Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 16, 2024, 05:54:54 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 166 167 [168] 169 170 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2076182 krát)
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #2505 kdy: Červenec 31, 2009, 11:40:31 am

Kdypak bude Jerry  ,postava Cim Leahmt , vpuštěn z očistce do hry ?!
Bude pusteny do hry Sedostinkou, az sa jej ospravedlni. Bude si pritom musiet poradit bez fora, kedze mu vymyslanie vulgarit ide, nepredpokladam ani v tom smere ziaden problem.

A co když si jerry myslí že má pravdu , už jsem to psal to je velice složitý sociální problém  o kterém se tu bohužel nesnaží nikdo ani přemýšlet. Prostě mu napařte trest a bez omlouvání - to mi připadne:  Paní zabil jsem Vám ožralej v autě syna , ale omluvím se Vám a tak mne pustíte ano?  No co to je za zvrhlé uvažování?
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Orbi
Host
Odpověď #2506 kdy: Červenec 31, 2009, 11:44:02 am

Animate Dead u PM: Ony se při postupu na levelu PM nevylepšují potvůrky? Už po dva levely se se mnou táhne pořád ta stejná usmolená zombie. A ještě k tomu se tváří, jak kdyby chtěla z milosti utratit.  Smích

A já se asi odpovědi nedočkám, když jste to zaplácli Jerrym, co?
Najde se dobrá PM duše co mi to osvětlí?

http://nwn.wikia.com/wiki/Animate_dead_%28feat%29

cize este take 3 levely sa s tebou bude tahat

Poslední změna: Červenec 31, 2009, 11:51:46 am od Orbi Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #2507 kdy: Červenec 31, 2009, 11:57:19 am

Animate Dead u PM: Ony se při postupu na levelu PM nevylepšují potvůrky? Už po dva levely se se mnou táhne pořád ta stejná usmolená zombie. A ještě k tomu se tváří, jak kdyby chtěla z milosti utratit.  Smích
Najde se dobrá PM duše co mi to osvětlí?
http://nwn.wikia.com/wiki/Animate_dead_%28feat%29
cize este take 3 levely sa s tebou bude tahat

Pozor na K2 jsou trochu jinak nemrtvi u PM. To by spise vedel Neus. Myslim ze to konci nejakou nejmocnejsi Mumii nebo tak nejak. Neco jineho je kouzlo nekromancie vyvolej nemrtveho a schopnost PMka vyvolat nemrtveho. PMko to ma silnejsi.
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2508 kdy: Červenec 31, 2009, 11:58:14 am

http://nwn.wikia.com/wiki/Animate_dead_%28feat%29

cize este take 3 levely sa s tebou bude tahat

Ahá, díky. *smutně koukne na debilní zombii*
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2509 kdy: Červenec 31, 2009, 11:59:40 am

Pozor na K2 jsou trochu jinak nemrtvi u PM. To by spise vedel Neus. Myslim ze to konci nejakou nejmocnejsi Mumii nebo tak nejak. Neco jineho je kouzlo nekromancie vyvolej nemrtveho a schopnost PMka vyvolat nemrtveho. PMko to ma silnejsi.

Ale ty schponosti jsou 2: Animate a create. Ty asi myslíš create.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Snekoun
Host
Odpověď #2510 kdy: Červenec 31, 2009, 12:01:03 pm

No vidis ale kazdopadne to ma PMko silnejsi nez je uvedeno na wiki.
Neus to jiste upresni Mrknutí
Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #2511 kdy: Červenec 31, 2009, 12:17:30 pm

No vidis ale kazdopadne to ma PMko silnejsi nez je uvedeno na wiki.
Neus to jiste upresni Mrknutí
PMko je slabší než je uvedeno na wiki. Výrazně slabší. Ty náhrady co jsou zde udělané zamezují právě tomu aby každý druhý byl PM.


Jinak ano ty druhy vyvolání jsou 3:
Animate Dead:
1 - 5 zombie
6 - 9 Kostlivec válečník
10 a víc kostlivec náčelník

Summon Undead:
4 - 5 Ghoul
6   shadow
7   ghast
8   wight
9   wraith

Summon greater undead - tyhle jsou upravené - začíná to na 9. lvlu a co 2 lvly je lepší nemrtvý.  Na konci je prastarý demilich který sám dokáže vybít celý kandahár - má imunity na skoro všechny zranění - tuším kromě božského a pozitivního. Takže je hodně moc drsný.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Snekoun
Host
Odpověď #2512 kdy: Červenec 31, 2009, 12:20:12 pm

Myslel jsem ve vyvolani nemrtvych, ale dekuji za upresneni...
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2513 kdy: Červenec 31, 2009, 12:24:23 pm

Hm, tak to jsem se s tím  "create" asi seknul. Ale díky A.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Orbi
Host
Odpověď #2514 kdy: Červenec 31, 2009, 12:24:32 pm

Summon undead su az na zaplakanie Úsměv
Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2515 kdy: Červenec 31, 2009, 12:25:16 pm

Summon undead su az na zaplakanie Úsměv

pro RP zabavu pro 1-5 lvl jsou ok  Smích
Zaznamenáno

formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #2516 kdy: Červenec 31, 2009, 01:54:24 pm

Kdypak bude Jerry  ,postava Cim Leahmt , vpuštěn z očistce do hry ?!
Bude pusteny do hry Sedostinkou, az sa jej ospravedlni. Bude si pritom musiet poradit bez fora, kedze mu vymyslanie vulgarit ide, nepredpokladam ani v tom smere ziaden problem.

Dík za odpověď .
Jsem  méně  chápající a uniká my smysl a podstata celé věci ,tedy co se konkrétní omluvy týče + blokaci Té postavy .
Vůbec mi nejde o Jerryho  ,znám jej i osobně a vím co umí a co svými výroky dovede .Tuplem nežádám hlavu  Šedostinky ,vidím jasně co dělá a kolik času + úsilí  celé věci (dění na serveru  ) věnuje . Leč na jejím místě bych trestání ponechal na jiných a věnoval se tomu ,v čem je dobrá –qwesty a pod ..

Dal jsem si tu práci a pročetl forum ,od pravidel přez tresty a pod a tak Ti ušetřím dost času a třeba osvěžím ostatním pamět .
http://kandelabrie.dontexist.net/index.php?pravidla

Zde jsou snad platná pravidla (jiná nikde nejsou ) z úvodní strany fora + postoupnost  trestů .

# Hráč se musí podřídit rozhodnutí DM ve hře.
# DM má vždy poslední slovo.
# DM je nestranný.
# Pro řešení jakéhokoli problému jsou důležité screeny obrazovky.
# Hráč by měl DM chatu využívat minimálně, určitě ne k získání informací nebo ke stížnostem. Pro delší diskuzi s konkrétním DM je preferován TALK.

# Při prvním porušení pravidel je postava (hráč) varována.
# Postava může být dále penalizována dle rozhodnutí DM.
# Opakované porušení pravidel je řešeno udělením dočasného BANu.
# Nenapravitelné porušování pravidel je řešeno trvalým BANem.

Celá situace na mne budí dojem ,že nikdo včetně mně ,nemá  jasno :
a) Za co ( porušení pravidel - přehazování  ,zneužívání bugu ,obohacování,OOC  a pod . )
b) A koho ( postavu či hráče )
vlastně Šedostinka  trestala .

Z celé akce + poskytnuté dokumentace ,je patrná Jerryho OOC konverzace + sprosté výrazy za kterou, byl Jerry na místě po právu potrestán (i když o výši by se nechalo diskutovat  ) viz : http://kandelabrie.dontexist.net/chat/index.php?topic=4981.msg110195#new
Šedostinka - Účet ve hře Cyberlame;: Varování za OOC a urážky DM.
Postava z tohoto účtu (Cim Leamth) potrestána sražením Xp.

Nikde (pravidla ani sekce  trestů ) se tu nepíše ,či následně , nepodminuje propuštění pod podmínkou omluvy .
Bylo tu mraky fotek ,kdy si PC nadávají ,ale nikde není vidět ,jediná podmínka na omluvu či omluva samotná .Pokud by toto bylo vyžadováno ,jsem docela zvědav na nestranné řešení , dohled ,či vymáhání .

Jerry, byl OOC sprostý  ,ale trest dostala jeho postava ,nikoli PC ( tedy hráč) .

Byl - li Jerry osobně ,což asi nikdo z nás neposoudí  či nedoloží, sprostý měl dostat ban  a ne trest + blokaci postavy podmíněnou omluvou .

Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
cyco
Šampión
**
Příspěvků: 127



Zobrazit profil
Odpověď #2517 kdy: Červenec 31, 2009, 02:19:25 pm

Jednou bylo rozhodnuto, tak bychom to meli nechat plavat. Jerry je provokater a problemovy hrac. Koleduje si i o ban na hru. Jeho postava Dilinus Ona mi neprijde osobne zrovna moc v pohode. Kdyz tu vsichni vime koho tim chce verejne proprudit.
Zaznamenáno
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #2518 kdy: Červenec 31, 2009, 04:01:57 pm

Mám dotaz:  Neupravoval se poslední 2-4 dny henchman jako jeho jednání , je nějakej blbej skoro neutočí i když už by teda měl s takovou jestli nebude branit  pána bude uplně na dve veci :
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Snekoun
Host
Odpověď #2519 kdy: Srpen 02, 2009, 07:52:33 am

Prosim o pomoc.
S Korou jsem obchodoval v dome Statecnych srdci. Mel jsem na sobe neviditelnost a chtel jsem se ji zbavit bouchnutim do oltare. Po te jedne rane vsak pribehla hned straz a zatkla me. Neslo o zadny utok. Ted jsem zavreny ve vezeni v Horske. Jsou i svedkove ( Hodnak, Atlant ).

Neslo by to resit nejakou pokutou a co by Kora zaplatila a pustenim ? Blbe je ze nikdo z elfu tady asi neni, myslim ze jsou na dovolene.

Postava : Kora Diams
Hrac : Snekoun

Diky.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 166 167 [168] 169 170 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS