuraj  je obzvláště nadutý bojovník, sebejistý, pyšný. Ta čest je spíše jen "zvyk".
Všichni samurajové dodržují kodex bushido. Nedodržuje, není samuraj. Problém nebyl v bushido, ale EDO. Sjednocené Japonsko, bez válek a hlavně v té době bylo zrušeno, že samuraj mohl přejít k jinému pánovi. A pro všechny samuraje byla čest a loajalita na 1 místě.
A dodám, jako správný sluha nedebatuje o rozhodnutí svého pána.


reaguju ted na příspěvek tvůj a neuse a taky toho, že tady myslím Bhall poznamenal, že takový samuraj má mít dobré přesvědčení. Stím ale nesouhlasím. \myslím, že pokud samuraj, tak zákoný a budto neutrál, nebo zlo.

no a co se týká buildu, pokud to neberete jako čistě pg, tak bych tam zkousl válečníka, mnicha i pána zbraně ale ranger si myslím, ze tam nemá co delat.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #54 kdy: Říjen 01, 2009, 06:20:47 pm

Ne všcihni Samurajové jsou čestní. Ano, existuje kodex bushido, ale v době edo s ním mělo dost samurajů osobní problém. Zvláště, když jejich pán dělal něco s čím nesouhlasili.
Samuraj  je obzvláště nadutý bojovník, sebejistý, pyšný. Ta čest je spíše jen "zvyk".
Všichni samurajové dodržují kodex bushido. Nedodržuje, není samuraj. Problém nebyl v bushido, ale EDO. Sjednocené Japonsko, bez válek a hlavně v té době bylo zrušeno, že samuraj mohl přejít k jinému pánovi. A pro všechny samuraje byla čest a loajalita na 1 místě.
A dodám, jako správný sluha nedebatuje o rozhodnutí svého pána.


reaguju ted na příspěvek tvůj a neuse a taky toho, že tady myslím Bhall poznamenal, že takový samuraj má mít dobré přesvědčení. Stím ale nesouhlasím. \myslím, že pokud samuraj, tak zákoný a budto neutrál, nebo zlo.

no a co se týká buildu, pokud to neberete jako čistě pg, tak bych tam zkousl válečníka, mnicha i pána zbraně ale ranger si myslím, ze tam nemá co delat.
Tu jde o to udělat toho samuraje i s trochu ucházejícím buildem koneckonců build je spíš ooc záležitost ic je jen jeslti castí bojuje na dálku nebo nablízku,
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #55 kdy: Říjen 01, 2009, 06:26:21 pm

samuraj mag ... no nevim kdybych byl DM tak mi to moc chutnat nebude Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #56 kdy: Říjen 01, 2009, 07:25:37 pm

samuraj mag ... no nevim kdybych byl DM tak mi to moc chutnat nebude Úsměv
Ne já to myslel tak že build je prakticky ooc záležitost jen v některých vyhraněných případech není a to u knšze druida mága, klidně mužeš bejt rogue a jet na fullpláte a velkou sekeru a hrát si na válečníka ,nebo bejt válečník a hrát si na zloděje to je jedno. to jsem myslel jen proti narážce že v buldu na samuraie nemá co dělat hrancek. Přitom není duvod proč ne samurai byl válečník mistr zbraně luku občas kopí  jízdy na koni  někdo uměl stopovat atd.
Poslední změna: Říjen 01, 2009, 07:29:16 pm od Tadomekaari Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #57 kdy: Říjen 02, 2009, 08:29:50 am

reaguju ted na příspěvek tvůj a neuse a taky toho, že tady myslím Bhall poznamenal, že takový samuraj má mít dobré přesvědčení. Stím ale nesouhlasím. \myslím, že pokud samuraj, tak zákoný a budto neutrál, nebo zlo.
No já to vidím tak, že samuraj kopíruje přesvědčení svého pána, je to sluha. A když nemá pána, je buď mrtvý samuraj nebo ronin. Build cokoli s WM. Katana, luk. Když studoval Konfucia a psal básně a byl zahradník, takže takový Bard/WM/AA ho vystihuje docela přesně.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #58 kdy: Říjen 02, 2009, 12:53:15 pm

reaguju ted na příspěvek tvůj a neuse a taky toho, že tady myslím Bhall poznamenal, že takový samuraj má mít dobré přesvědčení. Stím ale nesouhlasím. \myslím, že pokud samuraj, tak zákoný a budto neutrál, nebo zlo.
No já to vidím tak, že samuraj kopíruje přesvědčení svého pána, je to sluha. A když nemá pána, je buď mrtvý samuraj nebo ronin. Build cokoli s WM. Katana, luk. Když studoval Konfucia a psal básně a byl zahradník, takže takový Bard/WM/AA ho vystihuje docela přesně.
To zas jak ktery samurai ne každej má vlohy pro umění.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #59 kdy: Říjen 02, 2009, 02:13:57 pm

Já nespal, že samuraj musí být dobrej, jen si myslím, že by měl  být čestnej.
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS