Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 14, 2024, 12:33:30 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 280 281 [282] 283 284 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2075016 krát)
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #4215 kdy: Únor 17, 2010, 02:26:53 pm

Pred wipem tu bylo min lidi a dokazali se dat dokupy, zahrat si.
Ja nechci kazat ale chce to chtit a neco pro to udelat, trochu kompromisu a neco se vymysli.
Ne jen čekat nebo dokonce zalezt do domečku protože tu neni tolik lidi že o sebe zakopavaji.

Nevím jestli sis toho nevšiml. Ale tohle není doba před Wipem. A ty lidi co tehdá hráli(i já se drobet ukázal) tak už tu nejsou. Nemužeš ukazovat na minulost protože podmínky pro její opakovaní sou naprosto změněny.
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Amelor
Host
Odpověď #4216 kdy: Únor 17, 2010, 02:32:33 pm

Pred wipem tu bylo min lidi a dokazali se dat dokupy, zahrat si.
Ja nechci kazat ale chce to chtit a neco pro to udelat, trochu kompromisu a neco se vymysli.
Ne jen čekat nebo dokonce zalezt do domečku protože tu neni tolik lidi že o sebe zakopavaji.

Nevím jestli sis toho nevšiml. Ale tohle není doba před Wipem. A ty lidi co tehdá hráli(i já se drobet ukázal) tak už tu nejsou. Nemužeš ukazovat na minulost protože podmínky pro její opakovaní sou naprosto změněny.
Možna by stačilo otevrit oči...
Ja nevim v čem se tak propastne liši ta doba pred wipe od toho co je tu dnes.
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #4217 kdy: Únor 17, 2010, 03:09:35 pm

A když se někdo snaží vymyslet způsoby, jak zvýšit interakci hráčů, tak mu nadáváte, protože vám šáhnul na vaše soukromé craftové impérium.
Směle do toho, třeba hraním lesních elfů na cizince a vyhánění z lesa, jen proto, že vám někdo šlápnul na soukromé lesní imperium. Připadá ti to jako zvyšování interakce hráčů?
A jakým způsobem zvyšuje úprava kraftu interakci hráčů, pořád to nechápu?
Pred wipem tu bylo min lidi a dokazali se dat dokupy, zahrat si.
Ja nechci kazat ale chce to chtit a neco pro to udelat, trochu kompromisu a neco se vymysli.
Je někde napsáno, že z pozice v teamu oligarchů s Ludekkem, máte zakázáno tvořit a něco vymýšlet? Směle do toho. Budete všemi podporování, ale kde nic není, ani smrt nebere.
http://kandelabrie.dontexist.net/index.php?team
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Amelor
Host
Odpověď #4218 kdy: Únor 17, 2010, 03:35:13 pm

-Cendo, nepripisuj mi Ludkove citace. Co jsi ty udelal pro interakci se ptat nebudu.
-Ja se nato že nemam s kym hrat nestežuju, jen jsem reagoval na ty kteri s tim problem maji.
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #4219 kdy: Únor 17, 2010, 04:37:55 pm

-Cendo, nepripisuj mi Ludkove citace. Co jsi ty udelal pro interakci se ptat nebudu.
-Ja se nato že nemam s kym hrat nestežuju, jen jsem reagoval na ty kteri s tim problem maji.
-Sry, problém mezi mojí židlí a klávesnicí. Jaký je potom důvod být členem, výsadou, odměnou za to být v teamu oligarchů?
-No já si taky nestěžuju, ale pro někoho je to hlavní důvod pro změny v kraftu, a to je dle mě špatně, ani důvod odčerpávání peněz je lichý, když se do systému peněz zároveň sype.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Amelor
Host
Odpověď #4220 kdy: Únor 17, 2010, 05:01:27 pm

- mezi mojí židlí a klávesnicí. Jaký je potom důvod být členem, výsadou, odměnou za to být v teamu oligarchů?
Rozesmivaš me, ani neviš proč
-No já si taky nestěžuju, ale pro někoho je to hlavní důvod pro změny v kraftu, a to je dle mě špatně, ani důvod odčerpávání peněz je lichý, když se do systému peněz zároveň sype.
Hlavni duvod z toho udelali kriklouni tady co nevedi o čem mluví
Zaznamenáno
SevyX
Hrdina
***
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
Odpověď #4221 kdy: Únor 17, 2010, 05:21:48 pm

Pred wipem tu bylo min lidi a dokazali se dat dokupy, zahrat si.
Ja nechci kazat ale chce to chtit a neco pro to udelat, trochu kompromisu a neco se vymysli.
Ne jen čekat nebo dokonce zalezt do domečku protože tu neni tolik lidi že o sebe zakopavaji.

Si delas srandu ne? Projdi si topic quo vadis kandelabrie a pak do nekoho val kliny ze jsou lidi zalezli v domeccich
Poslední změna: Únor 17, 2010, 05:37:05 pm od SevyX Zaznamenáno



Amelor
Host
Odpověď #4222 kdy: Únor 17, 2010, 05:35:25 pm

Pred wipem tu bylo min lidi a dokazali se dat dokupy, zahrat si.
Ja nechci kazat ale chce to chtit a neco pro to udelat, trochu kompromisu a neco se vymysli.
Ne jen čekat nebo dokonce zalezt do domečku protože tu neni tolik lidi že o sebe zakopavaji.

Si delas srandu ne? Projdi si topic quo vadis kandelabrie a pak do nekoho val kliny ze jsou vsichni zalezli v domeccich
Presne takhle to tu funguje... nekdo neco rekne, dalši si to prečte a už nad tim ani nepremyšli, prijme to za sve a stavi natom dalši bludy.
Kdy jsem rekl že jsou všichni zalezli v domečcich? Nebo proč mi to davaš do ust? Ja to vubec nerešim.
Zaznamenáno
SevyX
Hrdina
***
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
Odpověď #4223 kdy: Únor 17, 2010, 05:42:53 pm

Ono je to reakce tak trochu i na tohle
Tak ja si taky zaremcam... lepši bylo nedelat nic že ano. Jak dobre se nadava a kritizuje neči snaha ale sekce navrhu zíva prazdnotou.

Takze co mame jeste pro server udelat? Najit si Neuse a kopat ho do riti dokavad nenahodi nejakou rozmnou zmenu?
Zaznamenáno



Amelor
Host
Odpověď #4224 kdy: Únor 17, 2010, 05:50:16 pm

Ono je to reakce tak trochu i na tohle
Tak ja si taky zaremcam... lepši bylo nedelat nic že ano. Jak dobre se nadava a kritizuje neči snaha ale sekce navrhu zíva prazdnotou.

Takze co mame jeste pro server udelat? Najit si Neuse a kopat ho do riti dokavad nenahodi nejakou rozmnou zmenu?

Takže tim že me obvinis, z pomlouvani hry ostatnich si chtel pomoct K2?
Nevim co by jsi v tehle chvili mohl pro server udelat ale tohle to asi nebude. 
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #4225 kdy: Únor 17, 2010, 06:21:18 pm

Nevim co by jsi v tehle chvili mohl pro server udelat ale tohle to asi nebude. 
Já si myslím, že pro server jde dělat jedno a opakovaně, podporovat ty co hrajou. Zatím tahle změna přinesla od zavedení, pokles návštěvnosti o 50%, 22 ne v hlasování z 35 hlasujících. Je pravda, že pokles s tímhle nemusí souviset, ale...
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4226 kdy: Únor 17, 2010, 06:45:27 pm

Čenda má pravdu, alespon v tom s podporou hráčů. Nicméně pak zůstává otázka co je to ta adekvátní podpora... Příběh?
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
SevyX
Hrdina
***
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
Odpověď #4227 kdy: Únor 17, 2010, 06:54:53 pm

Pouziju citat z Cimrmana: "tohle nema cenu, ja jdu domu"  aneb, vyhrals uzij si to, omlouvam se ze jsem te narknul Kroutím očima
Zaznamenáno



Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #4228 kdy: Únor 17, 2010, 09:25:41 pm

Adekvátní podpora pro každou skupinu. Pro kraftera - podpora kraftu (minimálně neměnit podmínky jednou nastavené), pro RPekaře, příběh (když ho mají, pomáhat, táhnout kupředu), pro správce města - podpora správy (vybavení měst, aby nebyly všechny stejné, nechat je utrácet za třeba pitomé stoly na kterých jsou talíře, zbytky jídla, rozbité židle), a vycházet z toho co chcou hráči a veřejně o tom debatovat. Hlavně nejednat proti přáním hráčů a potajmu. Ale je to jen můj názor a nikomu ho  nevnucuju.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4229 kdy: Únor 17, 2010, 09:33:48 pm

To zní rozumě.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Stran: 1 ... 280 281 [282] 283 284 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS