Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 03, 2024, 04:53:16 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2070256 krát)
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #1305 kdy: Únor 13, 2009, 11:08:12 pm

Já jsem na to s tím zraňováním přišel. Chyba je v systému. Např. když jdu ledovým polem nebo lávou, vypisuje se mi ohnivé nebo mrazové poškození tak, že postava zranila sebe sama. Když má koně nebo elementála či něco podobného, píše se, že postava zranila toho koně a ten kůň automaticky útočí. To je podle mě pěkné blbost a mělo by to být tak, že postava nezraňuje sama sebe ale zraňuje ji třeba nějaký imaginární nepřítel se jménem lokace.
a vyda... po dlouhe dobe nejake rozumne hlaseni chybky
bude opraveno
Na hlavní stránce nemáš u poslední novinky datum.  Smích
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #1306 kdy: Únor 16, 2009, 10:56:53 am

Hledam, hledam -> nedohledal sem...Někde to tu bylo ale co je potřeba k uspěšnýmu přečtení knížkek s epic.kouzlem? Ty dovednosti..
Když mi to napíše: "Nerozumíš textu tak knihu raději nečteš." znamená to že mam něčeho málo? Knížka nemá určeno pro koho je...
Poslední změna: Únor 16, 2009, 02:15:26 pm od Oneill Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #1307 kdy: Únor 19, 2009, 01:29:29 pm

Neusku
Dám li akát prkno ,plán šípu do luku + 5 úlomků zlata –vznikne šíp – bodání 3 1k5 elektřina  (nebo bodání 3+.1k6 elektřina ) což je OK

Vezmu li tento vyrobený šíp :
3 1k5 elektřina a přidám 2 úlomky zlata + 1 prach lápisu –napíše to neúspěšnou výrobu a do inventáře mi nespadne nic ,což je asi správně

Dám li ale do stolu šíp 3+ ( bodání 3+.1k6 elektřina) a přidám 2 úlomky zlata + 1 prach lápisu ,vrátí se mi tento šíp do inventáře se stejnými   parametry  jak u šípu 3 ( tak i u šípu 3+ )-Což je asi špatně ,měl by asi přijít výpis neúspěšná výroba  či úspěch a jiné či rozšířené parametry šípu 
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #1308 kdy: Únor 19, 2009, 01:34:23 pm

Neusku
Dám li akát prkno ,plán šípu do luku + 5 úlomků zlata –vznikne šíp – bodání 3 1k5 elektřina  (nebo bodání 3+.1k6 elektřina ) což je OK

Vezmu li tento vyrobený šíp :
3 1k5 elektřina a přidám 2 úlomky zlata + 1 prach lápisu –napíše to neúspěšnou výrobu a do inventáře mi nespadne nic ,což je asi správně

Dám li ale do stolu šíp 3+ ( bodání 3+.1k6 elektřina) a přidám 2 úlomky zlata + 1 prach lápisu ,vrátí se mi tento šíp do inventáře se stejnými   parametry  jak u šípu 3 ( tak i u šípu 3+ )-Což je asi špatně ,měl by asi přijít výpis neúspěšná výroba  či úspěch a jiné či rozšířené parametry šípu 

byla to uspesna vyroba, nic jsi neznicil, ulomky pridal, atd...
ale zlatych ulomku uz je tam tolik ze to neposily uz existujici eletricke zraneni
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #1309 kdy: Únor 22, 2009, 12:02:42 pm

Po  úpravě odřadů mam jeden dotaz :

Pokud se postava modlí k jednomu bohu a zůčastní se obřadu jiného boha, ztratí veškerou přízeň ( modlení, síla obřadu ) od svého boha nebo se jen víra posílí, jelikož je jedno kterého obřadu se zůčastní ?
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #1310 kdy: Únor 22, 2009, 12:48:56 pm

Po  úpravě odřadů mam jeden dotaz :

Pokud se postava modlí k jednomu bohu a zůčastní se obřadu jiného boha, ztratí veškerou přízeň ( modlení, síla obřadu ) od svého boha nebo se jen víra posílí, jelikož je jedno kterého obřadu se zůčastní ?

jak jsem psal...
obradu se muze zucasnit clen cirkve (ktera obrad porada) a postava bez cirkve
to ze se prizen nescita plati stale, pri zmene oblibenosti plati to co je vyzsi (puvodni nebo neve ziskavana)
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #1311 kdy: Únor 24, 2009, 12:33:01 pm

Podle čeho se vůbec počítá opotřebení výbavy? Já když jsem byl třeba nedávno v mithrilovým dole, tak jsem tam v průběhu dolování sejmul 30-40 golemů a mithrilová poloplátovka 5+ se mi opotřebovala asi tak o 100-200 bodů
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #1312 kdy: Únor 24, 2009, 12:49:42 pm

Podle čeho se vůbec počítá opotřebení výbavy? Já když jsem byl třeba nedávno v mithrilovým dole, tak jsem tam v průběhu dolování sejmul 30-40 golemů a mithrilová poloplátovka 5+ se mi opotřebovala asi tak o 100-200 bodů
protoze jejde odchytavat co preste PC v prubehi boje dela, funguje to tak, ze kdyz PC bojuje,
tak se mu obcas vybere nahodne kousek vybaveni a o trochu ponici
Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #1313 kdy: Únor 25, 2009, 10:55:18 pm

Mam dotaz.
Preco na mna utocia straze v chmelnikove (mam ich cervene) a v hrosky a ani elfi ne.
Pritom som nezabil ziadneho hraca ani straz.
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #1314 kdy: Únor 26, 2009, 04:45:51 am

ale slepici, ale slepici  a hobitům si říkal prcci á voni si to pamatujou a nabonzovali Tě.    Škleb Škleb Škleb
 
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Amy
Host
Odpověď #1315 kdy: Únor 26, 2009, 05:38:04 am

Mam dotaz.
Preco na mna utocia straze v chmelnikove (mam ich cervene) a v hrosky a ani elfi ne.
Pritom som nezabil ziadneho hraca ani straz.

Možné je že jsi urazil někoho, kdo má přítele ve spolku majitele uzemí a proto jsi byl označen za "nežádoucího" tak jako někteří druidové v kráteru  Úsměv
Zaznamenáno
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #1316 kdy: Únor 26, 2009, 12:03:03 pm

Mam dotaz.
Preco na mna utocia straze v chmelnikove (mam ich cervene) a v hrosky a ani elfi ne.
Pritom som nezabil ziadneho hraca ani straz.

Možné je že jsi urazil někoho, kdo má přítele ve spolku majitele uzemí a proto jsi byl označen za "nežádoucího" tak jako někteří druidové v kráteru  Úsměv
Hehe, takhle mě jednou v dole u kráteru napadla kouzlenice, tak jsem se nenechal a chvíli na to co ležela v kaluži krve jsem byl nežádoucí, opravdu vtipné  Kroutím očima .
Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #1317 kdy: Únor 26, 2009, 03:49:23 pm

Mno kdyby byl Mino nezadouci ve Chmelinkove, tak by

1) vedel o tom ze je nezadouci
2)musel by zpusobit neco co by k tomu vedlo a to IC hadka s cikany urco neni Škleb
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Amy
Host
Odpověď #1318 kdy: Únor 26, 2009, 06:06:29 pm

Mam dotaz.
Preco na mna utocia straze v chmelnikove (mam ich cervene) a v hrosky a ani elfi ne.
Pritom som nezabil ziadneho hraca ani straz.

Možné je že jsi urazil někoho, kdo má přítele ve spolku majitele uzemí a proto jsi byl označen za "nežádoucího" tak jako někteří druidové v kráteru  Úsměv
Hehe, takhle mě jednou v dole u kráteru napadla kouzlenice, tak jsem se nenechal a chvíli na to co ležela v kaluži krve jsem byl nežádoucí, opravdu vtipné  Kroutím očima .
Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #1319 kdy: Únor 26, 2009, 09:33:03 pm

Dneska som sa bol kuknut do chmelce ako je to s tyma strazemami a dnes nic neutocili na mna boli v klidu. to je teda zaujimave.
ASi moc strazmi chlastaju
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Stran: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS