Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 14, 2024, 11:12:59 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 264 265 [266] 267 268 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2075303 krát)
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #3975 kdy: Únor 12, 2010, 01:59:34 pm

O té zlomené vůli....ano mučení má za následek asi zlomení vůle(smrt, nebo zešílení) ale není to vždy jednoduché. Určitě podle mého když někoho zajmeš tak ho po hodině mučení nezlomíš to se mi zdá jako kravina...tedy aspoň ne silnější nátury. Ale naskýtá se další otázka, dá se zlomit Drowka aby šla proti vlastní rase? Úsměv
Ano s tim souhlasim, u kazdeho ma muceni jiny prubeh a ne kazdy se da zlomit za 5minut Úsměv. Ale ukaz mi na nekoho kdo je tu ochotnej se nechat mucit aspon tech pet minut, jakakoliv snaha o to konci nejakym PK nebo nadavanim do tellu hehe.
Jestli se da zlomit aby sla proti vlastni rase? To by muselo by nejaky super psychologicky muceni, ktere by ovlivnilo jeji postoj, ale nejakym bicovanim nebo lamanim kosti dosahnes tak mozna toho, ze ti rekne ze jo, pujdu proti vlastni rase a pri prvni prilezitosti ti vrazi nuz do zad hehe.
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Amelor
Host
Odpověď #3976 kdy: Únor 12, 2010, 02:01:37 pm

No o to jde, mužeš se ohanet čim chceš a prisahat na svatou bibli, v ktere jsi to vyčetl, ale když to neprijme druha strana tak maš proste smulu.
Proto je lepši držet se zakladnich vlastnosti na ktere ma vliv to čim jseš a ktere se daji treba podporit, nebo naopak potlačit, i magii.

Zaznamenáno
Skurkaa
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #3977 kdy: Únor 12, 2010, 02:04:59 pm

Je pravda tohle by mělo bejt na domluvě hráčů...jestli podlehneš a budeš mu sloužit (permanentně)....a nebo při první příležitosti ho zapíchneš ve spánku
Zaznamenáno

Gabriel - Kandahárská stráž: Pomáhat a chránit; Když myslíte.
(Hra pouze na žádost či přání)
Michael - Bez citný učedník: Co, neumíš si to zjistit sám?
(Hra pouze na žádost či přání)
Zachariash - Pejsek na vodítku: Haf, haf!
SevyX
Hrdina
***
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
Odpověď #3978 kdy: Únor 12, 2010, 02:08:16 pm

Tak mam zase dva dotazyy...
1) To tak maji vsichni ze jim z orku jako loot pada 6-8gp? To me nestaci ani na nakoupeni jidla  Nevím co si myslet/Nerozhodný
2) Co ma sakra znamenat ze kdyz me napadne Zoldak kandelabrijskeho krize a nez stihnu cokoli udelat tak se zabije o stity a ja mam ted na vsechny odpor kvuli karme, vazne genialni vec tahle karma   Nevím co si myslet/Nerozhodný  nekdo na me zautoci ale ja jsem ten spatny
Zaznamenáno



Orbi
Host
Odpověď #3979 kdy: Únor 12, 2010, 02:09:40 pm

1/ si na nich vysoky level
2/ ak na teba utocil, tak si uz zly musel byt Úsměv
Zaznamenáno
Skurkaa
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #3980 kdy: Únor 12, 2010, 02:10:45 pm

A nebo dělat nějaký prasečinky *dodá*
Zaznamenáno

Gabriel - Kandahárská stráž: Pomáhat a chránit; Když myslíte.
(Hra pouze na žádost či přání)
Michael - Bez citný učedník: Co, neumíš si to zjistit sám?
(Hra pouze na žádost či přání)
Zachariash - Pejsek na vodítku: Haf, haf!
Orbi
Host
Odpověď #3981 kdy: Únor 12, 2010, 02:13:08 pm

Inak, v Prahe je vystava maciek v sobotu. Nechcete niekto ist?  Kroutím očima
Zaznamenáno
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #3982 kdy: Únor 12, 2010, 02:14:07 pm

Je pravda tohle by mělo bejt na domluvě hráčů...jestli podlehneš a budeš mu sloužit (permanentně)....a nebo při první příležitosti ho zapíchneš ve spánku

Urcite je to na domluve hracu, naprosto.
myslim ze u drowu je strach z Lloth a jejiho hnevu vetsi nez strach ze smrti, takze u drowa muzes pocitat s tim, ze te pravdepodobne ve spanku podrizne, pokud opravdu nedosahnes nejake mentalni zmeny v osobnosti drowa.
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
SevyX
Hrdina
***
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
Odpověď #3983 kdy: Únor 12, 2010, 02:14:22 pm

1/ si na nich vysoky level
2/ ak na teba utocil, tak si uz zly musel byt Úsměv

1/ to je mozne pokud je tak obrovsky rozdil mezi 19 lvl a orcim ranarem
2/ Byl jsem v promene ale to na situaci z meho pohledu nic nemeni, ja neutocil tzn. nevidim duvod proc by se mi mela zhorsovat karma
Zaznamenáno



Skurkaa
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #3984 kdy: Únor 12, 2010, 02:17:50 pm

Je pravda tohle by mělo bejt na domluvě hráčů...jestli podlehneš a budeš mu sloužit (permanentně)....a nebo při první příležitosti ho zapíchneš ve spánku

Urcite je to na domluve hracu, naprosto.
myslim ze u drowu je strach z Lloth a jejiho hnevu vetsi nez strach ze smrti, takze u drowa muzes pocitat s tim, ze te pravdepodobne ve spanku podrizne, pokud opravdu nedosahnes nejake mentalni zmeny v osobnosti drowa.

No nevím...Zach má strach z jakkéhokoliv násilí a utrpení na něm pácháno
Zaznamenáno

Gabriel - Kandahárská stráž: Pomáhat a chránit; Když myslíte.
(Hra pouze na žádost či přání)
Michael - Bez citný učedník: Co, neumíš si to zjistit sám?
(Hra pouze na žádost či přání)
Zachariash - Pejsek na vodítku: Haf, haf!
Orbi
Host
Odpověď #3985 kdy: Únor 12, 2010, 02:19:52 pm

1/ si na nich vysoky level
2/ ak na teba utocil, tak si uz zly musel byt Úsměv

1/ to je mozne pokud je tak obrovsky rozdil mezi 19 lvl a orcim ranarem
2/ Byl jsem v promene ale to na situaci z meho pohledu nic nemeni, ja neutocil tzn. nevidim duvod proc by se mi mela zhorsovat karma

1/ neviem aky je ork a neviem ci sa nepocita i rozdiel z opacneho konca, cize ked si nizsi level ako potvora ... ale inak napr. ked som bol v parte 3 ludi, tak padalo z Mrakov i 150 gp
2/ no vyprovokoval si ho k tomu svojou premenou, ... straze utocia na vsetky "zle" premeny
 ... ono je to ako ist v amerike do bieleho domu s  bombou na tele
Zaznamenáno
SevyX
Hrdina
***
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
Odpověď #3986 kdy: Únor 12, 2010, 02:23:18 pm

1) na minulem lvl me z obou (ranari i normal orci) padalo 60gp-+ takze tim to neni
2) moje postava neni jasnovedec aby vedela ze mezi orkama potka spojence a ani nemuze predvidat ze na ni zautoci jen tak (na golemech jsem s touto postavou nebyl takze ani nevi ze se na kandelabrii vyskytuji lidem nepratelsti golemove) Tudiz by za to ani nemela nest nasledky jako napr karmicky odpor
Zaznamenáno



Snekoun
Host
Odpověď #3987 kdy: Únor 12, 2010, 02:25:36 pm

zabit sa da, len ci citi bolest

Neciti, proto na nej neplati kriticke a zakerne utoky
Zaznamenáno
Skurkaa
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #3988 kdy: Únor 12, 2010, 02:26:47 pm

1) Neznalost neomlouvá
2) Když to beru kolem a kolem, sakra kolik jste viděli přátelských golemů?
Zaznamenáno

Gabriel - Kandahárská stráž: Pomáhat a chránit; Když myslíte.
(Hra pouze na žádost či přání)
Michael - Bez citný učedník: Co, neumíš si to zjistit sám?
(Hra pouze na žádost či přání)
Zachariash - Pejsek na vodítku: Haf, haf!
Snekoun
Host
Odpověď #3989 kdy: Únor 12, 2010, 02:35:56 pm

Tak asi taky zalezi jaky ma muceni ucel.......jestli ziskani informaci, nebo zlomeni vule otroka (neco jako vychova), nebo proste jen pro zabavu zvrchliku. Existuje treba zpousta druhu magickeho muceni, napriklad jak mi psal Twin, je to kov Dwimerit pomoci nehoz se muci magove. Omezovat se na bicovani je nuda Vyplazuji jazyk Smích.
No bolest asi neciti, z nemrtveho vytahat informace asi neni zrovna jednoduche.
Ted mne tak napada jak vubec hrat takove PM? Ja si ho predstavuju jako takovy tupy stroj, bez emoci, bez vlastni vule, bez moudrosti, proste chodici vec co jen zabiji co potka a posloucha bud jen nekoho kdo ho ovlada nebo vubec nikoho. U PM prakticky jak si ho predstavuju ja ztraci muceni smysl.

Osobne chapu PM ze diky nekromancii jeho telesna schranka umre a stane se odolnou (mrtvou), ale jeho inteligence (vetsinou ji ma velikou protoze to je carodej ), porad funguje. To stejne plati pro moudrost. Takze mluvit o chodici loutce, stroji bez vule nejde. Spise to je klasicke cire zlo jako z fantasy pribehu ( sauron, voldemort ad .... ).
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 264 265 [266] 267 268 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS