Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 14, 2024, 06:42:45 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 275 276 [277] 278 279 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2075243 krát)
SevyX
Hrdina
***
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
Odpověď #4140 kdy: Únor 14, 2010, 05:31:33 pm

Ve zkratce, nejsem ve spolku a na to abych se mohl zivit remeslem neni system nastaveny. Pokud zavedeni omezovacu povede ke zdrazeni (byt jen o treba 2k na (4) vecach) tak jsem skoncil resp. postava bude ztratova a casem nebudu met ani na to abych si udrzel vybaveni co mam ted -> bude vam tu behat naha zaklinacka, fakt cool uprava Co???
Zaznamenáno



Skurkaa
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #4141 kdy: Únor 14, 2010, 05:33:57 pm

juhů to beru Smích nahý ženský po městě...
Zaznamenáno

Gabriel - Kandahárská stráž: Pomáhat a chránit; Když myslíte.
(Hra pouze na žádost či přání)
Michael - Bez citný učedník: Co, neumíš si to zjistit sám?
(Hra pouze na žádost či přání)
Zachariash - Pejsek na vodítku: Haf, haf!
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #4142 kdy: Únor 14, 2010, 05:38:27 pm

Všem těm, komu se to nelíbí - poptejte se, jak se craftí na Thalii a ono vás to přejde:-) Well done, Neus.

Mno az budu chtit hrat na Thalii tak pujdu na Thalii...
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #4143 kdy: Únor 14, 2010, 05:39:16 pm

Ve zkratce, nejsem ve spolku a na to abych se mohl zivit remeslem neni system nastaveny. Pokud zavedeni omezovacu povede ke zdrazeni (byt jen o treba 2k na (4) vecach) tak jsem skoncil resp. postava bude ztratova a casem nebudu met ani na to abych si udrzel vybaveni co mam ted -> bude vam tu behat naha zaklinacka, fakt cool uprava Co???

To je logika, že bych z toho upadl. Zrovna čarodějníci nepotřebujou nosit pořád nejlepší oblečení, obzvlášť pri expení na NPC. Já mám dva takové čarodějníky a drtivou většinu času se obejdu s róbou(0), pokud zrovna nejdu na nějakou nebezpečnou výpravičku třeba do podtemna. Když jsi guma a trháš jitrocel nebo kucháš gobliny dýkou v 4+ róbě, tak si za to můžeš jen sám.  Smích
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #4144 kdy: Únor 14, 2010, 05:41:17 pm

Všem těm, komu se to nelíbí - poptejte se, jak se craftí na Thalii a ono vás to přejde:-) Well done, Neus.

Mno az budu chtit hrat na Thalii tak pujdu na Thalii...

Měl by ses tam asi podívat, ono by tě přešlo ta představa, jak je to tady těžký atd  Mrknutí
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #4145 kdy: Únor 14, 2010, 05:43:11 pm

Všem těm, komu se to nelíbí - poptejte se, jak se craftí na Thalii a ono vás to přejde:-) Well done, Neus.

Mno az budu chtit hrat na Thalii tak pujdu na Thalii...

Měl by ses tam asi podívat, ono by tě přešlo ta představa, jak je to tady těžký atd  Mrknutí

Ježiši maku!! My neříkáme že je to tady těžký! Ale to co se teďko nastavilo je uplně zbytečný ba naopak to zhoršil craft až na bod mrazu. Mě se obtížnost tady tohoto craftu zdá dostačující.
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #4146 kdy: Únor 14, 2010, 05:44:46 pm

Všem těm, komu se to nelíbí - poptejte se, jak se craftí na Thalii a ono vás to přejde:-) Well done, Neus.

Mno az budu chtit hrat na Thalii tak pujdu na Thalii...

Měl by ses tam asi podívat, ono by tě přešlo ta představa, jak je to tady těžký atd  Mrknutí

Ježiši maku!! My neříkáme že je to tady těžký! Ale to co se teďko nastavilo je uplně zbytečný ba naopak to zhoršil craft až na bod mrazu. Mě se obtížnost tady tohoto craftu zdá dostačující.

za tím "těžký" bylo "atd"
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #4147 kdy: Únor 14, 2010, 05:44:59 pm

Prave proto hraju tady, nejsem HCRP hrac,  bavi mne i PvP tak jsem tady, nechapu jak muzes srovnavat nesrovnatelne.
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Amelor
Host
Odpověď #4148 kdy: Únor 14, 2010, 06:07:05 pm

Ve zkratce, nejsem ve spolku a na to abych se mohl zivit remeslem neni system nastaveny. Pokud zavedeni omezovacu povede ke zdrazeni (byt jen o treba 2k na (4) vecach) tak jsem skoncil resp. postava bude ztratova a casem nebudu met ani na to abych si udrzel vybaveni co mam ted -> bude vam tu behat naha zaklinacka, fakt cool uprava Co???
Remeslem by jsis e neuživil protože ta nabidka za nulovou cenu ktera tu byla by ti nedala šanci.Ted se potlačila nabidka a maš tak šanci.
Zaznamenáno
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #4149 kdy: Únor 14, 2010, 06:13:18 pm

Ve zkratce, nejsem ve spolku a na to abych se mohl zivit remeslem neni system nastaveny. Pokud zavedeni omezovacu povede ke zdrazeni (byt jen o treba 2k na (4) vecach) tak jsem skoncil resp. postava bude ztratova a casem nebudu met ani na to abych si udrzel vybaveni co mam ted -> bude vam tu behat naha zaklinacka, fakt cool uprava Co???
Remeslem by jsis e neuživil protože ta nabidka za nulovou cenu ktera tu byla by ti nedala šanci.Ted se potlačila nabidka a maš tak šanci.

Jakou ma sanci? ze vlastne dokud nebude mit namaxovany skill vubec nic neproda? teda pokud lidem nebudou stacit veci bez +? a i tak si nejspis za tu samou cenu koupi od skuseneho + jelikoz ho to vyjde levneji nez si kupovat drazsi neplusovku...
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #4150 kdy: Únor 14, 2010, 06:17:16 pm

Ve zkratce, nejsem ve spolku a na to abych se mohl zivit remeslem neni system nastaveny. Pokud zavedeni omezovacu povede ke zdrazeni (byt jen o treba 2k na (4) vecach) tak jsem skoncil resp. postava bude ztratova a casem nebudu met ani na to abych si udrzel vybaveni co mam ted -> bude vam tu behat naha zaklinacka, fakt cool uprava Co???
Remeslem by jsis e neuživil protože ta nabidka za nulovou cenu ktera tu byla by ti nedala šanci.Ted se potlačila nabidka a maš tak šanci.

Cože? Potlačila se nebídka? Ta je pořád stejna. Jen poptávka nějak schází
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Snekoun
Host
Odpověď #4151 kdy: Únor 14, 2010, 06:20:03 pm

Prave proto hraju tady, nejsem HCRP hrac,  bavi mne i PvP tak jsem tady, nechapu jak muzes srovnavat nesrovnatelne.

Urcite jsi myslel CvC ze ? Smích
Zaznamenáno
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #4152 kdy: Únor 14, 2010, 06:22:25 pm

Prave proto hraju tady, nejsem HCRP hrac,  bavi mne i PvP tak jsem tady, nechapu jak muzes srovnavat nesrovnatelne.

Urcite jsi myslel CvC ze ? Smích

No výsledek je stejnej ne?Úsměv
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #4153 kdy: Únor 14, 2010, 06:22:51 pm

Prave proto hraju tady, nejsem HCRP hrac,  bavi mne i PvP tak jsem tady, nechapu jak muzes srovnavat nesrovnatelne.

Urcite jsi myslel CvC ze ? Smích

Jop  Mrknutí
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #4154 kdy: Únor 14, 2010, 06:48:53 pm

Reál cenu, by měl určit trh ,čili nabídka vz poptávka.Doba komunismu je pryč.

to je prave ten problem ... ked ponuka vysoko prevysuje dopyt, tak cena vyrobkov rapidne klesa, lebo sa stavaju bezcenne ... touto upravou sa ponuka znizi a stanovi sa minimalna cena vyrobku

systemy, kde bol len cisto trhovy mechanizmus nefungovali dobre, ani systemy kde bol trh riadeny statom ... v dnesnej dobe sa najlepsie javi miesany typ systemu

edit: dajte tejto zmene cas, napriklad tyzden, uvidite ako to zmeni hru, ci k lepsiemu alebo horsiemu, potom sa mozu podoladovat jednotlive drobnosti
Vždy byl ,a bude ,na Kandošce ,problém z funkčností ekonomiky a vyváženým oběhem peněz..Holt nabídka musí převyšovat poptávku a rozdílnost cen,od jednotlivých výrobců,je předpoklad  konkurenčního trhu .To , že někteří řemeslníci ,cenu „podstřelují „aby se dostali vůbec na trh, je věc jiná .
Žádné „zdražovací“opatření (ucelovač )  na vstupu výroby ,cenu výrobku neurčí ,pokud mohu libovolně ,prodat , dát výrobek jinému PC + „přehodit přez spolkovou bednu ,či jiným způsobem …..
Pokud bys chtěl kontrolovat , stanovit  ceny výrobků ,musel bys zamezit přehození zbraně  všemi způsoby + zrušit vitríny a pouštět výrobky do oběhu systémem prodejem NPC (ta by tovar zlegalizovala ) a prodala zpět libovolnému hráči za tebou stanovenou nejnižší cenu .
Při této variantě však hrozí ,přehlcení NPC obchodníků výrobky ,které jinak končí v koši .


hh, pametam si, ked sa na fore pisalo, ze kraft je tak tazky, ze ho nikdo nikdy nebude robit Smích
Komediante . Smích Smích Smích Smích Smích Smích
Kdo tu hraje ,brzy zjistil, že musí dělat řemeslo ,proto že nemůže bez postihu kolečkovat a exit se či se živit poklady díky postihům a omezením .

Důvod je ten, že každý větší spolek obsahující řemeslníky (včetně Žumpy a melfů) si všecko vzájemně vyráběl, tak proč to kupovat od cizích, když mi to kámoš dá zadara Arash-style, že? Jenže teďka za to platí všichni.
Vykloktej si ústa než se opřeš o žumpáky. Hněv Hněv
Přesvědčení  a  Tsagedar nedovolovalo, kupovat si přímo věci od měsíčních ušounů , drowů ,dobráků  a jiné podobné havěti .
Nebyli, nejsme a snad ani nebudem , jako Ashally….


To samé platí i o zmiňovaném cechu řemeslníků .Jasně si v barvách  představuji, ve víše zmiňovaném  "cechu řemeslníků" ,dobráckého paladina vedle vraha  ( pulčíka ) , či elfa (drowa ) . RP server ??!!:Úsměv Kroutím očima

Nějak jsi  zapomněl Cendovi odpovědít na  odkládací ,skladovací prostory ve veřejných dílnách ….
Mně by třeba zajímalo k cendově dotazu  ,budou li veřejný dílny PVP zóna .
Podřezat PC a sebrat obsah příklad : kovadliny + 2 plný voly ,co víc si může jeden přát….

Od počátku se tu PC potýká při výrobě s místem a Vy přidáte další komponent do výrobku,když možná stačilo zdražit jen cenu receptu ,místo „ucelovače“ který bude zabírat další místo v inventáři,kovadlině .
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Stran: 1 ... 275 276 [277] 278 279 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS