Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 04:23:53 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2077255 krát)
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #1740 kdy: Duben 20, 2009, 02:00:48 pm

přijde mi to jako hovadeina Smích ted polovinu populace serveru pvoři najimatelný NPC
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
Amy
Host
Odpověď #1741 kdy: Duben 20, 2009, 04:14:03 pm

Ted me napadlo... co kdyby se vzbouřili? Copak?
Zaznamenáno
night
Nováček

Příspěvků: 39



Zobrazit profil
Odpověď #1742 kdy: Duben 20, 2009, 04:27:54 pm

Ted me napadlo... co kdyby se vzbouřili? Copak?
Třeba se přidaji k acronske legii. To bude pak žužu bojovat proti lidem,  kterým jsme poctive kupovali itemy !!!
Zaznamenáno


Zeke
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #1743 kdy: Duben 20, 2009, 05:35:50 pm

Já a myslim i Míno používame společníky jen jako nosiče, protože jinak jsou nevypočitatelní , když jsem byl pavouk tak do mne mlátili, jsou rychlí jak průjem a zákeřní jak Al Kajdá, nebezpeční samy sobě i ostatním navzájem - tím jsem chtěl říci že jsou těžko ovladatelní a  tudíž napadnou i koho nechcete a vůbec jsou drazí na předvedený výkon..
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #1744 kdy: Duben 20, 2009, 05:48:28 pm

přijde mi to jako hovadeina Smích ted polovinu populace serveru pvoři najimatelný NPC

Možná ti to tak přijde, ale když do těd nebyli volové atd, tak co se mělo nakládat???
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #1745 kdy: Duben 20, 2009, 06:10:40 pm

Jen jedna technická. V tom prologu k kandelabrii na hlavní stránce navrhuju změnit posledni slovo narodit na zrodit podle mě pak celý ten text dostane mnohem silnější motivační naboj, pro který byl jistě určen. Hau

PS: Možna lepši než cizak je tyran nj sem rejpal  Škleb
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
Death-Wind
Hrdina
***
Příspěvků: 475



Zobrazit profil
Odpověď #1746 kdy: Duben 20, 2009, 06:13:57 pm

Jen jedna technická. V tom prologu k kandelabrii na hlavní stránce navrhuju změnit posledni slovo narodit na zrodit podle mě pak celý ten text dostane mnohem silnější motivační naboj, pro který byl jistě určen. Hau

PS: Možna lepši než cizak je tyran nj sem rejpal  Škleb

stylisticka uroven RParu klesa xD
Zaznamenáno

Black is the night, metal we fight
Power amps set to explode
Energy screams, magic and dreams
We chime the bell, chaos and hell
Metal for maniacs pure.
Fast melting steel, fortune on wheels
Brain hemorrhage is the cure
For BLACK METAL
lay down your soul to the gods rock `n' roll
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1747 kdy: Duben 20, 2009, 06:25:53 pm

Já a myslim i Míno používame společníky jen jako nosiče, protože jinak jsou nevypočitatelní , když jsem byl pavouk tak do mne mlátili, jsou rychlí jak průjem a zákeřní jak Al Kajdá, nebezpeční samy sobě i ostatním navzájem - tím jsem chtěl říci že jsou těžko ovladatelní a  tudíž napadnou i koho nechcete a vůbec jsou drazí na předvedený výkon..

Tak to by si se divil jak jsou ti parchanti dobri v boji. Vis treba o tom ze takovy spolecnik umlati orka ? A to ze jsou tezko ovladatelni no jsou no, ale to jen proto ze nekteri si je pletete s taznyma zviretama Úsměv ono kdyby ste je brali jako postavy tak to tak zle neni.
Zaznamenáno

Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #1748 kdy: Duben 20, 2009, 06:33:33 pm

přijde mi to jako hovadeina Smích ted polovinu populace serveru pvoři najimatelný NPC

Možná ti to tak přijde, ale když do těd nebyli volové atd, tak co se mělo nakládat???

Ja sem zapoměl že je to world of craft... mimochodem... než sem si omylem přemazal Leeu měla nosnost 2850 nebo tak nějak... vola bych opravdu nepotřeboval...

Pak se divime že jde RP dohajzlu když vše co dělame je že sedime u craftu popřipadě běháme s volem...

Jen tak by mě zajímalo... jak bys dostal vola do dolu?? popřipadě někam vysoko do hor ??
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #1749 kdy: Duben 20, 2009, 06:35:46 pm

Já a myslim i Míno používame společníky jen jako nosiče, protože jinak jsou nevypočitatelní , když jsem byl pavouk tak do mne mlátili, jsou rychlí jak průjem a zákeřní jak Al Kajdá, nebezpeční samy sobě i ostatním navzájem - tím jsem chtěl říci že jsou těžko ovladatelní a  tudíž napadnou i koho nechcete a vůbec jsou drazí na předvedený výkon..

Tak to by si se divil jak jsou ti parchanti dobri v boji. Vis treba o tom ze takovy spolecnik umlati orka ? A to ze jsou tezko ovladatelni no jsou no, ale to jen proto ze nekteri si je pletete s taznyma zviretama Úsměv ono kdyby ste je brali jako postavy tak to tak zle neni.

No moc dobry v boji nevypadal Smích orka umlati to je pravda ale když ho ti 2 ranaři tehdy skritizovali tak sem teda koukal jak mu těch 400 hp zmizelo Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #1750 kdy: Duben 20, 2009, 06:37:17 pm

Ja sem zapoměl že je to world of craft... mimochodem... než sem si omylem přemazal Leeu měla nosnost 2850 nebo tak nějak... vola bych opravdu nepotřeboval...

Pak se divime že jde RP dohajzlu když vše co dělame je že sedime u craftu popřipadě běháme s volem...

Jen tak by mě zajímalo... jak bys dostal vola do dolu?? popřipadě někam vysoko do hor ??

Tak nosnost jako leea tady nema snad žádná jiná postava, to že ty jedeš na sílu, to neznamená, že to tak mají všichni... A co se RP týče, tak nic nebrní v tom, aby prováděl RP u craftu nebo is vvolem, každopádně souhlasím, že craft je tu an mě nějak složitý a moc časově náročný (ale to je jen můj názor) a jinak, proč by vůl nemohl lejz po horách? dit i krávy běhaj po horách tak proč ne vůl... jinak nevím, jestli to víš, ale s volem nelze lézt po žebříku a tohle... takže vůl má své omezení
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #1751 kdy: Duben 20, 2009, 06:45:04 pm

Tak nosnost jako leea tady nema snad žádná jiná postava, to že ty jedeš na sílu, to neznamená, že to tak mají všichni... A co se RP týče, tak nic nebrní v tom, aby prováděl RP u craftu nebo is vvolem, každopádně souhlasím, že craft je tu an mě nějak složitý a moc časově náročný (ale to je jen můj názor) a jinak, proč by vůl nemohl lejz po horách? dit i krávy běhaj po horách tak proč ne vůl... jinak nevím, jestli to víš, ale s volem nelze lézt po žebříku a tohle... takže vůl má své omezení

To sice ne... ale každyho ted vidim kolem běžet s nějakym šaškem co slouži jako nakladak... kor by to mohlo byt taky lepší že by vás mohly omezovat i možnosti vašich postav...

Neni tam nějaka mala animace kamionu? Bylo by to aspon věrohodnější.
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #1752 kdy: Duben 20, 2009, 06:47:05 pm

Tak nosnost jako leea tady nema snad žádná jiná postava, to že ty jedeš na sílu, to neznamená, že to tak mají všichni... A co se RP týče, tak nic nebrní v tom, aby prováděl RP u craftu nebo is vvolem, každopádně souhlasím, že craft je tu an mě nějak složitý a moc časově náročný (ale to je jen můj názor) a jinak, proč by vůl nemohl lejz po horách? dit i krávy běhaj po horách tak proč ne vůl... jinak nevím, jestli to víš, ale s volem nelze lézt po žebříku a tohle... takže vůl má své omezení

To sice ne... ale každyho ted vidim kolem běžet s nějakym šaškem co slouži jako nakladak... kor by to mohlo byt taky lepší že by vás mohly omezovat i možnosti vašich postav...

Neni tam nějaka mala animace kamionu? Bylo by to aspon věrohodnější.

Tak v tomhle souhlasím, ale pak by pro věrohodnost měl bejt trakaře, protože aby postava nosila npř rudu těžkých kovů nebo desítky klád zní taky divně.
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
ElkBucket
Lord
****
Příspěvků: 703



Zobrazit profil
Odpověď #1753 kdy: Duben 20, 2009, 06:59:48 pm

Já a myslim i Míno používame společníky jen jako nosiče, protože jinak jsou nevypočitatelní , když jsem byl pavouk tak do mne mlátili, jsou rychlí jak průjem a zákeřní jak Al Kajdá, nebezpeční samy sobě i ostatním navzájem - tím jsem chtěl říci že jsou těžko ovladatelní a  tudíž napadnou i koho nechcete a vůbec jsou drazí na předvedený výkon..

Pokud se nepletu tak když se proměňuješ v pavouka skočí ti všeobecnej odpor... to samé když si někdo uprostřed hloučku lidí a pomocníků naklikne odpor... dle mého se není čemu divit a není to nic nevypočitatelného... je to stejné jako by tam v tu chvíli bylo nějaké nepřátelské NPC, prostě se rozběhne a začne útočit jako dycky   Úsměv
Zaznamenáno

Niklaus - chodící stín
Falbert - každý dobrý skutek je po zásluze potrestán
Blödhgarm - kdysi sebevědomý zaklínač a léčitel
Kal-El - kdysi nejvyšší představitel rodu El
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #1754 kdy: Duben 21, 2009, 08:46:31 am

Hele, ja trpaslíka připoutal u baru a normálně vyběhl ven a začal mláti všechny kolem, nakonec ho zabili a mě zabil Sidův trpoš... takže opravdu to není ideální  Nevím co si myslet/Nerozhodný
Já v kráteru vlezl do hospy a napadl mě hned ve dveřích neviditelný najímatelný trp - podle hlasu. Před tím jsem měl najmutou elfici a chcípli jsme. Postavu mám půlork, zlou.
Jo a myslím, že by pomocník nemusel hned z party když mám -1 života, ale mohl by zkusit pomoct léčením. Lékárny měl.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Stran: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS