Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 04, 2024, 10:50:48 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11
  Tisk  
Autor Téma: OOC chování  (Přečteno 61893 krát)
Vip
Hrdina
***
Příspěvků: 280


Zobrazit profil
Odpověď #45 kdy: Srpen 17, 2009, 07:21:33 am

nejsem ucasten tohoto jednani ohledne uneladora a veci kolem soudnich sporu mista a prav vlastniku uzemi, nicmene:

1. Majitel uzemi je tam svrchovanym panem ktery si muze delat naprosto co chce. treba tam vsechny vybijet kazdy den jako dan krve misto desatku v podobne penez.

2. Kdyz se nekdo k majiteli uzemi chova nevhodne, prijde mi logice (jak psal Arash i Amy ) ze dotycny bude potrestan.

3. Vse se tu hraje (je li mluveno verejne) IC a tudiz bych z toho hledal spise cestu jak toho IC vyuzit. Vzdyt tenhle konflik vam tam nahore skyta uzasne herni RP moznosti. Tak se tomu nebrante a vyuzijte jich. Nebo tam chcete mit porad klidek a pohodu ? .. Radsi se zacnete hadat a rvat mezi sebou, bezne sarvatky mezi mistnimy šlechtici byly preci na dennim poradku.
Zaznamenáno

s uctou
Vip
SevyX
Hrdina
***
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
Odpověď #46 kdy: Srpen 17, 2009, 08:14:08 am

Bylo vasim umysem uzavrit cely krater? Brany jsou zamcene i pres den a jelikoz sem se prilogl ve meste a nikdo od El Ashaly tam neni tak se muzu jit klouzat?
Zaznamenáno



Snekoun
Host
Odpověď #47 kdy: Srpen 17, 2009, 09:19:46 am

Jo to je presne muj pocit. Jelikoz se vsichni odlogli a ja jsem chtel hrat mohl jsem se jit kluzat. Byl jsem zavrenej v Krateru bez moznosti jit ven i ve dne. Osobne to vidim tak ze budu muset rozbit branu a zabit straze jina moznost me totiz nenapada.
Zaznamenáno
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #48 kdy: Srpen 17, 2009, 09:23:37 am

Je mi celkem líto těch koho toto stanné právo postihlo a myslím si, že pokud se něco takového mělo zavést, měla o tom existovat IC zpráva jak na nástěnkách světa tak na fóru v IC sekci.

Na druhou stranu Kráter je ve správě El Ashally a v IC sekci se zcela zřetelně zjevil názor co si o "samozvaných" soudcích myslí jak rod El Ashally tak někteří z trpaslisko-gnómského spolku, kteří mají rovněž na území Kráteru sídlo a jakou vážnost tomu asi budou prokazovat, takže je podle mě krajně nemístné řešit tuto zápletku jako OOC, když se dále vyvíjí jako IC a není u konce. Pokud je potřeba doladit technické detaily pak bych navrh spíše PM kanál než veřejnou část fóra.  Mrknutí
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #49 kdy: Srpen 17, 2009, 09:29:29 am

Jo to je presne muj pocit. Jelikoz se vsichni odlogli a ja jsem chtel hrat mohl jsem se jit kluzat. Byl jsem zavrenej v Krateru bez moznosti jit ven i ve dne. Osobne to vidim tak ze budu muset rozbit branu a zabit straze jina moznost me totiz nenapada.


Pravda tohle je opravdu velmi nepříjemné, pokud bych byl doma rád bych vám dělal klíčníka a u trpaslic klíčníka i s osobní prohlídkou, želbohu nejsem ... tak vám držím palce ať se to co nejdříve vyřeší a nekazí vám to pocit ze hry a zábavu.
P.S. 16:30 bych mohl být doma, kdo bude u bran ten bude po důkladné prohlídce vpuštěn či propuštěn  Úsměv
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Snekoun
Host
Odpověď #50 kdy: Srpen 17, 2009, 09:39:58 am

Jo nenamitam nic proti zamceny brane jako dusledek za me chovani ale zamknout branu bez jakehokoliv upozorneni a jit odlognout. To me pekne nestvalo. Cekal jsem hodinu v realu nez bude den a pak kdyz jsem zjistil ze brana je zamcena i ve dne vybuchlo to ve me ! Proste nemohu vubec hrat. Je to stejne jako kdyz vas strci do lochu.
Jestli tohle je zabava tak prosim, ale beze me.

To ze pisu nejake IC jsem si myslel ze tim ozivim trosku uroven fora. Ale bohuzel nekteri hraci toho zneuzivaji ( jejich postavy o tom nevi ) a reaguji na to. To uz se tady ale myslim rozebiralo. Takze ted uz ode me moc psani neocekavejte.
Zaznamenáno
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #51 kdy: Srpen 17, 2009, 09:54:22 am



To ze pisu nejake IC jsem si myslel ze tim ozivim trosku uroven fora. Ale bohuzel nekteri hraci toho zneuzivaji ( jejich postavy o tom nevi ) a reaguji na to. To uz se tady ale myslim rozebiralo. Takze ted uz ode me moc psani neocekavejte.


Jo, to je bohužel pravda... proto od jisté doby nepíšu příběh Uneladora ani další IC věci. Najde se tu dost hráčů, kterým je to jedno a použijí to ve hře. Nebudu jmenovat, jde na "Vaši" část zábavy. *kroutí hlavou*
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #52 kdy: Srpen 17, 2009, 11:05:42 am

A to je správně, co je na veřejném foru je veřejné. Máte si vylepšit spolek tak at máte skryté forum a pak si tam můžete zveřejnovat co jiní nesmi vidět.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #53 kdy: Srpen 17, 2009, 11:11:29 am

A to je správně, co je na veřejném foru je veřejné. Máte si vylepšit spolek tak at máte skryté forum a pak si tam můžete zveřejnovat co jiní nesmi vidět.

1, nejde jen o info ze spolku
2, je rozdíl mezi IC a OOC sdělením
3, na RP serveru je nepřípustné, aby hráči, kteří mají povinnost hrát RP.. zneuživali OOC info ve své IC hře. Že o tom víš ty jako hráč je v pořádku. Postava o tom ale nevím. Jedině v případě, že je zpráva na foru určená jako IC.
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #54 kdy: Srpen 17, 2009, 11:17:15 am

A to je správně, co je na veřejném foru je veřejné. Máte si vylepšit spolek tak at máte skryté forum a pak si tam můžete zveřejnovat co jiní nesmi vidět.

1, nejde jen o info ze spolku
2, je rozdíl mezi IC a OOC sdělením
3, na RP serveru je nepřípustné, aby hráči, kteří mají povinnost hrát RP.. zneuživali OOC info ve své IC hře. Že o tom víš ty jako hráč je v pořádku. Postava o tom ale nevím. Jedině v případě, že je zpráva na foru určená jako IC.
Já už jsem narvhoval aby se ic sekce rozdělila na 2 sekce - jedna je soukromá, druhá veřejná. Ale ztratilo se to někde a nikdo to nebral v potaz.
Zatím platí to že je vše veřejné, v žádném ic topicu jsem neviděl že na začátku je napsáno že je to tajné. Snad jen deník dannyho blake dává smysl že je tajný, ostatní co jsem četl mi přišlo naprosto veřejné.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Snekoun
Host
Odpověď #55 kdy: Srpen 17, 2009, 12:54:07 pm

Ne dokazu se smirit ze vsim ale po tomhle jsem se dost poucil a myslim ze budu jednat stejnym zpusobem. Nikomu nic rikat nebudu, jelikoz jsem chtel mit vsechno chovani sve postavy podlezene IC textem. Abych nebyl napaden za nejake PK atd... to ze to nekdo bere jako verejnou informaci je tedy ma chyba. Ted uz budu rovnou vse resit tajne. Sico to bude trosku nudne ale co. Kdyz pak nekdo nepochopi co  se deje jeho problem vysvetlovat nikomu nic nemusim.
Takhle to preci chodi na RP serveru.
Zaznamenáno
Lyciidas
Host
Odpověď #56 kdy: Srpen 17, 2009, 02:10:06 pm

http://www.youtube.com/watch?v=q6UWpNzwcvY
Zaznamenáno
Armin
Mob
*
Příspěvků: 70



Zobrazit profil
Odpověď #57 kdy: Srpen 17, 2009, 03:11:15 pm

nejsem ucasten tohoto jednani ohledne uneladora a veci kolem soudnich sporu mista a prav vlastniku uzemi, nicmene:

1. Majitel uzemi je tam svrchovanym panem ktery si muze delat naprosto co chce. treba tam vsechny vybijet kazdy den jako dan krve misto desatku v podobne penez.

2. Kdyz se nekdo k majiteli uzemi chova nevhodne, prijde mi logice (jak psal Arash i Amy ) ze dotycny bude potrestan.

3. Vse se tu hraje (je li mluveno verejne) IC a tudiz bych z toho hledal spise cestu jak toho IC vyuzit. Vzdyt tenhle konflik vam tam nahore skyta uzasne herni RP moznosti. Tak se tomu nebrante a vyuzijte jich. Nebo tam chcete mit porad klidek a pohodu ? .. Radsi se zacnete hadat a rvat mezi sebou, bezne sarvatky mezi mistnimy šlechtici byly preci na dennim poradku.

Svrchovanymi pany sice uzemi sice jsou, ale ne lidu. Obcane jsou svobodni a plnopravni, ne nevolnici. Jsou to spravci a vlastnici pudy, ne protetory podrobeneho lidu. Pokud by takto zachazeli s lidem Kandelabrie brzy by se dostali z mapy a lecktery civilizovany soused by se je pokusil srovnat se zemi. 

Co se tyka toho chovani. Nevstahujte si to vse jako na nejake nevolniky ve stredoveku. Ja to naopak chapu tak ze spravce poskytuje ochranu a udrzuje rad, tak aby tam mohl vzkvetat a existovat bezny zivot a obchod. Naopak spolky mu plati najem, vytvareji v oblasti zisk a odvadeji dane. To oni mu prinaseji zisk a kdyz jim zamkne uzemi a nepusti je do svych pronajatych drzav celkem logicky to chapou jako bezpravi. Samozrejme je to jeho uzemi muze si ve finale udelat co chce, ale hrozi mu ze nakonec bude spravovat jen prazdnou diru pac vsicihni odejdou jinam a jeste ho budou u jinych soudu zalovat za usli zisk a zabrany majetek.


Jo to je presne muj pocit. Jelikoz se vsichni odlogli a ja jsem chtel hrat mohl jsem se jit kluzat. Byl jsem zavrenej v Krateru bez moznosti jit ven i ve dne. Osobne to vidim tak ze budu muset rozbit branu a zabit straze jina moznost me totiz nenapada.


To bys nedopadl dobre. Branu podle me nerozbijes dokud si nenastavis nepratelstvi s rodem, nacoz by musel mit tvuj spolek dostatecnou uroven a navic by ses nevyhl pobiti strazi.. a nasledne by te RP honil rod jako nejvetsiho vraha. Chapu ze to je docele neprijemna situace a opruz. Proto Armin vcera ani do krateru nesel, dovnitr bych se dostal.. ale zpet ne a straze by ho napadli od pohledu. Takze ven by se nedostal a straze za zady... to by neskoncilo dobre. A tak radej, ikdyz mel velky strach zda neublizili Zance, zustal radej staz za branou a cekal na ucast na soudu v horske, jiz mel IC domluvenou, nez ho to ooc prestalo bavit kdyz videl ze se nic nedeje a Amy se odpojila...
Poslední změna: Srpen 17, 2009, 03:15:53 pm od Armin Zaznamenáno

Nwn DE, 1.69 x86 linux client on Ubuntu 13.04 64bit on ASUS M2N-E, AMD X4 840 3.2GHz, 2MB L2, 8GB DDR2 800, Nvidia 8800GTS-512(G92), 320 GB + 500 GB HDD, SB X-Fi Xtreme Music, Fortron BlueStrorm II FSP500-60GLN ₊ Windows 7 32bit on Acer AOD 257, iAtom N570 1.67 GHz, 1MB L2, 2GB DDR3, 128GB SSD
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #58 kdy: Srpen 17, 2009, 03:28:52 pm

1. Neusi, uprav pouta, aby se s nimi dala postava zavřít  do cely. Nejde to, vždycky ji to vyhodí ven, a pokud druhý hráč nechce, tak ho tam prostě nezavřeš (viz. Belisarovo problém).

2. Majitel území je absolutním pánem. Pokud vím ve fantasy neexistuje demokracie, a hlavním paradigmatem nemusí být ani křešťanská morálka.
Pokud se vám nebude líbit, jak se k vám majitel území chová, můžete jeho území opustit.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Snekoun
Host
Odpověď #59 kdy: Srpen 17, 2009, 03:33:25 pm

1. Neusi, uprav pouta, aby se s nimi dala postava zavřít  do cely. Nejde to, vždycky ji to vyhodí ven, a pokud druhý hráč nechce, tak ho tam prostě nezavřeš (viz. Belisarovo problém).

2. Majitel území je absolutním pánem. Pokud vím ve fantasy neexistuje demokracie, a hlavním paradigmatem nemusí být ani křešťanská morálka.
Pokud se vám nebude líbit, jak se k vám majitel území chová, můžete jeho území opustit.

Fantasy ? Ja myslel ze ve fantasy je mozne vsechno a svet si utvari hraci. Ale myslim ze stejne nakonec vetsina rozhodne.
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS