Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 14, 2024, 12:42:41 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 279 280 [281] 282 283 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2075180 krát)
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #4200 kdy: Únor 16, 2010, 09:24:24 pm

Na objevování moc nástrojů nepotřebuješ. A když někdo nosí 500 dračích kůží na jeden zátah, tak asi objevení pětkového receptu za krátkou dobu očekává. S tou půl hodinou už ze zoufalství chytáš za slovo. Dělat craft po 500 kůžích je šílenství a ne zahánění nudy. Když jsem zjišťoval jak se zdobí a blbě jsem si vyložil způsob, jak se to dělá, tak jsem taky zkoušel stovky kombinací jak magor (a ty kombinace odpovídaly pětkovým výrobkům) tak mi tu nevykládej něco o polovině craftu. Ale narozdíl od některých jsem se ty kombinace nesnažil projet za jeden večer (což asi dost dobře nejde) ale trvalo mi to třeba měsíc nebo dva. Někdo se do toho craftu prostě zakousne a místo aby vylezl a občas něco hrál i když je server plný lidí, tak hnije u ponku a nahání body nebo objevuje pětkové výrobky. A pak ještě chce, aby ho v tom vedení serveru podoprovalo. Nádhera....
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #4201 kdy: Únor 16, 2010, 09:44:27 pm

Na objevování moc nástrojů nepotřebuješ. A když někdo nosí 500 dračích kůží na jeden zátah, tak asi objevení pětkového receptu za krátkou dobu očekává. S tou půl hodinou už ze zoufalství chytáš za slovo. Dělat craft po 500 kůžích je šílenství a ne zahánění nudy. Když jsem zjišťoval jak se zdobí a blbě jsem si vyložil způsob, jak se to dělá, tak jsem taky zkoušel stovky kombinací jak magor (a ty kombinace odpovídaly pětkovým výrobkům) tak mi tu nevykládej něco o polovině craftu. Ale narozdíl od některých jsem se ty kombinace nesnažil projet za jeden večer (což asi dost dobře nejde) ale trvalo mi to třeba měsíc nebo dva.

Někdo se do toho craftu prostě zakousne a místo aby vylezl a občas něco hrál i když je server plný lidí, tak hnije u ponku a nahání body nebo objevuje pětkové výrobky. A pak ještě chce, aby ho v tom vedení serveru podoprovalo. Nádhera....

A na tom je snad něco špatnýho že se někdo zahryzne do craftu a dělá pětkové recepty, protože ho to baví? Furt lepší stát u ponku a něco aktivně dělat, než afkovat na nějakým místě, kde stejnak nikoho nepotkáš.

Výsledek je uplně stejnej jen v tom rozdílu že když craftíš, tak každej ví kde zrovna si....
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #4202 kdy: Únor 16, 2010, 10:00:42 pm

Ludekk se porad snazit dokazat nam kteri jsme kraft dotahl vicemene na maximalni uroven ze  je to vlastne uplne o necem jinem nez co jsme delali, protoze on to se svym 600bodovym remeslnikem musi vedet lip... 

Pro tvou informaci Ludekku, najit recept je ten nejmensi casovy usek kraftu,  sehnat tech petset kuzi a 800 esenci zabere vetsinu casu. Recept s hotovym materialem najdes tak za pul hodiny.

Ovsem to ty jiste vis, kdyz tomu tolik rozumis. Taky jiste vis kolik bodu dostanes na skilu 1200 z 50ti pokusu, a kolik pokusu jsi musel udelat abys mel tech 50+ veci na ozdobeni a samozrejmne vis, za jak dlouho ti odejde nastroj, pri takovem skillovani.
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #4203 kdy: Únor 16, 2010, 10:19:59 pm

Ludekk se porad snazit dokazat nam kteri jsme kraft dotahl vicemene na maximalni uroven ze  je to vlastne uplne o necem jinem nez co jsme delali, protoze on to se svym 600bodovym remeslnikem musi vedet lip... 

Pro tvou informaci Ludekku, najit recept je ten nejmensi casovy usek kraftu,  sehnat tech petset kuzi a 800 esenci zabere vetsinu casu. Recept s hotovym materialem najdes tak za pul hodiny.

Ovsem to ty jiste vis, kdyz tomu tolik rozumis. Taky jiste vis kolik bodu dostanes na skilu 1200 z 50ti pokusu, a kolik pokusu jsi musel udelat abys mel tech 50+ veci na ozdobeni a samozrejmne vis, za jak dlouho ti odejde nastroj, pri takovem skillovani.

Blábolíš nesmysly. Kdes přišel na to, že jsem měl jenom 600 bodů v hl. řemesle? Před wipem jsem měl i řemeslníka, co měl víc jak 2400 dohromady a vím, jak je to pomalé. Vím i co je to shánět žudry v dole a být tam třeba 5 hodin v kuse, naskilovat za tu dobu 4 body a třískat mithrilové golemy rozpadajícím se řemdichem po hlavě na pokraji smrti. Vím ale i jaké to je celkem úspěšně na craftu vydělávat. Vím co to je sehnat 500 dračích kůží. S Minem jsme se nějakých pár tisícovek taky nalovili. A když se svinsky nedaří, tak projet nějakých 200 kombinací v esencích a vyrábět si na to pluskové předměty je taky prasárna. To ti dohromady půl hodiny nedá. Pokud ovšem nechceš všechno hned a neseženeš si 10 kuliů, co to za tebou dotáhnou, abys to za tu půl hodinu zvládl. Jenže to už se tu pak nebavíme o aktivitě na doplnění hry.....

Hlavní a stále ještě oficiální náplní této hry je (poněkud překvapivě) multiplayer. Pokud má někdo tu potřebu se namísto toho zavřít se do baráku a zuřivě craftit nebo někde osamoceně dolovat matroš i když je s kým hrát, tak sem podle mě nepatří a má si raději pustit Transport Tycoon. Pořád se tu snažíte obhajovat to, že chcete být schovaní, mít u zadku celé lodní náklady materiálu a co nejrychleji to sfouknout a takzvaně se při tom pobavit. A když se někdo snaží vymyslet způsoby, jak zvýšit interakci hráčů, tak mu nadáváte, protože vám šáhnul na vaše soukromé craftové impérium.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #4204 kdy: Únor 16, 2010, 10:35:27 pm

Ludekk se porad snazit dokazat nam kteri jsme kraft dotahl vicemene na maximalni uroven ze  je to vlastne uplne o necem jinem nez co jsme delali, protoze on to se svym 600bodovym remeslnikem musi vedet lip... 

Pro tvou informaci Ludekku, najit recept je ten nejmensi casovy usek kraftu,  sehnat tech petset kuzi a 800 esenci zabere vetsinu casu. Recept s hotovym materialem najdes tak za pul hodiny.

Ovsem to ty jiste vis, kdyz tomu tolik rozumis. Taky jiste vis kolik bodu dostanes na skilu 1200 z 50ti pokusu, a kolik pokusu jsi musel udelat abys mel tech 50+ veci na ozdobeni a samozrejmne vis, za jak dlouho ti odejde nastroj, pri takovem skillovani.

Blábolíš nesmysly. Kdes přišel na to, že jsem měl jenom 600 bodů v hl. řemesle? Před wipem jsem měl i řemeslníka, co měl víc jak 2400 dohromady a vím, jak je to pomalé. Vím i co je to shánět žudry v dole a být tam třeba 5 hodin v kuse, naskilovat za tu dobu 4 body a třískat mithrilové golemy rozpadajícím se řemdichem po hlavě na pokraji smrti. Vím ale i jaké to je celkem úspěšně na craftu vydělávat. Vím co to je sehnat 500 dračích kůží. S Minem jsme se nějakých pár tisícovek taky nalovili. A když se svinsky nedaří, tak projet nějakých 200 kombinací v esencích a vyrábět si na to pluskové předměty je taky prasárna. To ti dohromady půl hodiny nedá. Pokud ovšem nechceš všechno hned a neseženeš si 10 kuliů, co to za tebou dotáhnou, abys to za tu půl hodinu zvládl. Jenže to už se tu pak nebavíme o aktivitě na doplnění hry.....

Hlavní a stále ještě oficiální náplní této hry je (poněkud překvapivě) multiplayer. Pokud má někdo tu potřebu se namísto toho zavřít se do baráku a zuřivě craftit nebo někde osamoceně dolovat matroš i když je s kým hrát, tak sem podle mě nepatří a má si raději pustit Transport Tycoon. Pořád se tu snažíte obhajovat to, že chcete být schovaní, mít u zadku celé lodní náklady materiálu a co nejrychleji to sfouknout a takzvaně se při tom pobavit. A když se někdo snaží vymyslet způsoby, jak zvýšit interakci hráčů, tak mu nadáváte, protože vám šáhnul na vaše soukromé craftové impérium.

Ach jo Smutek

Luďku, buď si strašně paličatej nebo seš tak blbej že to prostě nechápeš.

Já, Tashara a Jachym(pokud si ho dobře pamatuju s  demony) a jistě se jich najde mnohem víc jsme hlavně crafteři. Nám prostě baví se zahrabat k tomu ponku klidně i ve třech lidech a craftit a při tom si povídat.  Neděláme to kvůli tomu že by nás nebavila hra v lesíku řešit jak se kterej jelen či medvěd uprdnul ale děláme to kvůli tomu že chceme ovládnout trh a prodávat lidem věci. A lidi chtějí většinou to nejlepší a k tomu potřebuješ skill. Snad ti nemusím říkat skill = materiál = čas. To že tebe to extra nebavilo neznamená že to druhýho člověka bavit nemůže...

Já třebas do trojkových věcech craftil v Kráteru v hospodě. Pak se otevřel Kandahár, přišel Twin a šli sme do baráku.

Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #4205 kdy: Únor 16, 2010, 10:57:36 pm

Ty opravdu nevis co meles, zaprve si precti znovu co jsem psal,  nikde jsem nerekl, ze sezenu material na petkovy recept za pul hodiny.

Zadruhe, kraft je soucasti hry, je takhle vymysleny a musi se u nej stravit tolik casu, tak si odpust svoje dementni nazory, ze krafteri maji vypadnout ze serveru.

Zatreti, nikdo tady neobhajuje nic z tech tvych vymyslenych blabolu. Kdyz bude kraft nenarocny na material,  muze se klidne kraftit na jednom miste v cele kandelabrii, je mi to fuk ale takhle to proste nejde.

A zactvrte, tyhle posledni upravy rozhodne nevodou k zvyseni interakce mezi hraci. Ja teda netusim jak se budu v tom svem baraku vic potkavat s jinyma postavama, kdyz budu platit najem  misto 3,5k 6,5k.

Zavedeni omezovacu ma same negativni ucinky, rusi zbytky nejakeho obchodu, protoze nikdo nedokaze rict, ze vyrobek bude stat tolik a tolik. Jen zveda naklady na vyrobu nic vic.  Kromne nakladu na vyrobu zustane vsechno pri starem a rozhodne to nezvysi interakci mezi hraci.

btw ty jsi typicky clovek  bez vlastniho nazoru, ktery mele to, co mu ted zrovna prijde vhod. Mohl  bych barvickovat tvoje prispevky, jako  nekdo predemnou ale jsem na to liny...

Jednou reknes ze  tato uprava zvysi konkurenci a klidne si od nekoho koupis pokud bude mit nejnizsi cenu a svete div se, druhy den nablejes takovy nesmysl, absolutni  nonRP zhovadilost, ze si klidne koupis od solisty i dvakrat drazsi vyrobek  jen abys ho podporil.

BTW tvuj spolek prave nestoji o interakci, kdyz je tak strasne uzavreny, interakce vaseho spolku s ostatnim svetem je tahni nebo chcipni, tak co tady prosimte povidas?


Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #4206 kdy: Únor 16, 2010, 11:42:37 pm

Ty prachy za ponky se platí, proto, aby řemeslníci zvedli zadky a šli craftit do veřejných dílen.
Na to jsi přišel sám ,či Ti někdo radí .
Kde bohatě postačovalo upravit nájem,cenu receptu apod ,se nasadí ,sriptově jistě skvělý projekt , další věc do inventáře ,kde při nákupu dostaneš slevu - "nasírač".Skaldovací (odkládací ) prostory v dílnách se neřeší ,ale to je zřejmě cíl .

 
Je totiž těžké je vůbec nějak sehnat. Většina z nich je zalezlá ve svých domech a hraje si sims sama pro sebe.
A to je přesně, to co Tě zřejmě „sere“ .
Nikdo s tebou nemluví, tak si pořiď henčmena či přítelíčka a pokud sháníš věci , použij vitríny dopis ,forum či tell nebo zkus práci . Klábosením na náměstí ,se nikdo ještě nenajedl .

Předpoklad je v tom, že jednotliví řemeslníci si to nemůžou dovolit, ale města (a vesnice, když lekce utáhnou opasky strážím) ano.
Města zvedli nájmy ,za dílnu a sem zvědav koho budu muset vyhodit od kovadliny ,pokud půjdu kovat ,proto že v dílně je jedna . A pokud si představuješ ,že ted ti někdo něco prodá ,či si s tebou bude duchaplně povídat ,mezi počítáním surovin,psaním receptů do tabulek a pod ,tak se probuď .

A taky by na to měly mít dosud neexistující cechy, které až na to někdo přijde, budou skvělým nástrojem k monopolu a tudíž k moci. 
Jistě ,udělají si stejný přesvědčení a začnou od píky…Na pohádky jsme dost starý a kdo nějaký cech pamatuje ,ví jak všechny dopadli .vždy to byla krátkodobá záležitost a pochybuji že by vytlačili spolky .

Nojo, když se tu rozhazují milióny, tak se pak není čemu divit.
Ale jsou i drobnější řemeslníci, co si to řemeslo nepodporují z pokladů, aby si mohli hrát Sims, a ti třeba ven vylezou. 500 k 1000 nájmu je docela dost pro takové jedince. A milerád jejich služby využiju i kdyby byli 2x dražší než melfové nebo jiný libovolný spolek domáckých krafterů, co na to kašle a dělá jen pro sebe. Hlavně když je vůbec seženu.
To že je potkáš  vůbec neznamená ,že Ti něco udělají ,či se s Tebou vůbec budou bavit .
Vidím to v barvách ,jak se kvůli tvé zakázce ,poběží vysypat do skladu a vrhne se, pro pár zlatek  a tvému šarmu do díla ….

Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #4207 kdy: Únor 16, 2010, 11:59:59 pm

Ty prachy za ponky se platí, proto, aby řemeslníci zvedli zadky a šli craftit do veřejných dílen.
Na to jsi přišel sám ,či Ti někdo radí .
Kde bohatě postačovalo upravit nájem,cenu receptu apod ,se nasadí ,sriptově jistě skvělý projekt , další věc do inventáře ,kde při nákupu dostaneš slevu - "nasírač".Skaldovací (odkládací ) prostory v dílnách se neřeší ,ale to je zřejmě cíl .

 
Je totiž těžké je vůbec nějak sehnat. Většina z nich je zalezlá ve svých domech a hraje si sims sama pro sebe.
A to je přesně, to co Tě zřejmě „sere“ .
Nikdo s tebou nemluví, tak si pořiď henčmena či přítelíčka a pokud sháníš věci , použij vitríny dopis ,forum či tell nebo zkus práci . Klábosením na náměstí ,se nikdo ještě nenajedl .

Předpoklad je v tom, že jednotliví řemeslníci si to nemůžou dovolit, ale města (a vesnice, když lekce utáhnou opasky strážím) ano.
Města zvedli nájmy ,za dílnu a sem zvědav koho budu muset vyhodit od kovadliny ,pokud půjdu kovat ,proto že v dílně je jedna . A pokud si představuješ ,že ted ti někdo něco prodá ,či si s tebou bude duchaplně povídat ,mezi počítáním surovin,psaním receptů do tabulek a pod ,tak se probuď .

A taky by na to měly mít dosud neexistující cechy, které až na to někdo přijde, budou skvělým nástrojem k monopolu a tudíž k moci. 
Jistě ,udělají si stejný přesvědčení a začnou od píky…Na pohádky jsme dost starý a kdo nějaký cech pamatuje ,ví jak všechny dopadli .vždy to byla krátkodobá záležitost a pochybuji že by vytlačili spolky .

Nojo, když se tu rozhazují milióny, tak se pak není čemu divit.
Ale jsou i drobnější řemeslníci, co si to řemeslo nepodporují z pokladů, aby si mohli hrát Sims, a ti třeba ven vylezou. 500 k 1000 nájmu je docela dost pro takové jedince. A milerád jejich služby využiju i kdyby byli 2x dražší než melfové nebo jiný libovolný spolek domáckých krafterů, co na to kašle a dělá jen pro sebe. Hlavně když je vůbec seženu.
To že je potkáš  vůbec neznamená ,že Ti něco udělají ,či se s Tebou vůbec budou bavit .
Vidím to v barvách ,jak se kvůli tvé zakázce ,poběží vysypat do skladu a vrhne se, pro pár zlatek  a tvému šarmu do díla ….



Koukám že Luděkk taky trpí asi nemocí že vidí všechno 5x. Ono tady není 50 lidí online ale stěží 10 lidí online:). Nevím kde ty lidi chcete vzít ale celkem by mi to jako zajímalo..
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #4208 kdy: Únor 17, 2010, 12:46:01 am

No jéje, teď jste mi to tedna nandali.  Smích

Jen dvě reakce protože jsem se dneska zabavil už dost...

Jednou reknes ze  tato uprava zvysi konkurenci a klidne si od nekoho koupis pokud bude mit nejnizsi cenu a svete div se, druhy den nablejes takovy nesmysl, absolutni  nonRP zhovadilost, ze si klidne koupis od solisty i dvakrat drazsi vyrobek  jen abys ho podporil.

Když se někdo zašije, tak těžko může dělat konkurenci i kdyby to prodával za flus. Pokud by se někdo snažil o cech, tak by se taky musel snažit prodávat. Sólistu co nemá na vlastní dílnu aspoň potkám, takže pro mě existuje a něco od něj koupím. Pokud potkám Hejkala, co tu jako jeden z mála vyvíjí úsilí, a bude levnější, tak to koupím od něj.

BTW tvuj spolek prave nestoji o interakci, kdyz je tak strasne uzavreny, interakce vaseho spolku s ostatnim svetem je tahni nebo chcipni, tak co tady prosimte povidas?

Nemám jen jednu postavu a ani si nejsem jistej tím, že ta co na ni narážíš je moje hlavní. A nesmíš věřit jen tomu, co ti napovídali na fóru pane "vlastní názore".

(BTW už by mi někdo mohl dát výstražný ban za flame a OT, nějak jsem se rozjel a zjevně namíchnul pár jedinců...).
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #4209 kdy: Únor 17, 2010, 11:18:53 am

Problém je, že craft je na K2 zábavnější než vše ostatní Úsměv proč bych si měl povídat z někým koho OOC nesnáším? Věnuji hře svůj volný a pro mě drahocenný čas tak je na mě jak ho využiji...jsou to 4 velké skupiny a ty se  víceméně navzájem nesnáší, proto není moc interakce a proto máme taky vlastní spolek kde jsou lidi, s kterýma si rád zahraju. Potkat povrcháckýho drowa(čti lesní elf) tak s ním maximálně prohodím pár slov, které by vedli k CvC, protože většinu z nich opravdu nemusím...a věř že by to bylo v souladu s RP, tak stejně z melfama...takže pokud si myslíš, že jedinej problém je že lidi craftí a proto nekomunikují tak se vážně pleteš...craftí a obklopují se lidmi, které mají v oblibě, aby se nemuseli srát z lidma jako ty...

Btw: Hlavní náplní K2 je CvC...boj povrch x podtemno.
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Amelor
Host
Odpověď #4210 kdy: Únor 17, 2010, 11:31:12 am

Na objevování moc nástrojů nepotřebuješ. A když někdo nosí 500 dračích kůží na jeden zátah, tak asi objevení pětkového receptu za krátkou dobu očekává. S tou půl hodinou už ze zoufalství chytáš za slovo. Dělat craft po 500 kůžích je šílenství a ne zahánění nudy. Když jsem zjišťoval jak se zdobí a blbě jsem si vyložil způsob, jak se to dělá, tak jsem taky zkoušel stovky kombinací jak magor (a ty kombinace odpovídaly pětkovým výrobkům) tak mi tu nevykládej něco o polovině craftu. Ale narozdíl od některých jsem se ty kombinace nesnažil projet za jeden večer (což asi dost dobře nejde) ale trvalo mi to třeba měsíc nebo dva.

Někdo se do toho craftu prostě zakousne a místo aby vylezl a občas něco hrál i když je server plný lidí, tak hnije u ponku a nahání body nebo objevuje pětkové výrobky. A pak ještě chce, aby ho v tom vedení serveru podoprovalo. Nádhera....

A na tom je snad něco špatnýho že se někdo zahryzne do craftu a dělá pětkové recepty, protože ho to baví? Furt lepší stát u ponku a něco aktivně dělat, než afkovat na nějakým místě, kde stejnak nikoho nepotkáš.

Výsledek je uplně stejnej jen v tom rozdílu že když craftíš, tak každej ví kde zrovna si....
Se pak ješte divte s takovym pristupem, že ponekteri nemaji s kym hrat.

Hejkal:
To je jakobych napsal: "Nejdu ven, stejne tam nikoho nepotkam, radej budu doma uklizet."
20 lidi sedi doma a radej crafti protože stejne se nepotkaji, jste smešni  Smích
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4211 kdy: Únor 17, 2010, 11:33:18 am

Problém je, že craft je na K2 zábavnější než vše ostatní Úsměv proč bych si měl povídat z někým koho OOC nesnáším? Věnuji hře svůj volný a pro mě drahocenný čas tak je na mě jak ho využiji...jsou to 4 velké skupiny a ty se  víceméně navzájem nesnáší, proto není moc interakce a proto máme taky vlastní spolek kde jsou lidi, s kterýma si rád zahraju. Potkat povrcháckýho drowa(čti lesní elf) tak s ním maximálně prohodím pár slov, které by vedli k CvC, protože většinu z nich opravdu nemusím...a věř že by to bylo v souladu s RP, tak stejně z melfama...takže pokud si myslíš, že jedinej problém je že lidi craftí a proto nekomunikují tak se vážně pleteš...craftí a obklopují se lidmi, které mají v oblibě, aby se nemuseli srát z lidma jako ty...

Btw: Hlavní náplní K2 je CvC...boj povrch x podtemno.
proč nás ooc nesnášíš?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4212 kdy: Únor 17, 2010, 11:35:29 am

Proshe je zley  a ceshtínka je muu upe fuck  Smích hupír jeden beyvalei.

Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #4213 kdy: Únor 17, 2010, 02:10:53 pm

Na objevování moc nástrojů nepotřebuješ. A když někdo nosí 500 dračích kůží na jeden zátah, tak asi objevení pětkového receptu za krátkou dobu očekává. S tou půl hodinou už ze zoufalství chytáš za slovo. Dělat craft po 500 kůžích je šílenství a ne zahánění nudy. Když jsem zjišťoval jak se zdobí a blbě jsem si vyložil způsob, jak se to dělá, tak jsem taky zkoušel stovky kombinací jak magor (a ty kombinace odpovídaly pětkovým výrobkům) tak mi tu nevykládej něco o polovině craftu. Ale narozdíl od některých jsem se ty kombinace nesnažil projet za jeden večer (což asi dost dobře nejde) ale trvalo mi to třeba měsíc nebo dva.

Někdo se do toho craftu prostě zakousne a místo aby vylezl a občas něco hrál i když je server plný lidí, tak hnije u ponku a nahání body nebo objevuje pětkové výrobky. A pak ještě chce, aby ho v tom vedení serveru podoprovalo. Nádhera....

A na tom je snad něco špatnýho že se někdo zahryzne do craftu a dělá pětkové recepty, protože ho to baví? Furt lepší stát u ponku a něco aktivně dělat, než afkovat na nějakým místě, kde stejnak nikoho nepotkáš.

Výsledek je uplně stejnej jen v tom rozdílu že když craftíš, tak každej ví kde zrovna si....
Se pak ješte divte s takovym pristupem, že ponekteri nemaji s kym hrat.

Hejkal:
To je jakobych napsal: "Nejdu ven, stejne tam nikoho nepotkam, radej budu doma uklizet."
20 lidi sedi doma a radej crafti protože stejne se nepotkaji, jste smešni  Smích

Možná sem směšnej. Ale zas je to pravda že nikoho nepotkáš...
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Amelor
Host
Odpověď #4214 kdy: Únor 17, 2010, 02:20:57 pm

Pred wipem tu bylo min lidi a dokazali se dat dokupy, zahrat si.
Ja nechci kazat ale chce to chtit a neco pro to udelat, trochu kompromisu a neco se vymysli.
Ne jen čekat nebo dokonce zalezt do domečku protože tu neni tolik lidi že o sebe zakopavaji.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 279 280 [281] 282 283 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS