Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 16, 2024, 07:27:42 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2076044 krát)
Amelor
Host
Odpověď #2565 kdy: Srpen 11, 2009, 08:24:47 am

Ja mam dotaz na par lidi.
Už jsou všichn urvani kreteni spokojeni?
Už jste radi že mužete craftit, expit a nevim co ješte do zblbnuti?

Tleskam vam všem, jste užasni.
Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #2566 kdy: Srpen 11, 2009, 08:33:49 am

Ne nejsem spokojený.
A ještě dlouho nebudu, dokud nebudou DM tým tvořit psychicky vyzrálí jedinci, kteří mají co nabídnout, a snaží se hru hráčům zpříjemnovat ve všech ohledech.

A to jak se zdá ještě dlouho nebude.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Amelor
Host
Odpověď #2567 kdy: Srpen 11, 2009, 08:40:55 am

Už prestan Arashi.
Ona byla jedna z mala ktera neco delala, ve svem čase, sama od sebe.
A ja myslim že ji to šlo, ma zajimave napady, vi pohotove reagovat a vubec.
A mel jsem pocit že ji to taky baví a bavilo.
Jen par večne nespokojenych lidi, ktery maji pocit že jsou bezchybni, pojedli všechnu moudrost sveta a že oni by to dokazali líp, sebecky znechuti nekomu život a připravý ostatní o další vyjmečné DM, jen aby jsi zahojili svoje uražene ego.

Dekuju.
Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #2568 kdy: Srpen 11, 2009, 08:43:51 am

Tak preco DM nerobis ty Arashi. Aspon by sa uvidelo ako by si bavil ludi a ako by sa bavili ludia pri tebe. KOlko pochval by si mal a kolko kritiky.
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #2569 kdy: Srpen 11, 2009, 08:47:45 am

Už prestan Arashi.
Ona byla jedna z mala ktera neco delala, ve svem čase, sama od sebe.
A ja myslim že ji to šlo, ma zajimave napady, vi pohotove reagovat a vubec.
A mel jsem pocit že ji to taky baví a bavilo.
Jen par večne nespokojenych lidi, ktery maji pocit že jsou bezchybni, pojedli všechnu moudrost sveta a že oni by to dokazali líp, sebecky znechuti nekomu život a připravý ostatní o další vyjmečné DM, jen aby jsi zahojili svoje uražene ego.

Dekuju.
Já jsem nikoho neurážel, začal jsem reagovat až se sama rozhodla že chce skončit. Ani mé příspěvky nebyli směřovány proti ní. Pokud to tak vyznělo tak to je chyba. Pouze jsem prvním příspěvkem reagoval na její příspěvek o tom že končí.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Kilgor
Lord
****
Příspěvků: 584



Zobrazit profil
Odpověď #2570 kdy: Srpen 11, 2009, 08:51:25 am

Ne nejsem spokojený.
A ještě dlouho nebudu, dokud nebudou DM tým tvořit psychicky vyzrálí jedinci, kteří mají co nabídnout, a snaží se hru hráčům zpříjemnovat ve všech ohledech.

A to jak se zdá ještě dlouho nebude.

Mily arashi. Sam sis vybral tento server, ktery je mimochodem free a pro vsechny zdarma. Kazdy DM/WB svou praci dela kvuli tomu, ze chce tomu svetu pomoci a kazdy takovy cin byt pro hrace dobry nebo spatny je konec koncu i zpestreni sveta. Ne vzdy je ve svete porad vsechno stejne a muzeme se na to spolehnout. Osobne jsem dlouhou dobu DM delal. Musim rici, ze je to zabava a mnozstvi te zabavy je primo umerne hracum, jako jsi ty. Protoze dokud se hraci bavi, bavi to i DM pro ne neco delat. Ale kdyz jsou pak hraci jako ty, kteri jen urazi, zesmesnuji a jsou porad nespokojeni a krici, jak se to DM nepovedlo a ze to stalo za velky kulovy, tak pak i DM je z toho otravene a nema chut se poustet do dalsich akci.

Pokud se ti K2 libi a hrajes tu rad, pak si prestan vecne stezovat a jakkoli urazet DM tym (uz jen treba timhle , ze nejsou psychycky vyzrali a nemaji co nabidnout).
V opacnem pripade, pokud se ti tu nelibi, pak skonci a bez hrat nekam jinam nebo neco jineho.
Alespon co sleduju podle fora, myslim si, a je to muj osobni nazor, ze by mnoho hracu uvitalo, kdybys skoncil bud s tou vecnou kritikou DM tymu nebo skoncil uplne.
Zaznamenáno

Me postavy: Legan - trpaslici kovar
Miren of Grey - alchymista rodu Grey
Xasmor Grey - zdejsi umelec
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #2571 kdy: Srpen 11, 2009, 08:54:37 am

Ne nejsem spokojený.
A ještě dlouho nebudu, dokud nebudou DM tým tvořit psychicky vyzrálí jedinci, kteří mají co nabídnout, a snaží se hru hráčům zpříjemnovat ve všech ohledech.

A to jak se zdá ještě dlouho nebude.

Mily arashi. Sam sis vybral tento server, ktery je mimochodem free a pro vsechny zdarma. Kazdy DM/WB svou praci dela kvuli tomu, ze chce tomu svetu pomoci a kazdy takovy cin byt pro hrace dobry nebo spatny je konec koncu i zpestreni sveta. Ne vzdy je ve svete porad vsechno stejne a muzeme se na to spolehnout. Osobne jsem dlouhou dobu DM delal. Musim rici, ze je to zabava a mnozstvi te zabavy je primo umerne hracum, jako jsi ty. Protoze dokud se hraci bavi, bavi to i DM pro ne neco delat. Ale kdyz jsou pak hraci jako ty, kteri jen urazi, zesmesnuji a jsou porad nespokojeni a krici, jak se to DM nepovedlo a ze to stalo za velky kulovy, tak pak i DM je z toho otravene a nema chut se poustet do dalsich akci.

Pokud se ti K2 libi a hrajes tu rad, pak si prestan vecne stezovat a jakkoli urazet DM tym (uz jen treba timhle , ze nejsou psychycky vyzrali a nemaji co nabidnout).
V opacnem pripade, pokud se ti tu nelibi, pak skonci a bez hrat nekam jinam nebo neco jineho.
Alespon co sleduju podle fora, myslim si, a je to muj osobni nazor, ze by mnoho hracu uvitalo, kdybys skoncil bud s tou vecnou kritikou DM tymu nebo skoncil uplne.
Koho jsem zase sakra urazil? Byla položena otázka tak jsem ji odpověděl podle toho jak si myslím že to má být.
Můžete být konkrétní a říct čím přesně jsem koho urazil?
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #2572 kdy: Srpen 11, 2009, 09:00:06 am

Tak preco DM nerobis ty Arashi. Aspon by sa uvidelo ako by si bavil ludi a ako by sa bavili ludia pri tebe. KOlko pochval by si mal a kolko kritiky.
Protože na to nemám.
Přesněji řečeno nemám na to stát se oligarchou, protože jsem hráč velmi nestabilní, postava co hraju mě musí opravdu bavit, musí být kolem kvalitní kolektiv ve kterém zábava přímo srší. Pokud to není tak nevydržíme déle než pár dní. Proto se nemůžu stát ani oligarchou ani DM...
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #2573 kdy: Srpen 11, 2009, 09:13:31 am

Amy to zase zapíchla? Hmm, Šneku zkus další petici...
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Kilgor
Lord
****
Příspěvků: 584



Zobrazit profil
Odpověď #2574 kdy: Srpen 11, 2009, 10:00:49 am

Ne nejsem spokojený.
A ještě dlouho nebudu, dokud nebudou DM tým tvořit psychicky vyzrálí jedinci, kteří mají co nabídnout, a snaží se hru hráčům zpříjemnovat ve všech ohledech
.

Koho jsem zase sakra urazil? Byla položena otázka tak jsem ji odpověděl podle toho jak si myslím že to má být.
Můžete být konkrétní a říct čím přesně jsem koho urazil?

Vis, ono staci jen napsat tohle a nikomu to neprospeje. Jen odradis DMka, aby se neco delalo. Proto rikam, chces li zabavu, bav se ve vsech smerech pozitivnich i negativnich.
Podle me, kdyz oznacis DM tym za lidi psychicky nevyzrale, kteri nemaji co nabidnout, tak to si myslim urazka je.
Zaznamenáno

Me postavy: Legan - trpaslici kovar
Miren of Grey - alchymista rodu Grey
Xasmor Grey - zdejsi umelec
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #2575 kdy: Srpen 11, 2009, 10:14:51 am

Ne nejsem spokojený.
A ještě dlouho nebudu, dokud nebudou DM tým tvořit psychicky vyzrálí jedinci, kteří mají co nabídnout, a snaží se hru hráčům zpříjemnovat ve všech ohledech
.

Koho jsem zase sakra urazil? Byla položena otázka tak jsem ji odpověděl podle toho jak si myslím že to má být.
Můžete být konkrétní a říct čím přesně jsem koho urazil?

Vis, ono staci jen napsat tohle a nikomu to neprospeje. Jen odradis DMka, aby se neco delalo. Proto rikam, chces li zabavu, bav se ve vsech smerech pozitivnich i negativnich.
Podle me, kdyz oznacis DM tym za lidi psychicky nevyzrale, kteri nemaji co nabidnout, tak to si myslim urazka je.
To je fakt, možná že jsem to měl napsat jinak nicméně pokud jsem tím někoho urazil tak se omlouvám bylo to myšleno jinak.
Řeknu to jinak - DM na K2 umí hráče bavit ale využívají k tomu jen omezených způsobů, i když mají daleko větší moc. Neříkám že dělají věci špatně, ale mohou toho dělat více. A více tím hráče na celém serveru bavit.

To co jsem napsal bylo předtím bylo hodně impulzivní vzhledem k předešlým věcem.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2576 kdy: Srpen 11, 2009, 10:25:09 am

Tak preco DM nerobis ty Arashi. Aspon by sa uvidelo ako by si bavil ludi a ako by sa bavili ludia pri tebe. KOlko pochval by si mal a kolko kritiky.

Nechcem zase rozvirit hladinu, ale ty to pises ako by DM post bolo nejake jednoduche ziskat. Podla mna ma sancu DM post ziskat len ten, kto mlci a supe nohami. Ten, kto nevyjadri svoj nazor (kritiku) proti vedeniu. Ta osoba nemusi ani nejak dobre ovladat zakonitosti hry ani nejak dobre vediet hrat. Staci ze je "loajalny" ku Kandelabrii, drzi hubu a krok.

Myslim si to preto, ba priam som o tom presvedceny. Ked nastal na K2 boom s DMkami a takzvane nove DM sa ma ako hraca pytali co a ako. Nehovorim ze to je zle alebo ze by som im neporadil (ak by som vedel) je to len na zamyslenie.
Zaznamenáno

Orbi
Host
Odpověď #2577 kdy: Srpen 11, 2009, 11:21:52 am

Ja mam dotaz na par lidi.
Už jsou všichn urvani kreteni spokojeni?
Už jste radi že mužete craftit, expit a nevim co ješte do zblbnuti?

Tleskam vam všem, jste užasni.

Amy sa rozhodla sama, ze to takto ukonci. Nebola to nikoho vola a urcite sa toho nikto nedozadoval. Nie je dovod napadat a urazat sa.
Zaznamenáno
Kilgor
Lord
****
Příspěvků: 584



Zobrazit profil
Odpověď #2578 kdy: Srpen 11, 2009, 11:31:38 am

Tak preco DM nerobis ty Arashi. Aspon by sa uvidelo ako by si bavil ludi a ako by sa bavili ludia pri tebe. KOlko pochval by si mal a kolko kritiky.

Nechcem zase rozvirit hladinu, ale ty to pises ako by DM post bolo nejake jednoduche ziskat. Podla mna ma sancu DM post ziskat len ten, kto mlci a supe nohami. Ten, kto nevyjadri svoj nazor (kritiku) proti vedeniu. Ta osoba nemusi ani nejak dobre ovladat zakonitosti hry ani nejak dobre vediet hrat. Staci ze je "loajalny" ku Kandelabrii, drzi hubu a krok.

Myslim si to preto, ba priam som o tom presvedceny. Ked nastal na K2 boom s DMkami a takzvane nove DM sa ma ako hraca pytali co a ako. Nehovorim ze to je zle alebo ze by som im neporadil (ak by som vedel) je to len na zamyslenie.

Myslim, ze ziskani postu DM neni o tom, ze by dany clovek nemohl vyjadris svuj nazor a tupe nasledoval ostatni. to jsi na omylu. Ale uz jen lidi, kteri na foru ceri vodu a prisivaji k nekonecnemu flamu nejsou prozatim vhodnymi adepty. Dm musi byt clovek, ktery sveho postaveni nezneuzije at to bude pro nej sebe lepsi. Zkratka je to odpovedna osoba. A kdyz se nekdo z novych DM zepta hrace co a jak, tak si myslim, ze jen zjistuje, co by asi tak hraci chteli a tak podobne.
Zaznamenáno

Me postavy: Legan - trpaslici kovar
Miren of Grey - alchymista rodu Grey
Xasmor Grey - zdejsi umelec
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2579 kdy: Srpen 11, 2009, 11:39:59 am

Tak preco DM nerobis ty Arashi. Aspon by sa uvidelo ako by si bavil ludi a ako by sa bavili ludia pri tebe. KOlko pochval by si mal a kolko kritiky.

Nechcem zase rozvirit hladinu, ale ty to pises ako by DM post bolo nejake jednoduche ziskat. Podla mna ma sancu DM post ziskat len ten, kto mlci a supe nohami. Ten, kto nevyjadri svoj nazor (kritiku) proti vedeniu. Ta osoba nemusi ani nejak dobre ovladat zakonitosti hry ani nejak dobre vediet hrat. Staci ze je "loajalny" ku Kandelabrii, drzi hubu a krok.

Myslim si to preto, ba priam som o tom presvedceny. Ked nastal na K2 boom s DMkami a takzvane nove DM sa ma ako hraca pytali co a ako. Nehovorim ze to je zle alebo ze by som im neporadil (ak by som vedel) je to len na zamyslenie.

Myslim, ze ziskani postu DM neni o tom, ze by dany clovek nemohl vyjadris svuj nazor a tupe nasledoval ostatni. to jsi na omylu. Ale uz jen lidi, kteri na foru ceri vodu a prisivaji k nekonecnemu flamu nejsou prozatim vhodnymi adepty. Dm musi byt clovek, ktery sveho postaveni nezneuzije at to bude pro nej sebe lepsi. Zkratka je to odpovedna osoba. A kdyz se nekdo z novych DM zepta hrace co a jak, tak si myslim, ze jen zjistuje, co by asi tak hraci chteli a tak podobne.

meles z cesty drahousku
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS