Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 05, 2024, 05:03:59 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 11
  Tisk  
Autor Téma: OOC chování  (Přečteno 61899 krát)
Wries
Nováček

Příspěvků: 26



Zobrazit profil
Odpověď #30 kdy: Červenec 27, 2009, 05:13:42 pm

tohleto patri do koše Kroutím očima chtel udelat srandu a vy z nej delate Husa
Zaznamenáno

Thalack Sariya- černý strážce podtemna
NWN is for FUN!!!
Orbi
Host
Odpověď #31 kdy: Červenec 27, 2009, 05:25:22 pm

tohleto patri do koše Kroutím očima chtel udelat srandu a vy z nej delate Husa

Kazdy sudny dospely clovek vie, ze problematika vierovyznania, rasy, a zenskej vahy je velmi chulostiva a tabu.
Zaznamenáno
Kai.
Šampión
**
Příspěvků: 191



Zobrazit profil
Odpověď #32 kdy: Červenec 27, 2009, 05:39:15 pm

tohleto patri do koše Kroutím očima chtel udelat srandu a vy z nej delate Husa

Kazdy sudny dospely clovek vie, ze problematika vierovyznania, rasy, a zenskej vahy je velmi chulostiva a tabu.
A ženskeho věku Vyplazuji jazyk a vůbec někdy ženy Škleb
Zaznamenáno




Orathe
Wries
Nováček

Příspěvků: 26



Zobrazit profil
Odpověď #33 kdy: Červenec 27, 2009, 06:04:28 pm

tady myslim nehrajou zadni radikalni katolici, tekze je to to same jako kdyz si nedavam pozor na pusu kdyz tam zensky nejsou  Valím oči! Super!

doufam ze me teda nikdo nevypali Smích
ale na druhou stranu chci bejt vypalenej Smích
Zaznamenáno

Thalack Sariya- černý strážce podtemna
NWN is for FUN!!!
Šedostínka
Host
Odpověď #34 kdy: Červenec 27, 2009, 06:35:31 pm

Za předpokladu že bys vedel kde bydlím + bys měl tu odvahu + by sis sem dojel tak myslím že než bys stačil škrtnou sirku už by si doradikalizoval

Bez toho urážlivého tonu prosím.
Zaznamenáno
BaldorKT
Mob
*
Příspěvků: 65



Zobrazit profil
Odpověď #35 kdy: Červenec 27, 2009, 07:21:06 pm

Za předpokladu že bys vedel kde bydlím + bys měl tu odvahu + by sis sem dojel tak myslím že než bys stačil škrtnou sirku už by si doradikalizoval

Bez toho urážlivého tonu prosím.

To nebyl uražlivej ton BTW nevim jak to z toho můžeš poznat Smích to byl výhružnej ton xD \,,/_
Zaznamenáno

Bolgar
PWN PK IK OP
Jerry
Lord
****
Příspěvků: 521



Zobrazit profil
Odpověď #36 kdy: Červenec 27, 2009, 07:25:49 pm

Za předpokladu že bys vedel kde bydlím + bys měl tu odvahu + by sis sem dojel tak myslím že než bys stačil škrtnou sirku už by si doradikalizoval

Bez toho urážlivého tonu prosím.

To nebyl uražlivej ton BTW nevim jak to z toho můžeš poznat Smích to byl výhružnej ton xD \,,/_
Protoze to je velmi empaticke, spravedlive a ferove DM. To jsi jeste nepochopil?
Zaznamenáno

*Nas*any odesel z Kandelabrie*... a potom se vratil, protoze nekterym lidem strasne chybel ..
Pokud nechcete, aby lidi na serveru hrali, tak ho rovnou vypnete

Pokud je DM psychicky labilni, nema vubec logovat do DM konzole!
BaldorKT
Mob
*
Příspěvků: 65



Zobrazit profil
Odpověď #37 kdy: Červenec 27, 2009, 07:35:18 pm

Za předpokladu že bys vedel kde bydlím + bys měl tu odvahu + by sis sem dojel tak myslím že než bys stačil škrtnou sirku už by si doradikalizoval

Bez toho urážlivého tonu prosím.

To nebyl uražlivej ton BTW nevim jak to z toho můžeš poznat Smích to byl výhružnej ton xD \,,/_
Protoze to je velmi empaticke, spravedlive a ferove DM. To jsi jeste nepochopil?

Mně to trvá trochu dýl než něco pochopim xd stejne tak budu přemejšlet jak si tuten post myslel jestli jako kompliment nebo jako urážku xD
Zaznamenáno

Bolgar
PWN PK IK OP
Snekoun
Host
Odpověď #38 kdy: Srpen 16, 2009, 10:48:58 pm

Hele Amy je docela ubohe ze aby nas rad dostal klice od krateru musel za tebou chodit IC jako opice a davala si nam klice jednotlive a fyzicky. Pak kdyz neuneses prohru tak jen liknutim ooc nam je zase seberes ? Nikde neni ze by se menili zamky, nebo ze jsi mi klice sebrala. Chci napravu.
Dale mi prijde ubohe pouzit jako dukaz knihu z Q ktery jsem daval jako oligarcha jednomu nesemu clenovi. Za prve to vypadlo z prisery a za dalsi neni nikde dukaz o tom ze to psal nekdo z radu.
Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #39 kdy: Srpen 16, 2009, 10:50:36 pm

To že se měnili zámky se nemusí zveřejnovat.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Snekoun
Host
Odpověď #40 kdy: Srpen 16, 2009, 11:02:02 pm

To že se měnili zámky se nemusí zveřejnovat.

Nebyl jsi u toho tak nepis.
Zmena probehla behem jednani co jsem byl celou dobu s clenama El Ashally. A pak kdyz odlogla Amy a sel jsem ven zjistil jsem ze nemuzu ven. Takze asi tak.

Pokud se po nas chtelo aby jsme chodili jako blbci si jednotlive pro klice a museli jsem si vzdy hlidat aby nekdo byl ve hre z rodu El Ashally tak predpokladam ze zpetne to musi byt taky tak. Na tu hru jsem pristoupil a tak ji chci taky dohrat do konce.
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #41 kdy: Srpen 16, 2009, 11:08:22 pm

Kliče davala jednotlive treba i nám.
Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #42 kdy: Srpen 16, 2009, 11:28:01 pm

Přidělovat klíče spolkům je blbost, takže jedinně konkrétním osobám.

Jinak Snekoune tady jde o určité chování k nadřízené osobě. Oni tu moc mají, proč jim to upíráš?
Můžou ti zkonfiskovat knihovnu, můžou nastavit na tebe odpor na stráže a to vše během chvíle.
A to by tvoje postava měla vědět.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #43 kdy: Srpen 16, 2009, 11:34:33 pm

Hele Amy je docela ubohe ze aby nas rad dostal klice od krateru musel za tebou chodit IC jako opice a davala si nam klice jednotlive a fyzicky. Pak kdyz neuneses prohru tak jen liknutim ooc nam je zase seberes ? Nikde neni ze by se menili zamky, nebo ze jsi mi klice sebrala. Chci napravu.
Dale mi prijde ubohe pouzit jako dukaz knihu z Q ktery jsem daval jako oligarcha jednomu nesemu clenovi. Za prve to vypadlo z prisery a za dalsi neni nikde dukaz o tom ze to psal nekdo z radu.

Že by stráže dostaly příkaz nepouštět vybrané osoby v noci dovnitř a ven? Konec konců, seznam je k dispozici.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Amy
Host
Odpověď #44 kdy: Srpen 17, 2009, 04:47:36 am

Vše už bylo řečeno.
Pokud se Kora chová k majitelům kráteru (ano, možná dočasným Úsměv ) tak jak se chová, tak kromě vypráskání z Kráteru tak jak se to stalo jistému mágovy, který nabubřele před Amy a Belim a dalšími svědky prohlásí, že skrývá jistého uprchlíka se může stát že se jí následující týdny řádně znepříjemní.

Uvědomte si přátelé, že pokud jste v něčím obýváku a otevřete si na něj usta, pravděpodobně vás vyhodí. Stejně tak, pokud se budete vysmívat šéfovi v práci a podobně.

Bohužel, někteří si to neuvědomují, přijde jim to normální a pak mě zásobují obřím talkem, ve kterém mě ŽÁDAJÍ, abych dotčenému napsala a poprosila o o odpuštění a kdovíco protože pan Hráč to bere od hráče ne od mé postavy (Což mi přijde divné protože celou dobu byl rozhovor postava x postava) To že mě zajímavý vaše postavy a že až na vyjimky jsou mi jejich majitelé ukradení Úsměv je doufám známo.

Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 11
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS