Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 07, 2024, 01:59:28 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 436 437 [438] 439 440 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2072495 krát)
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #6555 kdy: Říjen 30, 2015, 03:00:37 pm

U pozehnany zbrane je to totozne zbran na blizko
Zaznamenáno
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #6556 kdy: Listopad 07, 2015, 05:36:00 pm

Včera 6.11. cca po 18:00 začala hra velmi silně lagovat. To trvalo ještě kolem 23:00 a nevím jak dlouho ještě po té.
Dnes hra laguje cca od 15:00 teď je 17:30. Nevím zda se to už někde řešilo. Dá se to ovlivnit?
Zaznamenáno

Sid
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #6557 kdy: Listopad 07, 2015, 06:24:10 pm

No je to dost hrozný ani restart nepomohl jak koukám .. Nemůže s tím někdo něco udělat ?  Co???
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #6558 kdy: Listopad 08, 2015, 12:02:57 am

No je to dost hrozný ani restart nepomohl jak koukám .. Nemůže s tím někdo něco udělat ?  Co???

Tak ted už to jede v Poho jsem zvědavej jak dlouho Úsměv
Zaznamenáno
Nurdu
GUILD-Tovaryšstvo
Hrdina
***
Příspěvků: 327


Zobrazit profil
Odpověď #6559 kdy: Listopad 08, 2015, 03:40:31 pm

Bylo by mozne dnesni Q presunout na pristi tyden?? Jsem v praci....  Driv jak v pulce pristiho tydne nebudu :-(
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #6560 kdy: Listopad 08, 2015, 04:14:30 pm

Myslím. že dnes ještě nebude konec, ale jen další pokračování  Úsměv
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #6561 kdy: Prosinec 11, 2015, 11:02:54 am

Jak se dostala Shaka z vězení ? Prosím DM nebo Neuse aby o tom něco zjistili .. jestli to probugoval, at mu někdo dá Jižní ovoce .. a jestli se tam zabil tak at tam Neus nastaví, sže se tam nebude dát kouzlit ve vězení protože tohle už je na hlavu .. Zatknou tě, Hraje se to i an Foru a on si sešle koužlo a je vyřešeno ? + Když jsem ho šel zatknout tak se odlogl když mě uviděl ...
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #6562 kdy: Prosinec 16, 2015, 12:26:44 pm

Dela ta postava porad problemy v horske?
Jestli nekdo z DM bude chtit pro ni/hrace nejaky trest, tak se domluvime... jen napiste. Jaky hrac/postava, atd.
Jde temer cokoliv: ztrata xp (i bez pritomnosti postavy), smazani postavy, ban docasny i trvaly, atd.
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #6563 kdy: Prosinec 16, 2015, 03:17:21 pm

Podle kontroly u spravce děla , sice sem dva dny nebyl (zuby Úsměv) pribylo 15 vrazd .
Ze skusenosti vim ,ze tohle probíhá  hlavne v noci kdy neni nikdo na servru.
Screeny jsou , a stim i dodaz ,kdyz postava ma odpor nemel by fungovat kamen na sny po prokliknuti hracem/oblibena taktika/ na odpor mi prijde ,ze spat na nepratelsky uzemi lze pac poplach zacal Horska vesnice sal a pokracoval Horska vesnice.Logicky mi prijde ze postava prosla snem do horska vesnice  pokoje a odtud pokracovala do salu a dal .Da se to nakym zpusobem vyskouset ?
Zaznamenáno
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #6564 kdy: Prosinec 16, 2015, 09:35:32 pm

No průchod sny lze uložit na jakékoliv odpočivadlo i na nepřátelské území. Toto bych neměnil. Znepřístupnilo by to i podtemno atd....

Jestli chcete trestat tak dejte Shace odpor na všechny města na povrchu. Je to postava která kraftí, když nebude žádný tovaryš, ani město kde by mohla v klidu kraftit, myslím si že to bude dost velký trest.
IC se to dá jednoduše ošetřit tím že její činy (vraždy) se roznesly po celém ostrově a všem správcům měst.

Prostě v tomto bych očekával jednoduchou akci hlavně od DM. IC zprávou na forů, dále bych hráči poslal jako DM varování za nevhodné chování ve hře, když někdo není na serveru.
Myslím si že je dobré nejdříve upozornit a dát šanci na nápravu, pak trestat.

Vím že zatím je v konfliktu pouze s hráči a je přesvědčen o své pravdě. Proto by bylo vhodné aby se pokusilo mi domluvit DM, pokud to ani po rozhovoru s DM nepochopí, nasadil bych pak tresty.

Svůj příspěvek píši proto, jelikož jsem se snažil s tímto hráčem o tom bavit. Je pravda že komunikace je s ním složitá a někdy matoucí. Já odhaduji že to bude asi nějaký puperťák, který potřebuje autoritu na to aby některé věci pochopil a přijal.

Š.

Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #6565 kdy: Prosinec 16, 2015, 10:06:54 pm

Jinak acc: Isra čeká už několik týdnů na schválení registrace na přístup pro fórum.
Také by chtěl napsat něco k tomu ze svého pohledu.

Tak mu prosím umožněte přístup na forum, aby se případně mohl bránit.
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #6566 kdy: Prosinec 17, 2015, 03:00:08 am

To nebylo brano jako neco proti pruchodu snu  ,tohle by melo byt osetreno aby k tomu nedochazelo , otazkou , ale bylo zda pri zamernym vykliknuti odporu to nejde obejit.
Co se tyce acc Isra a jejich postav...s hracem to byla nekolikrate skousena hra aby oduvodnil svoje pocinani bezuspesne , porad mota do IC OOC informace ktere ta postava nemuze mit a nikdy nemela ,hra nad kterou nejednou zustava rozum stat  Smích
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #6567 kdy: Prosinec 17, 2015, 04:36:33 pm

Jestli chcete trestat tak dejte Shace odpor na všechny města na povrchu. Je to postava která kraftí, když nebude žádný tovaryš, ani město kde by mohla v klidu kraftit, myslím si že to bude dost velký trest.
IC se to dá jednoduše ošetřit tím že její činy (vraždy) se roznesly po celém ostrově a všem správcům měst.

Prostě v tomto bych očekával jednoduchou akci hlavně od DM. IC zprávou na forů, dále bych hráči poslal jako DM varování za nevhodné chování ve hře, když někdo není na serveru.
Myslím si že je dobré nejdříve upozornit a dát šanci na nápravu, pak trestat.

Vím že zatím je v konfliktu pouze s hráči a je přesvědčen o své pravdě. Proto by bylo vhodné aby se pokusilo mi domluvit DM, pokud to ani po rozhovoru s DM nepochopí, nasadil bych pak tresty.

S timhle se da souhlasit  Úsměv , trestat hrace je to poslední co ma prijit na radu ,ale i když neni jak pises v dalsim prispevku registrovanej na foru porad to forum je soucasti hry a volne pristupny vsem a tim i vseobecne platna pravidla a doporuceni a tudiz je logicke ze o nich vi a zna je ,a  interakci s DMs byla planovana na vikend (mel byt soud), aby mohl posoudit hru a IC duvody vrazdeni popripade hraci domluvit ohledne hry a OOC prenosu informaci z postavy na postavu.
Dalsi navrh hraci byl at si zalozi novy acc a zacne s cistym stitem a hlavne at si nehraje s barvama kuze elf tmave pleti na povrchu je podezrekej kazdymu dobrodruhovy a kdyz nezvladne hrat interakci ostatnich na jeho vzhled at si takove postavy nezadlada /neni jen jedina/ (*neni nutnost vytvaret nove rasy*) je dost veci jak svoji postavu odlisit od ostatnich ci at mu DMs vysvětli následky jake to muze pro postavu/hrace mit.
A verim , ze resit a vyresit lze vse  Mrknutí


Poslední změna: Prosinec 17, 2015, 04:47:06 pm od Isidur Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #6568 kdy: Prosinec 20, 2015, 10:58:27 am

  Doporučil jsem ti nastudovat stadia trestního řízení, aby jsi uměl rozlišit pojmy podezřelá/obžalovaná/odsouzená (za vraždu např.).              O zákonech tu řeč nebyla.
  Sehrát RP ohledně soudu Shaky je pouze má benevolence, aby se ve hře vyřešilo, kdo stojí za tolika úmrtími trpasličích stráží a elfích řemeslníků. Realné prohřešky jako urážky do tellu, krádeže i několikanásobné PK však hodlám řešit s dospělými lidmi (DM, Neus).

Budu pokračovat ve vláknu, kde je k tomu prostor a debata, v IC to nemá co dělat  Mrknutí
Trocha si rozeberme situaci kolem postavy Shaky a problémy s tím spojené Smích co se týče hry RP a OOC /acc Isra postava Shaka ,acc Isra postava Eman

Doporučil jsem ti nastudovat stadia trestního řízení, aby jsi uměl rozlišit pojmy podezřelá/obžalovaná/odsouzená (za vraždu např.).

No doporučovat můžeš co chceš, opověd si dostal. Abys to nemusel hledat na webu a foru tak ti zacituji :
Nedodržení IC zákonů, které si stanoví vládci jednotlivých území, bude trestáno podle těchto zákonů.
Je zakázáno OOC vyhýbání se důsledkům svého jednání a případného potrestání podle IC zákonů.
A jelikož je v hlašeních Shaka vicekrát, je to bráno jako IC jednání i s popisem postavy (na foru si to dohledej kde Neus psal jak to je s hlasenima spravcu) a žádnej vládce územi si beztrestně nenechá vraždit straže a obyvatele ...tot k IC jednáni.


Sehrát RP ohledně soudu Shaky je pouze má benevolence,

To ti nikdo nebere , ale RP hráč by to, s prominutim, takhle blbě nezahrál z postavy na postavu a ješte proti přesvědčení postavy v rámci jednoho acc a k tomu se vztahuje toto :
 K zabití nebo ničení majetku jiné postavy musí existovat dostatečný IC důvod. Shaka žádnej důvod nemá a pokud maš na mysli tvoji druhou postavu Eman, kterej se tak dlouho vyhýbal zatčeni, až ho zabily a to několikrat s tvojim tvrzenim, že žádne zatčeni neprobihá je celej nesmysl z tvé strany, několikrát prověrěno a funguje normálně.
Takže když to shrnu, hráč se mstí za druhou postavu. K tomu dodam citaci :
 Mstít se za své zabití může postava pouze v případě, že byla okamžitě po zabití oživena a byly jí vysvětleny okolnosti její smrti. a
 Pravidla umírání :Po dosažení hranice -11 bodů (smrti) si postava nic nepamatuje 1 hodinu(OOC) před smrtí.
A tvá druhá postava Eman prošel očistcem a ne jednou, jak si sám psal, takže si prdlajz pamatuje pokud se jedná o IC ani kde byl zabit ani proč. Problem u tebe vidim v tom ,že nerozlišuješ "proč ?" ale " kdo".


kdo stojí za tolika úmrtími trpasličích stráží.
Odpověd je uvedená výše  Úsměv

Realné prohřešky jako urážky do tellu, krádeže i několikanásobné PK však hodlám řešit s dospělými lidmi (DM, Neus).
k tomuhle staci jedno screeny, co se prohrěšku týka, ale napíšu svůj pohled na hru a psal jsem ti to i ve hrě, nikdo nejste bez viny ... jiste si vyberes které situace máš na mysli :
Relog za účelem pomsty je zakázaný. tam jsi použil i třetí postavu, páč ani jedna nedokázala majitele územi zabít  Úsměv
Zabitá postava nesmí vyvolat opakovaně okolnosti, které vedly k jejímu zabití a nutit tak vítěze ke svému opakovanému zabití a porušení pravidel.

Majitel územi je Rali Jilkenk a řešit to s ním budeš muset, myslím že jako hráč se snaží pro hru dělat maximum, ale to je spíš otázka na hráče a obyvatele Horské, jak jsou spokojení.
K týhle tvoji OOC hře, se taky snažil přistupovat RP, byla tam fůra možností jak to hrát, svědkem byla Šnekounova postava paladina a tva reakce -> výběr všech zlatek z účtu postavy, následujici pokus o útěk, mrtvola s projitim očistcem, udělani ze sebe neplatiče a vytvorění dalšího problemu, ktery následně musel rěšit DM. Tak se nad svou hrou zamysli a něco s tím udělej.
Prosím o vyjádření DMs a Neuse k danému problému.
Poslední změna: Prosinec 20, 2015, 11:04:43 am od Isidur Zaznamenáno
Isra
Nováček

Příspěvků: 23


Zobrazit profil
Odpověď #6569 kdy: Prosinec 20, 2015, 03:41:10 pm

Tohle už je na mě moc. Končím debatu. Vy už máte v té hlavě z těch IC zákonů a toho všeho úplně namrdáno. Měli by jste jít oba na vzduch a zamyslet se nad sebou. Já si na K2 chodím odpočinout a pobavit se. Nejsem fanatik jako vy a nehodlám se v tom štárat. Proč třeba Nurdu, Yenefer, Ketty, Sideric a jiní pohodový hráči prostě příjdou a v klidu si společně zahrajeme? Já si vás nikdy moc nevšímal, proč se pořád do mě montujete, magoři? A ještě to zaobalujete do nějakých přiblblých zákonů. A ten váš výklad mého motivu k vraždám omg, to už si děláte snad prdel..*směje se a pláče zároveň*..Doposud jsem na K2 hrál v klidu a míru, tak mě nechte napokoji, přestaňte řezat hlavy mým postavám, vykrádat je a posílat na ně stráže. Jste ubožáci co potřebují provětrat.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 436 437 [438] 439 440 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS