Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 16, 2024, 06:48:32 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1669629 krát)
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #1590 kdy: Srpen 11, 2009, 01:44:23 pm

Hlásím se do služby.. já Vám Koru chytnu... za její včerejší srabáckou akci.. velmi ráááááád  Smích
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Orbi
Host
Odpověď #1591 kdy: Srpen 11, 2009, 01:45:40 pm

Hlásím se do služby.. já Vám Koru chytnu... za její včerejší srabáckou akci.. velmi ráááááád  Smích

Temny pan si poplakal? Smích
Zaznamenáno
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #1592 kdy: Srpen 11, 2009, 01:46:48 pm

Hlásím se do služby.. já Vám Koru chytnu... za její včerejší srabáckou akci.. velmi ráááááád  Smích

Temny pan si poplakal? Smích

Temná pán nadával jak smyslů zbavený  Škleb Tohle bylo poprvé a naposledy, co někdo viděl Temného pána, jak se váli na zemi...  Valím oči! Super! Škleb Ne, sranda stranou. Vyloženě mě zaskočila, vůbec jsem takovou akci nečekal. Musím smeknout.  Škleb
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Snekoun
Host
Odpověď #1593 kdy: Srpen 11, 2009, 01:54:51 pm

Hlásím se do služby.. já Vám Koru chytnu... za její včerejší srabáckou akci.. velmi ráááááád  Smích
Temny pan si poplakal? Smích
Temná pán nadával jak smyslů zbavený  Škleb Tohle bylo poprvé a naposledy, co někdo viděl Temného pána, jak se váli na zemi...  Valím oči! Super! Škleb Ne, sranda stranou. Vyloženě mě zaskočila, vůbec jsem takovou akci nečekal. Musím smeknout.  Škleb

A to bylo keců že Unelador se připravuje na zkoušky a nakonec vůbec nezná pravidla souboje. Já do toho souboje šel s tím že prohraju. Potom když se to obrátilo tak už jsem si to jen užíval Škleb

Našetři nových osm měšců a můžeš jít na opravne zkoušky. Třeba s Tebe jednou ten mág bude Kroutím očima
Zaznamenáno
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #1594 kdy: Srpen 11, 2009, 01:58:47 pm

Hlásím se do služby.. já Vám Koru chytnu... za její včerejší srabáckou akci.. velmi ráááááád  Smích
Temny pan si poplakal? Smích
Temná pán nadával jak smyslů zbavený  Škleb Tohle bylo poprvé a naposledy, co někdo viděl Temného pána, jak se váli na zemi...  Valím oči! Super! Škleb Ne, sranda stranou. Vyloženě mě zaskočila, vůbec jsem takovou akci nečekal. Musím smeknout.  Škleb

A to bylo keců že Unelador se připravuje na zkoušky a nakonec vůbec nezná pravidla souboje. Já do toho souboje šel s tím že prohraju. Potom když se to obrátilo tak už jsem si to jen užíval Škleb

Našetři nových osm měšců a můžeš jít na opravne zkoušky. Třeba s Tebe jednou ten mág bude Kroutím očima

Já o tom věděl, že je to povoleno. Jen jsem s tím nepočítal...  Škleb Hned jak tě uvidím, vyzvu tě na nový souboj. Tohle už se nebude opakovat  Škleb
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Orbi
Host
Odpověď #1595 kdy: Srpen 11, 2009, 01:59:53 pm

jaj tak z tade je tych 8k ... a ja ze kde ich Ramoro nabral  Škleb
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #1596 kdy: Srpen 11, 2009, 02:11:18 pm

jaj tak z tade je tych 8k ... a ja ze kde ich Ramoro nabral  Škleb

To jsi je jeste nedal na ucet  Hněv
Asi si budu muset vest ucetni knihu.
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #1597 kdy: Srpen 11, 2009, 02:23:59 pm

jaj tak z tade je tych 8k ... a ja ze kde ich Ramoro nabral  Škleb

To jsi je jeste nedal na ucet  Hněv
Asi si budu muset vest ucetni knihu.

uz cakam kym otvoria obchody Úsměv
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #1598 kdy: Srpen 12, 2009, 12:23:35 am

Pouziva niekto nwn na Viste alebo Win7?
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #1599 kdy: Srpen 12, 2009, 12:27:21 am

Vista Bussiness bez SP
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Orbi
Host
Odpověď #1600 kdy: Srpen 12, 2009, 12:33:32 am

No mne to stale na Vistach a i na Win 7 pada. Vypise to chybu v atio..nieco..dll.

Ake pouzivas ovladace?
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #1601 kdy: Srpen 12, 2009, 01:05:09 am

No mne to stale na Vistach a i na Win 7 pada. Vypise to chybu v atio..nieco..dll.

Ake pouzivas ovladace?

Já mám nVidii a používám ovladače pro poslední verzi CUDA 2.2 (už si nepamatuju číslo ovladače), takže s tím ti moc nepomůžu. Ale tohle padání obvykle bývá způsobeno grafikou. Právě že mně to kvůli ovladačům taky padá, ale protože CUDA má přednost před NWN, tak s tím nic dělat nebudu. Tobě doporučuju sehnat si novější nebo nějakou alternativu ne od výrobce (např. tweakforce.com - mám odzkoušeno se svojí nVidií a je to spolehlivé).
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Orbi
Host
Odpověď #1602 kdy: Srpen 12, 2009, 01:08:29 am

aha, vyskusam
Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1603 kdy: Srpen 12, 2009, 09:38:10 am

mam Vistu(basic) a pouzivam dvojjadrovy notas s integrovanou grafikou = hra mi nepada a ak nahodou tak asi 1krat z 20
Zaznamenáno

Snekoun
Host
Odpověď #1604 kdy: Srpen 12, 2009, 09:41:11 am

aha, vyskusam

Orbi uz jsi vyzkousel snad vsechno. Jsi jedinej koho znam co mu to neustale pada. Hodne stesti pri hledani.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS