Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 04, 2024, 08:26:57 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2 3
  Tisk  
Autor Téma: Zlatý důl  (Přečteno 10583 krát)
Kai.
Šampión
**
Příspěvků: 191



Zobrazit profil
kdy: Červenec 29, 2009, 11:04:13 am

Zdravim, jelikož na běžné dotazy téměř nikdo nereaguje, rozhodl jsem s epro nové téma.
A chtěl jsem se zeptat, na dvě věci ohledně zlatého dolu.

1, Proč za trpaslíky a temné trpaslice nejsou XP?

2, Proč, když se projde dál než za první lokaci v dole je jich tam na jeden spawn méně, než v první lokaci?

Abych pravdu řekl, hned jak sem to zjistil sem dlabal na to první a běžel za ty dveře...měl sme tam vždy o jednu temnou trpaslici mín...
Zaznamenáno




Orathe
Orbi
Host
Odpověď #1 kdy: Červenec 29, 2009, 11:10:26 am

moj nazor:

1. beru sa asi ako straze

2. hranice byvaju stale viacej strazene ako vnutrozemie  Úsměv
Zaznamenáno
Amy
Host
Odpověď #2 kdy: Červenec 29, 2009, 12:58:15 pm

Myslím, že orbi to vystih naprosto přesně, Další otázka? *Koukne do davu*

 Smích Smích
Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3 kdy: Červenec 29, 2009, 01:33:57 pm

Ja mam dotaz z pohledu RP. Kdyz jsou to straze tak kdo je financuje ?

jestli je financuji hraci tak ok.
Jestli je financuje system tak se mi nelibi ze jsou brani jako straz. Spis sem za variantu at to zustane z pohledu RP klidne jako straz, ale ze systemoveho pohledu to klidne muzou byt NPC za ktere budou expy.
A vubec nechapu proc celkove nejsou expy za straze (nekdo mi rikal ze pry za acrony jsou), je to nelogicky ze zabitim straze se nic nenaucis.
Zaznamenáno

Snekoun
Host
Odpověď #4 kdy: Červenec 29, 2009, 02:28:07 pm

Ja mam dotaz z pohledu RP. Kdyz jsou to straze tak kdo je financuje ?

jestli je financuji hraci tak ok.
Jestli je financuje system tak se mi nelibi ze jsou brani jako straz. Spis sem za variantu at to zustane z pohledu RP klidne jako straz, ale ze systemoveho pohledu to klidne muzou byt NPC za ktere budou expy.
A vubec nechapu proc celkove nejsou expy za straze (nekdo mi rikal ze pry za acrony jsou), je to nelogicky ze zabitim straze se nic nenaucis.

Protoze tu jsou taci kteri chodili drive na straze expit. Za dalsi vsechny postavy dostavaji casove expy tak nemusi byt za vsechny NPC xp.
Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Červenec 29, 2009, 02:31:00 pm

.....

Protoze tu jsou taci kteri chodili drive na straze expit. Za dalsi vsechny postavy dostavaji casove expy tak nemusi byt za vsechny NPC xp.
Ano já jsem jeden z těch co na strážích expili.
A bylo to fajn. (nemusel jsi řešit spawny - zabil jsi jednoho a pořád přicházeli další)
A nějak nechápu jak s tím souvisí časové xp?
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Snekoun
Host
Odpověď #6 kdy: Červenec 29, 2009, 02:33:59 pm

.....

Protoze tu jsou taci kteri chodili drive na straze expit. Za dalsi vsechny postavy dostavaji casove expy tak nemusi byt za vsechny NPC xp.
Ano já jsem jeden z těch co na strážích expili.
A bylo to fajn. (nemusel jsi řešit spawny - zabil jsi jednoho a pořád přicházeli další)
A nějak nechápu jak s tím souvisí časové xp?

To tvrzení že se zabíjením stráži nic nenaučiš. Tim že dostáváš časove expy učíš se při každé činnosti co tvoje postava dělá.
Zaznamenáno
Zeus
Host
Odpověď #7 kdy: Červenec 29, 2009, 02:35:51 pm


Citace

A bylo to fajn. (nemusel jsi řešit spawny - zabil jsi jednoho a pořád přicházeli další)



Smích:D:D:D:D to muselo byt RP ze to trhalo steny
Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #8 kdy: Červenec 29, 2009, 02:36:45 pm

...
Protoze tu jsou taci kteri chodili drive na straze expit. Za dalsi vsechny postavy dostavaji casove expy tak nemusi byt za vsechny NPC xp.

a co jako ? Tady je system takovej, ze pokud nemas pribliznej lvl jako ma tvuj protivnik tak za nej nemas expy (1xp) tak nevim proc jsou straz vyjimka. Kdyz hrac na 20 lvlu porazi straz ktera ma taky 20 lvl tak proc mu nedat nejakou zkusenostni odmenu za to ? kdyz hrac zabiji jako 40 lvl straze na 20 lvlu tak stejne za ne nic nema = neoplati se mu zabijet straze = tudiz to nebude delat
Zaznamenáno

aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #9 kdy: Červenec 29, 2009, 02:39:41 pm


To tvrzení že se zabíjením stráži nic nenaučiš. Tim že dostáváš časove expy učíš se při každé činnosti co tvoje postava dělá.

tohle si asi pletes.
Casove expy jsou expy za zkusenost (rostoucim vekem postavy je postava zkusenejsi - treba recnik, obchodnik atd)
Bojove exp za prisery jsou exp za valecne taktiky, kterymi pokoris nepritele.

Podle  tvych radku si to pak muzu vylozit jako ze za bestie nemusi byt vubec exp, pac dostavame casove expy.
Zaznamenáno

Snekoun
Host
Odpověď #10 kdy: Červenec 29, 2009, 02:44:22 pm

...
Protoze tu jsou taci kteri chodili drive na straze expit. Za dalsi vsechny postavy dostavaji casove expy tak nemusi byt za vsechny NPC xp.

a co jako ? Tady je system takovej, ze pokud nemas pribliznej lvl jako ma tvuj protivnik tak za nej nemas expy (1xp) tak nevim proc jsou straz vyjimka. Kdyz hrac na 20 lvlu porazi straz ktera ma taky 20 lvl tak proc mu nedat nejakou zkusenostni odmenu za to ? kdyz hrac zabiji jako 40 lvl straze na 20 lvlu tak stejne za ne nic nema = neoplati se mu zabijet straze = tudiz to nebude delat

Ted jsi na to kapnul nebude to delat ! Myslim ze po prispevku Arashe to nema cenu rozvadet... kdo nechce pochopit nepochopi.
Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Červenec 29, 2009, 03:05:24 pm

Jenže já nevím Snekoune co je na tom špatného. Ty snad ano. Když máš dobrý charakter expíš na upírech, když máš zlý vyvražduješ stráže a obyvatele města, jaký je v tom rozdíl?
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #12 kdy: Červenec 29, 2009, 03:06:29 pm

Jenže já nevím Snekoune co je na tom špatného. Ty snad ano. Když máš dobrý charakter expíš na upírech, když máš zlý vyvražduješ stráže a obyvatele města, jaký je v tom rozdíl?

to je dobra otazka a sem zvedavej na odpoved. taky by me to zajimalo  Mrknutí
Zaznamenáno

Amy
Host
Odpověď #13 kdy: Červenec 29, 2009, 03:12:02 pm

Ja mam dotaz z pohledu RP. Kdyz jsou to straze tak kdo je financuje ?

Další asterův podnětný komentář, nu tak dobře odpovím.
Milý astere, to že jsou to stráže znamená, že se jedná pouze o technické označení npc. V ic reálích je to spolek nadčenců, kteří nemají rádi šmejdy z povrchu. * uculí se, vydechne*

Další s chytrou otázkou, případně komentářem, který stojí za to být zvěčněn v internetu?  Smích
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #14 kdy: Červenec 29, 2009, 04:24:40 pm

Jenže já nevím Snekoune co je na tom špatného. Ty snad ano. Když máš dobrý charakter expíš na upírech, když máš zlý vyvražduješ stráže a obyvatele města, jaký je v tom rozdíl?

to je dobra otazka a sem zvedavej na odpoved. taky by me to zajimalo  Mrknutí

Zrovna takovou otazku a uvahu bych od Tebe stareho RP hrace necekal. Uz se ani nedivim ze DM se k necemu nevyjadruji ...
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS