Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 04, 2024, 06:27:42 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2071756 krát)
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #1200 kdy: Prosinec 13, 2008, 02:51:41 pm

Mám dotaz na alychmii: Výrobky 4. stupně mají nějakou logickou návaznost na výrobek stejného typu 3. stupně nebo jde o nějakou úplně náhodnou kombinaci materiálů? Ptám se, protože jsem zkoušel vyrobit obvazy(5) a pivo(4), projebal jsem na tom haldu materiálu, zkoušel přidat k původnímu receptu různé počty dalších surovin a nic. Dost matoucí je i odhad úspěšnosti, který je mimochodem dost (klidně 30 %) nepřesný i u výrobků co fungují. Takže, snažím se zbytečně?
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Orbi
Host
Odpověď #1201 kdy: Prosinec 13, 2008, 03:37:28 pm

Ja mam len dotaz ... kde sa bude to pivo predavat? Úsměv
Zaznamenáno
Amy
Host
Odpověď #1202 kdy: Prosinec 13, 2008, 09:20:52 pm

Mám dotaz na alychmii: Výrobky 4. stupně mají nějakou logickou návaznost na výrobek stejného typu 3. stupně nebo jde o nějakou úplně náhodnou kombinaci materiálů? Ptám se, protože jsem zkoušel vyrobit obvazy(5) a pivo(4), projebal jsem na tom haldu materiálu, zkoušel přidat k původnímu receptu různé počty dalších surovin a nic. Dost matoucí je i odhad úspěšnosti, který je mimochodem dost (klidně 30 %) nepřesný i u výrobků co fungují. Takže, snažím se zbytečně?

Veškerá alchymie funguje tak, že máš základní esence, bylinku a pak poměr:
 Síla se zvyšuje - esencí.
bylinky zůstávají stejné, plus se k ním pridává jedna další.

Pak jsou tam speciální lektvary, které fungují jinak 2+2 bylinky a 2esence.
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #1203 kdy: Prosinec 13, 2008, 09:24:26 pm

Veškerá alchymie funguje tak, že máš základní esence, bylinku a pak poměr:
 Síla se zvyšuje - esencí.
bylinky zůstávají stejné, plus se k ním pridává jedna další.

Pak jsou tam speciální lektvary, které fungují jinak 2+2 bylinky a 2esence.


Aha, tak díky.  Mrknutí Konečně trochu náhledu do Neusovy mysli. To jsem přesně potřeboval. Protože plejáda možných kombinací co se mi předtím zjevovala v hlavě zaváněla šíleštvím  Škleb
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #1204 kdy: Prosinec 16, 2008, 08:13:40 pm

Včera to už párkráte udělalo ale to bylo dobré .  Dnes ale stale vypadávám ze hry . Proč??   Snažím se dodělat zakázky ale to je porod , při tom stalem padání.
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #1205 kdy: Prosinec 31, 2008, 03:56:23 am

Která vlastnost slouží k vyhledávání skrytých dveří a průchodů?
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Amy
Host
Odpověď #1206 kdy: Prosinec 31, 2008, 09:41:01 am

Hledání předpokládám  Mrknutí
Zaznamenáno
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #1207 kdy: Prosinec 31, 2008, 10:31:49 am

přesně tak Škleb
btw - základ tvoří vlastnost inteligence
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #1208 kdy: Leden 11, 2009, 11:40:36 pm

Nevím zda to není úmysl  či to je chybka v popisu vyrobeného šípu ,konkrétně bonusu zranění.
šíp 4 magnetit  - 1k7 negativní zranění
šíp 4 helmatit    - 1k7 negativní zranění  (nemělo by tu být spíš zranění pozitivní ?? )
Jinak rozdíl je magnetit pro zlé  a  hematit pro dobré což je ok .
Pokud to je tak dobře ,smaž to Bendy rovnou .Dík

Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #1209 kdy: Leden 11, 2009, 11:42:44 pm

Nevím zda to není úmysl  či to je chybka v popisu vyrobeného šípu ,konkrétně bonusu zranění.
šíp 4 magnetit  - 1k7 negativní zranění
šíp 4 helmatit    - 1k7 negativní zranění  (nemělo by tu být spíš zranění pozitivní ?? )
Jinak rozdíl je magnetit pro zlé  a  hematit pro dobré což je ok .
Pokud to je tak dobře ,smaž to Bendy rovnou .Dík

Myslím, že jediným smyslem je právě to dobré/zlé. Na pozitivní zranění je tu stříbro (mnohem dostupnější kov, ale na pozitivní zranění je rozšířenější imunita).
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #1210 kdy: Leden 18, 2009, 02:08:03 am

Zajímalo by mne (pokud tam není chyba ),  přibližně v % ,výskyt příslušné rudy na lokaci (v dolech ,či lokacích k těžbě určených) .Některá těžba je docela otřesná .
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #1211 kdy: Leden 18, 2009, 09:34:01 pm

Já bych ze zkušenoti řekl, že to je takových 40-45% v dolech jako jsou zlatý důl, syenitový důl, mithrilový atd.....co se týče otřesných dolů jako Verdicitový důl a Rubicitový důl, tak tam se to bude pohybovat něco kolem 20-25%...Ale jsou to jen moje odhady....chodim tam dost často.
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #1212 kdy: Leden 19, 2009, 03:21:44 pm

Mam takovej problémek...NwN mám origoš, ale jak už to bejvá, jednou se něco pučí a už to nikdy nespatříte...Takže jsem o CD přišel. Na tyhle nwn už hraju pár let a mam je pořád na kompu...Problémek nastává v době kdy se mi do rukou dostává velká uma peněz, která letí na účet mironetu a mě v pařátech uvízne notebook...Jelikož dojíždim do školy a mam v praze spoustu času, chtěl bych se občas připojit na kandl a zahrát si za svoji potavičku...Tady je ale ten problém...Mám zaregistrovanej svuj CDkey z originální verze a horko těžko e dostanu na svuj acc odjinud...Nevidíte nějaký řešení?Máte zkušenosti s vypečenou verzí???PLS help Co???
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #1213 kdy: Leden 19, 2009, 03:27:48 pm

Mam takovej problémek...NwN mám origoš, ale jak už to bejvá, jednou se něco pučí a už to nikdy nespatříte...Takže jsem o CD přišel. Na tyhle nwn už hraju pár let a mam je pořád na kompu...Problémek nastává v době kdy se mi do rukou dostává velká uma peněz, která letí na účet mironetu a mě v pařátech uvízne notebook...Jelikož dojíždim do školy a mam v praze spoustu času, chtěl bych se občas připojit na kandl a zahrát si za svoji potavičku...Tady je ale ten problém...Mám zaregistrovanej svuj CDkey z originální verze a horko těžko e dostanu na svuj acc odjinud...Nevidíte nějaký řešení?Máte zkušenosti s vypečenou verzí???PLS help Co???

pošlu ti PM
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #1214 kdy: Leden 27, 2009, 02:09:00 pm

Mužu malej dotaz? Církve se rozdělují podle druhu přesvědčení? Konkrétně: zákonný, neutrální, zmatený ? Jsem totiž se svou potavou členem církve zasvěcené Khaless a jelikož jsem Zmateně zlý, nejsem v jejich rozmezích, nebudou mě jejich motlitby ovlivňovat...Je tu nějaká církev pro tohle přesvědčení?...dik
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
Stran: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS