Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 04, 2024, 10:01:43 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Zápisky generála  (Přečteno 5466 krát)
Shadow
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
kdy: Leden 03, 2010, 10:19:18 pm

Den: 153
Místo: někde na širém moři
Píše: Namlin
Dnes je to právě pátý měsíc od našeho vyplutí. Venku je už asi 5 dní velká bouřka. Vojáci už nemají energii. V noci zasáhl loď blesk a umřel můj zástupce. Mám takové tušení  že se začnou po jeho smrti bouřit  a to ještě neví že docházejí zásoby. Pořád doufám že najdem ten ostrov dřív než dojdou úplně. Musím zvolit nového zástupce, rozhoduji se mezi Brandem a Hartem.  Branda mají vojáci rádi, ale nevím jestli by zvládl místo zástupce, Harto by zase zvládl všechny povinnosti ale není zas tak oblíbený. Je tu ještě jedna možnost a to Fox tu bych já na tom místě viděl nejraději, ale nevím jestli to příjme posádka. Uvidíme...

Den: 160
Místo: někde na širém moři
Píše: Namlin
Uběhl další týden bouřka už přestala. Vojáci jsou na tom čím dál hůř. Zásoby rychle ubívají, myslim že vydrží už jenom pár dní. Ztratil sem veškerou naději na najití ostrova, ale před posádkou se to snažím utajit. Teď už nám pomůže snad jenom nějaký zázrak. Oznámil jsme zítřejší dosazení Branda co by zástupce.
Zaznamenáno

Villandra
Fox Sparker
Shadow
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Leden 04, 2010, 03:46:21 pm

Den: 161
Místo: někde na širém moři
Píše: Namlin
Dneska ráno jsme našli zavražděného Branda měl sem podezření na Harta a to se taky vyplnilo. Našlo se totiž pár svědků kteří viděli jak jde k Brandovi, a pak jsme u něj našli aji vražednou zbraň. Nezbývalo mi nic jiného než Harta hodit za mříže. Po těchto událostech sem musel dosadit za zástupce právě Fox i když se to posádce nelíbilo neměl jsem jinou možnost. Doufám že se jí nestane to co Brandovi.

Den: 162
Místo: někde na širém moři
Píše: Namlin
Celou noc jsem nemohl spát. Ráno jsem se ujistil jestli se Fox nestalo nic hroného, vypadalo to že ne.  Dokonce to vypadá, že jí posádka přijala s úctou. To nic ale neměnilo na tom že vojáci už byly vyčerpaní a podle mojích výpočtů nám zásoby vydrží tak na 3 dny. pořád nevím jestli to mám oznámit posádce.
Zaznamenáno

Villandra
Fox Sparker
Shadow
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Leden 05, 2010, 12:24:53 pm

Den: 1 Nového začátku (163)
Místo: Kandahár
Píše: Namlin
Rozhodl jsem se že oznámým posádce špatné zprávy o zásobách. Nechal jsem si tedy zavolat všechny vojáky a předstoupil před ně. V tom se stalo něco nečekaného, byl to zázrak. Jeden voják běžel ke mě a křičel "Je tady!! Je tady!! Našli jsme ho". A přitom ukazoval rukou na ostrov. Všichni se začli radovat a mi se ulevilo, protože už jsem nedoufal že ten ostrov někdy najdem. Když jsme připluli blíže uviděli jsme velké město s přístavem, po nějaké době jsme zjistili že se jmenuje Kandahár. Dostali jsme povolení vplout do přístavu. Dozvěděli jsme že tomuto městu vládnou, teprve krátkou dobu, měsíční elfové. Já Fox a pár dalších vojáků jsme se porozhlédli po městě, líbilo se nám a rozhodli jsme se že se tu usadíme. Dorazili jsme do hostince a nechali jsme si udělat jídlo pro celou posádku, konečně po dlouhé době jsme měli normální jídlo. S místem na spaní to bylo ovšem horší, takže pár lidí zůstalo v hostinci a zbytek zůstalo v lodi. Musíme co nejdříve zařídit nějaké ubytování pro celou posádku.
Zaznamenáno

Villandra
Fox Sparker
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Leden 06, 2010, 03:19:39 pm

Den: 7Noveho zacatku (170)
Misto: Kandahar
Pise: Namlin
Chvili jsem nechal muzstvo odpocinout ale ne zase moc dlouho aby nezlenivelo.Brzy jme zacali prozkoumavat okoli mesta.Jsem moc rad,ze jsem na misto zastupce dosasil prave Fox je sikovna sehnala nam v Kandaharu dum.Konecne mame domov.
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Shadow
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Leden 18, 2010, 06:31:09 pm

Den: 30Noveho zacatku (193)
Misto: Kandahar
Pise: Fox

Včera se stala strašná tragédie. Při průzkumu jedné jeskyně Namlin vešel sám do jedné uličky a hned za ním se zřítil strop. Nemohli jsme se k němu dostat a tak jsme ihned začali kopat abychom ho od tama dostali. Najednou jsme uslyšeli nějaký hluk, někdo se blížil, bylo to pořád blíž a blíž. Pak jsme uslyšeli krutý boj, řev a zvuky do sebe narážejících zbraní. Někdo zaútočil na Namlina, ale my jsme nemohli nic delat. Toto za pár minut utichlo. Namlin se neozýval, čekali jsme to nejhorší. Hned jak jsme se k němu prokopali naše očekávání se naplnilo. Namlin byl mrtev. Leželo tam pouze bezvládné tělo. Po nepřátelích ani stopy. Zanechali tam akorát meč někde v útrobách Namlinového těla. Tělo jsme odnesli a se ctí pohřbili. Zatím jsem velení převzala já, ale musíme zvolit nového generála.

Den: 40Noveho zacatku (203)
Misto: Kandahar
Pise: Fox
Dneska se opět stalo něco velmi nečekaného. Byly jsme na výpravě když v tom jsme našli plno mrtvých těl obrů. Vydali jsme se po stopě, která nás zavedla do velké jeskyně. A v tom jsem ho uviděla. Už z dálky jsem ho poznala, hlavně jeho způsob boje i když jsem ho už dlouho neviděla. Přišli jsme blíž a byl to opravdu  Herumor. Velký (ne vzrůstem), slavný a našim lidem uznávaný bojovník. Všichni zůstali z úžasem stát, nikdo nevěřil že ještě žije. A nikdo z nás netušil že žije zrovna na tomto ostrově.  Asi to byla vůle Siderica zkřížit naše cesty. Když jsme se pak všichni vrátili nabytí poznatků o tom jak se sem Herumor dostal ihned jsem prohlásila Herumora za generála. Nikdo neměl  nic proti tomu přece jenom kdo jiný by na tom místě byl lepší.
Zaznamenáno

Villandra
Fox Sparker
Shadow
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Leden 18, 2010, 06:56:41 pm

Den: 47Noveho zacatku (210)
Misto: Kandahar
Pise: Herumor II

Zacal jsem se rozhlizet po meste a narazil jsem na spousty zajimavych lidicek,nejvic me zaujala skupinka mistnich pulciku.ze zacatku jsem spolecne navazali jen obchodni styky ale pozdeji kdyz jsem spolu zazili par zazitku v lese a porazili sme spolu vojska Epitheuse a prisluhovace Cerneho draka.jsem se shodli ze nase zajmy nemuseji byt az tak rozdilne,zatim jsem obdrzel pozvanku spolu s Fox do jejich spolku ale to bych muzstvu nemohl udelat opustit je.Velice premyslim na spolecnou alianci.dobri spojenci se vzdy hodi.

Den: 80Noveho zacatku (243)
Misto: Kandahar
Pise: Herumor II

Nedavno jsem byl ve Zlate hore tezit a stalo se neco nevidaneho nepotkal jsem tam zadneho Duergara,bylo mi to divne a tak jsem poslal nekolik zvedu az dolu k Elg´cahlu.To co mi donesli za zvesti me velice prekvapilo,pry Duergari zrovna dobivaji mesto.Zacal jsem premyslet a neco me napadlo,Duergari oslabeni utokem a roky utiskovani,potrebovali by tvrdou ruku a hlavne Zoldaci by potrebovali domov ten maly domecek co mame uz neni dostacujici.
Zavolal jsem si Fox a probral sni to.Rozkaz byl nasledujici cele muzstvo do zbrane jdeme dobit Elg´cahl. A pevne verim ze nam nas Pan Sideric bude naklonen a dopreje nam vitezstvi.

//Vyhlašujeme útok na Elg ve čtvrtek 21.1 ve 20:00 hod.
Poslední změna: Leden 18, 2010, 07:15:41 pm od Shadow Zaznamenáno

Villandra
Fox Sparker
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Leden 22, 2010, 07:44:19 pm

Den: 90Noveho zacatku (253)
Misto: Kandahar
Pise: Herumor II
*Herumor stoji opreny o svuj mec a ztezka oddechuje.Diva se na dilo zkazy a rady ustupujicich zoldaku.*Sila obrancu me velice prekvapila*pravi mrzute*,ale ja se jen tak nevzdam a tuhle vesnici dobudu stuj co stuj.

//odveta v neděli 24.1. ve 20:00
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Leden 24, 2010, 07:10:40 pm

 Zbídačená a těžce raněná Sida při svém plazení bludištěm Zlaté hory, pokoušíce si zachránit svůj holý život potkala Viladru a další postavy, na které již nedohlédla.
Vilandro ti proradní zrádní Duergarští psy, vzbouřili se a všechny nás málem pozabíjeli. Navíc nám naše poslední útočiště přepadli ty prokleté loutky Lloth. Kéž by z nich jejich oplzlá bohyně udělala krmení pro pavouky.
Jsem teď psankyní ve vlastním světě. Pomoz mi získat zpět náš domov. Nebudeš litovat, dobře ti zaplatím.

Zaznamenáno

Sid
Shadow
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Leden 26, 2010, 07:25:38 pm

Několik hodin po bitvě v Elg´Cahlu lítal vzduchem po domku žoldáků různý nábytek a bylo z něj slyšet nadávání. To se zrovna Herumor vrátil z bitvy a nadával  na to že armáda opět neuspěla. Po několika desítkách minut se uklidnil a nechal si zavolat Fox. Něco s ní domlouval, ta se pak beze slov zvedla sbalila si nějaké věci a odešla.
Zaznamenáno

Villandra
Fox Sparker
Shadow
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Leden 29, 2010, 07:49:53 pm

Fox se vratila ze svoji vypravy, bezela ihned za Herumorem a neco s nim probirala. Heruomor se pak zvedl praskl do stolu a rekl, ted uz to dobijeme.

//Utok v Nedeli 31.1 ve 20:00 na Elg
Zaznamenáno

Villandra
Fox Sparker
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #10 kdy: Leden 30, 2010, 04:57:39 pm

//sry ze to pisu sem ale utok na elg v nedeli 31.1. se rusi blizsi info bud tellem ve hre nebo pres PM na foru
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Shadow
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Březen 30, 2010, 10:01:50 am

Herumor je ve svojem domku a přebrušuje si meč, protože se právě vrátil z cest. Najednou se otevřou dveře a v nich stojí "celkem velká postava". Fox se nezdržuje nějakým zaklepáním ani pozdravem a hned začne mluvit: ,, Pane musíme udělat opatření máme tady několik hlášení o napadení stráží, prodavačů a hostinského. Vypadá to že nějaká napadení přišla od nějaké drowky, a další přepadení pochází od stvoření které lidé popisují jako velké ohromné stvoření s rudou kůží. Vypadá to že budem muset posílit hlídky. Za tu dobu co si tu nebyl se k nám přidalo pár dalších rekrutů, uvidíme jak budou dobří." Herumorovy až po chvilce dojde to s čím na něj teď Fox vyhrkla. ,,Tohle si rozhodně nenechám líbit. Musíme tedy naverbovat nové lidi a hlavně posílit hlídky." Fox jenom kývne a odejde.
Zaznamenáno

Villandra
Fox Sparker
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS