Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 16, 2024, 10:31:31 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 167 168 [169] 170 171 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2076266 krát)
Kai.
Šampión
**
Příspěvků: 191



Zobrazit profil
Odpověď #2520 kdy: Srpen 02, 2009, 08:10:16 am

S Korou jsem obchodoval v dome Statecnych srdci. Mel jsem na sobe neviditelnost a chtel jsem se ji zbavit bouchnutim do oltare.

Na zrušení neviditelnosti stačí slabší rozptýlení.. tak si ho pro příště ber s sebou Mrknutí
Zaznamenáno




Orathe
Armin
Mob
*
Příspěvků: 70



Zobrazit profil
Odpověď #2521 kdy: Srpen 02, 2009, 10:32:06 am

No to je o mnoho lepsi reseni. Ale myslim, ze i to privola ve meste straze Smích  Jednou jsem tak shodil dispellem kamenku, ale nastesti jsem pres Persuade straze umluvil  Škleb
Zaznamenáno

Nwn DE, 1.69 x86 linux client on Ubuntu 13.04 64bit on ASUS M2N-E, AMD X4 840 3.2GHz, 2MB L2, 8GB DDR2 800, Nvidia 8800GTS-512(G92), 320 GB + 500 GB HDD, SB X-Fi Xtreme Music, Fortron BlueStrorm II FSP500-60GLN ₊ Windows 7 32bit on Acer AOD 257, iAtom N570 1.67 GHz, 1MB L2, 2GB DDR3, 128GB SSD
Zeus
Host
Odpověď #2522 kdy: Srpen 02, 2009, 10:47:38 am

S tymi strazami by bolo nieco spravit .  Vcera  vybehnem z Horskej pred mesto a vidim tam ako Vendelin zabija straze. Vybehol som po nom a zabil ho . No straze si svoju zachranu vysvetlili nejako inak a isli hned po mne.  Je to celkom blbost, neni mozne situaciu dohrat RP pretoze vdaka tech. nedostatkom po mne bezi cela dedina zato ze som im IC zachranil zivot.  Smích
Zaznamenáno
Amy
Host
Odpověď #2523 kdy: Srpen 02, 2009, 11:40:48 am

Třeba ti chtěli jen poděkovat Úsměv

Dobrý odpoledne K2
Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2524 kdy: Srpen 02, 2009, 12:45:45 pm

S tymi strazami by bolo nieco spravit .  Vcera  vybehnem z Horskej pred mesto a vidim tam ako Vendelin zabija straze. Vybehol som po nom a zabil ho . No straze si svoju zachranu vysvetlili nejako inak a isli hned po mne.  Je to celkom blbost, neni mozne situaciu dohrat RP pretoze vdaka tech. nedostatkom po mne bezi cela dedina zato ze som im IC zachranil zivot.  Smích

Ja bych jen dodal ze ta straz nemela zadny RP duvod me napadnout, je to systemova uchylka kterou jsem jiz nekde tady psal. Ale budiz no ... Vono ti magori jsou tak vysinuti ze nepoznaji rozdil mezi "dobrem a zlem" a tak mlati vse hlava nehlava.  Smích
Zaznamenáno

Snekoun
Host
Odpověď #2525 kdy: Srpen 02, 2009, 01:24:30 pm

diky uz vyreseno dokonce i IC
Zaznamenáno
Galia
Nováček

Příspěvků: 20


Zobrazit profil
Odpověď #2526 kdy: Srpen 02, 2009, 06:11:31 pm

Ahoj po roce a neco sem co sem hral na K1 sem zacal hrat i tady ale tahle geopoliticka situace co tu je se mi absolutne neliby, kdysi kdys clovek zacal hrat zasel na HB ke Kandaharu a po case se nasel dalsi hrac a dalsi a bylo to skvele expeni ale ted novy hrac ktery tu zacne hrat tak ho to dost brzy prestane bavit protoze sice hracu na serveru je v prumeru 30 ale hodiny tu nepotkate zivou bytost ne to este aby se nasel clovek na expeni a dalsi vec nechapu tu mechaniku kdy treba du poceste mam AB +3 zajdu na HB a tam mam -3, mohli by ste aspon na prvnich peti levelech udelat nejakou vinimku proto kdys si clovek ma nakoupit s 3000zl nejake lekarny a za 74zl balik sipu s ktereho trefi as 40 krat (co je asi tak do tretiho levelu a pak uz nema cim a penize taky straci pri smrti )tak to je dalsi zaminka na to aby tu prestal hrat a sel jinam.
Tot muj postreh s pohledu zacinajiciho hrace.

Edit: pokud ste nekto hral na Dragon Hameru tak tam maji v kazdym startovnim meste takove cviciste s figurinamy kde se muzou hraci vyexpit na ten 4-5 lvl bezpecne a taky se tam seznamy.
Poslední změna: Srpen 02, 2009, 06:21:15 pm od Galia Zaznamenáno

EXGalia Hent - turbo zlodejka
EXGalingra Galin - klericka
EXJuli Krown - zaklinacka

Od ted nasledovnik nekdejsiho Jerryho Smích
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2527 kdy: Srpen 02, 2009, 06:29:57 pm

Ahoj po roce a neco sem co sem hral na K1 sem zacal hrat i tady ale tahle geopoliticka situace co tu je se mi absolutne neliby, kdysi kdys clovek zacal hrat zasel na HB ke Kandaharu a po case se nasel dalsi hrac a dalsi a bylo to skvele expeni ale ted novy hrac ktery tu zacne hrat tak ho to dost brzy prestane bavit protoze sice hracu na serveru je v prumeru 30 ale hodiny tu nepotkate zivou bytost ne to este aby se nasel clovek na expeni a dalsi vec nechapu tu mechaniku kdy treba du poceste mam AB +3 zajdu na HB a tam mam -3, mohli by ste aspon na prvnich peti levelech udelat nejakou vinimku proto kdys si clovek ma nakoupit s 3000zl nejake lekarny a za 74zl balik sipu s ktereho trefi as 40 krat (co je asi tak do tretiho levelu a pak uz nema cim a penize taky straci pri smrti )tak to je dalsi zaminka na to aby tu prestal hrat a sel jinam.
Tot muj postreh s pohledu zacinajiciho hrace.

Edit: pokud ste nekto hral na Dragon Hameru tak tam maji v kazdym startovnim meste takove cviciste s figurinamy kde se muzou hraci vyexpit na ten 4-5 lvl bezpecne a taky se tam seznamy.

Doporucuju zacinat v krateru a jit na krysy z kterych pada i docela hodne penez. cca 100vka z kazde druhe krysy. pokud se najde nekdo hodnej kdo te boostne tak mas naexpenych 5 lvl hnudka. kdybys mel trpose nebo gnoma tak muzes zazadat o clenstvi u nas a raketove se odpalit nahoru
Zaznamenáno

Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #2528 kdy: Srpen 02, 2009, 06:38:01 pm

Doporucuju zacinat v krateru a jit na krysy z kterych pada i docela hodne penez. cca 100vka z kazde druhe krysy. pokud se najde nekdo hodnej kdo te boostne tak mas naexpenych 5 lvl hnudka. kdybys mel trpose nebo gnoma tak muzes zazadat o clenstvi u nas a raketove se odpalit nahoru
Zaručíš se mi? Uvažuju o tom že bych to zkusil.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Galia
Nováček

Příspěvků: 20


Zobrazit profil
Odpověď #2529 kdy: Srpen 02, 2009, 06:44:54 pm

No jo ale to by stacilo dat v startovni lokaci u vyberu startovni mesta dat (Doporucene) u toho Krateru aby si novacek nemusel delat novou postavu kdys se to ooc dovi od nekoho ve hre.
Zaznamenáno

EXGalia Hent - turbo zlodejka
EXGalingra Galin - klericka
EXJuli Krown - zaklinacka

Od ted nasledovnik nekdejsiho Jerryho Smích
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2530 kdy: Srpen 02, 2009, 08:07:18 pm

Trochu moc vodění za ručičku, ne? Jen si zjišťuj všechno IC. Aspoň tě to donutí komunikovat, místo toho abys jen šíleně expil.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Orbi
Host
Odpověď #2531 kdy: Srpen 02, 2009, 08:14:25 pm

Expiace lokacie napoveda i ten ony ... hostinsky.
Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2532 kdy: Srpen 02, 2009, 10:07:19 pm

Doporucuju zacinat v krateru a jit na krysy z kterych pada i docela hodne penez. cca 100vka z kazde druhe krysy. pokud se najde nekdo hodnej kdo te boostne tak mas naexpenych 5 lvl hnudka. kdybys mel trpose nebo gnoma tak muzes zazadat o clenstvi u nas a raketove se odpalit nahoru
Zaručíš se mi? Uvažuju o tom že bych to zkusil.

konkretne ve tvem pripade nebudu nic zarucovat. jen konstatuju ze 5 lvl se da dat za cca 2 hodky +/- 30 min kdyz mas za prdeli carodeje ze spolku. Tebe jakozto nestaleho hrace bych nepodporoval avsak nerikam ze bych te neboostnul. To jo.
Zaznamenáno

formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #2533 kdy: Srpen 02, 2009, 10:36:11 pm

Ahoj po roce a neco sem co sem hral na K1 sem zacal hrat i tady ale tahle geopoliticka situace co tu je se mi absolutne neliby..............
Řeknu Ti to na férovku .Drž ústa a krok a pokud možno se na nic neptej .
Podmínky se mění za chodu k "lepšímu "a to nejen v expení ,v surovinách a i průchodem (obtížností ) lokací a pod ....
Ale abych nebyl jen negativní ,a neotrávil Tě  zcela, hned v úvodu  .Vetři se co nejdříve do nějakého spolku .Zde se pod rouškou IC ,RP a  napříč přesvědčením ,toleruje vše . Mrknutí
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Amy
Host
Odpověď #2534 kdy: Srpen 03, 2009, 06:07:00 am

Ty s tím máš své zkušenosti vid, Lorde z žumpy  Úsměv
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 167 168 [169] 170 171 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS