Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 14, 2024, 06:25:43 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 190 191 [192] 193 194 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1668730 krát)
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #2865 kdy: Únor 20, 2010, 10:52:03 am

Sem kdysi četl docela pobavnej citát..."Nejsem vegetarián protože mám rád zvířata, sem vegetarián protže nesnáším rostliny" Úsměv

Btw kámoška mě kdysi říkala o nějaké "grupě" kterým se říká vegani a ty nesní nic co třeba nespadne ze stromu atd...to je trošku blbost ne?
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #2866 kdy: Únor 20, 2010, 11:00:31 am

Přestan už chlastat  ,nebo zblbneš docela  Smích Smích
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
SevyX
Hrdina
***
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
Odpověď #2867 kdy: Únor 20, 2010, 11:03:55 am

Chudak treba myslivec kdyz spadne ze stromu pred particku hladnych veganu :-P
Zaznamenáno



Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #2868 kdy: Únor 20, 2010, 11:17:31 am

Jop a v Simpsnech byl jeden ultra super vegan, ten nejedl nic, co vrha stin Škleb
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Amelor
Host
Odpověď #2869 kdy: Únor 20, 2010, 11:39:34 am

Omfg... to si děláte prdel ... Bushi, vrať se do křesla a hoď na ty dementy pár atomovek... nějak už se s tím poperem. To jsou šmejdi.. to snad není pravda... Hněv Nevím co si myslet/Nerozhodný Smutek
To neni o nejakych kočkach nekde v Azii. Skoukni si nejaky dokument o testech treba kozmetickeho prumyslu na zviratech... tady kratka ukažka (opravdu jen pro odvažne) http://www.stopanimaltests.com/feat/testing123/?int=weekly_enews

Produkty obsahujici zložky a latky ktere jsou nebo drivej byli takhle testovane (myslim že nekde by mel byt nejaky seznam) mužeš klidne využivat i ty či už je to kozmetika, leky ale i mnoho dalšich...  nejdu se moc rozepisovat...

Vegan se snaži nevyuživat nic živočišneho puvodu, to znamena krome masa napr ani žadne mliko, vejce... taky by se nemel oblekat treba do kuže...
Poslední změna: Únor 20, 2010, 11:47:49 am od Amelor Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #2870 kdy: Únor 20, 2010, 11:57:38 am

Lidi nechcete radsej zmenit temu. Cim dal tym horsie
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Snekoun
Host
Odpověď #2871 kdy: Únor 20, 2010, 12:10:44 pm

Produkty obsahujici zložky a latky ktere jsou nebo drivej byli takhle testovane (myslim že nekde by mel byt nejaky seznam) mužeš klidne využivat i ty či už je to kozmetika, leky ale i mnoho dalšich...  nejdu se moc rozepisovat...

Jo kdyz jsem byl mladej taky jsem chodil s cedulema pred cirkus a protestoval proti vsemu. Ale otazka ja kdo z nas by sel na ty testy misto tech kraliku.
Jinak kde by byla veda dnes, kdyby se netestovalo.
Chodil jsem sedm let s holkou co studovala molekularni genetiku a dnes pomaha vy vyzkumu proti cysticke fibroze na ktere umiraji deti. Takze po tom jsem na tyhle veci zmenil nazor.

Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #2872 kdy: Únor 20, 2010, 12:29:27 pm

Produkty obsahujici zložky a latky ktere jsou nebo drivej byli takhle testovane (myslim že nekde by mel byt nejaky seznam) mužeš klidne využivat i ty či už je to kozmetika, leky ale i mnoho dalšich...  nejdu se moc rozepisovat...

Jo kdyz jsem byl mladej taky jsem chodil s cedulema pred cirkus a protestoval proti vsemu. Ale otazka ja kdo z nas by sel na ty testy misto tech kraliku.
Jinak kde by byla veda dnes, kdyby se netestovalo.
Chodil jsem sedm let s holkou co studovala molekularni genetiku a dnes pomaha vy vyzkumu proti cysticke fibroze na ktere umiraji deti. Takze po tom jsem na tyhle veci zmenil nazor.

To je na každem jak se s tim vysporada. To zvire je stejny tvor jako ty a jediny rozdil je v tom že nedokaže rict že ho to boli... kyvl by si na zavirani a testovani nemých africkych sirot pro "dobro vyspelejšich zemi"?

//Vždyt je jich tam spousta ne?
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #2873 kdy: Únor 20, 2010, 12:31:41 pm

Jedno je testovat smrtelne choroby, druhe novu farbu pre panicky. Pricom zvierata na testy v medicine su na tom este relativne dobre oproti zvieratam v kozmetike.

Najzvrhlejsie je ale testovat psie zradlo na psoch. Vid spolocnost IAMS a jej znacka Eukanuba. ... testy ktore robi, su tak brutalne, ze cloveku sa az mozog zastavuje.
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #2874 kdy: Únor 20, 2010, 12:59:22 pm

Produkty obsahujici zložky a latky ktere jsou nebo drivej byli takhle testovane (myslim že nekde by mel byt nejaky seznam) mužeš klidne využivat i ty či už je to kozmetika, leky ale i mnoho dalšich...  nejdu se moc rozepisovat...

Jo kdyz jsem byl mladej taky jsem chodil s cedulema pred cirkus a protestoval proti vsemu. Ale otazka ja kdo z nas by sel na ty testy misto tech kraliku.
Jinak kde by byla veda dnes, kdyby se netestovalo.
Chodil jsem sedm let s holkou co studovala molekularni genetiku a dnes pomaha vy vyzkumu proti cysticke fibroze na ktere umiraji deti. Takze po tom jsem na tyhle veci zmenil nazor.

To je na každem jak se s tim vysporada. To zvire je stejny tvor jako ty a jediny rozdil je v tom že nedokaže rict že ho to boli... kyvl by si na zavirani a testovani nemých africkych sirot pro "dobro vyspelejšich zemi"?

//Vždyt je jich tam spousta ne?

Jsem clovek a jelikoz jim maso nikdy pro me nebude mit stejnou vahu zivot zvirete a zivot cloveka. Pokud test na jednom zvireti zachrani 100 lidskych zivotu je to podle me spravne. Sam neuznavam muceni jakehokoliv ziveho tvora a bezcitne zachazeni. Smrt beru jako beznou vec a nesnasim pokrytce co by nikdy nejedli maso se zvirete ktere si pred tim hladili a kupuji si kurata v pytliku v Tescu. Dnesni lide se hodne odcizili smrti a mysli si ze maso kupovane v megamarketu je nejaky produkt kde nad tim nemusi premyslet. Ja kdyz mohu davam radeji prednost masu z prirodnich zdroju ( ulovene, z dvorku ) nez masu z megamarketu kde ty zvirata jdou z jatek kde je s nima desne zachazeno a jsou krmeni chemickymi granulaty.



Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2875 kdy: Únor 20, 2010, 01:27:15 pm

Jsem clovek a jelikoz jim maso nikdy pro me nebude mit stejnou vahu zivot zvirete a zivot cloveka. Pokud test na jednom zvireti zachrani 100 lidskych zivotu je to podle me spravne. Sam neuznavam muceni jakehokoliv ziveho tvora a bezcitne zachazeni. Smrt beru jako beznou vec a nesnasim pokrytce co by nikdy nejedli maso se zvirete ktere si pred tim hladili a kupuji si kurata v pytliku v Tescu. Dnesni lide se hodne odcizili smrti a mysli si ze maso kupovane v megamarketu je nejaky produkt kde nad tim nemusi premyslet. Ja kdyz mohu davam radeji prednost masu z prirodnich zdroju ( ulovene, z dvorku ) nez masu z megamarketu kde ty zvirata jdou z jatek kde je s nima desne zachazeno a jsou krmeni chemickymi granulaty.

Tos mi připomněl kuřátka. Úsměv
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2876 kdy: Únor 20, 2010, 01:34:46 pm

No nevim , hnus je hlavne zacatek, konec mi hnusny neprijde.
No já napsal konec, aby to každý (včetně orbyho muhehe) dokoukal celé.


A ono jak píše šnek, i já bych sežral, k čemu nemám osobní vztah, ale jiná věc je úcta k živým tvorům. Ta už odsouzení-hodná je.
Na druhou stanu, pokud někdo něco takového dělá (nebo třebas v kosmetickém průmyslu), tak aby se vyhnul výčitkám svědomí, pravděpodobně si vsugeruje, že to vlastně ani živí tvorové nejsou. Potom s nimi tak zachází, jako by to byl jen předmět, který necítí.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Orbi
Host
Odpověď #2877 kdy: Únor 20, 2010, 02:10:19 pm

problem je, ze aziati tie zverata pred stiahnutim z koze neusmrtia
Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #2878 kdy: Únor 20, 2010, 04:17:44 pm

Zaujimavy test len trosku dlhy Úsměv

http://www.d20.cz/clanky/pravidla/test-presvedceni.html
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2879 kdy: Únor 24, 2010, 02:45:29 pm

Pokud jde o oligarchy a jakési narážky na to, že by měli organizovat nějaké monstr-akce, tak je třeba si uvědomit, že
  • Z těch 4 co jsme tam napsaní jen 1 (deion) má nějakou skutečnou herní moc - tedy postavu co vede nějaké území. My ostatní si musíme vystačit se svými osamocenými postavami nebo se spolky (které často trpí bolestně malým in-game časem svých postav). Např. já jsem od té doby co jsem si nechal zabít postavu vedoucí území udělal jen několik menších questíků spíše slovně zadaných a financovaných z toho, co má postava vydělá.
  • Musím nesouhlasit s Neilem. DM či Oligarcha je opravdu jen člověk a sice si uvázal kámen na krk, ale real life má větší prioritu (aspoň doufám, že to pro většinu lidí tady platí). Když se nedaří, tak se nedaří a občas je třeba taky načerpat novou energii. A s tím padnutím to nemůžeš N. myslet vážně. Kdo by ty DM nebo ty přeceňované oligarchy pak dělal, když by všichni padli? Zase příklad z vlastní zkušenosti: Už víc než týden se snažím dostat se k tomu, abych udělal pár menších souvisejících questíků z runy, ale těch pár okamžiků co jsem se v dostal v rozumnou dobu do hry ani nestálo za ten pokus. RL má přednost...
  • Nemyslím, že by oligarcha měl snažit se za každou cenu bavit hráče mezi kterými se pohybuje. To zase souvisí s tím, že invence není nekonečná. Spíš to vidím tak, že by měl zakročit, když sami hráči dojdou do konce s dechem nebo se nějak zaseknou. (Třeba když se lesní elfové odmítají týden dohodnout na postupu v jistém problému.) Ne je pořád k něčemu postrkovat jak malé děti.

Když bych to měl shrnout, myslím (a je to jen můj osobní názor), že DM by měli nějakým rozumným tempem vytvářet hlavní příběh z pozice NPC a oligarchové by jim v tom z pozic PC měli pomáhat. A když není čas nebo nápad, tak od toho je DM víc, aby za sebe zaskočili. "Mluvící veverky" a runové questíky s vybíjením monster jsou jen doplňky pro krácení času nevhodného k rozvíjení velkých nápadů - hráče to zabaví jen na chvilku a ještě k tomu jsou často nevděční k DM nebo tu snahu sestřelí odhozením runového questíku do koše.

Jo a mimochodem, napsat tohle mi trvalo asi 5 minut. NWN mi z nějakého zajíímavého důvodu občas startuje 7 minut. A ne vždy se na fórum píše z pohodlí domova, kde se dá místo kafrání pustit i hra. To jen k tomu trávení času na fóru místo ve hře.

Chtěl jsem Neusovi napsat odpověď, ale Luděk napsal přesně to, co jsem měl na mysli. Absolutní souhlas.

Jen doplním, že oligarcha je zástupce výnznamného spolku, pokud z toho postu chcete dělat něco jiného, tak to někde napište.
A pokud by oligarcha měl předávat něco dalším hráčům, tak je nutné, aby bylo co předávat. Světopříběh? Neni. Oligarcha ho sám vymyslet a zavádět nemůže, je to jen hráč.
Poslední věc je, že oligarcha působí skrze svoji postavu. Ta postava má nějaké předpoklady a nemůže jako DM se stát kýmkoliv. Jako příklad.. můj shando byl mnich, to znamená, že on asi nebude pořádat ty jarmarky a kynout 'poddaným' (jak jste furt ve městech chtěli), protože to je něco, co by jeho postava neudělala.

P.S.: Jo a mimochodem, napsat příspěvek trvá 5 minut, pokud budu chtít něco dělat ve hře, zabere mi to minimálně hodinu kontinuálního času.
P.P.S.: A Neusi, jestli to bylo na mě, tak věci co jsem chtěl dělat jako oligarcha jste mi většinou skrečovali seshora. (Zneutrálnění Horské, pomoc drowům vyplenit Větrov etc.). Říkal jsem si, ok, mají svoje plány, asi bych jim to kazil. Žádné plány asi nebyly...
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Stran: 1 ... 190 191 [192] 193 194 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS