Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 04:33:34 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2077264 krát)
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #1185 kdy: Prosinec 07, 2008, 05:04:42 pm

Měl bych dotazek...Trochu jsem si v hlavě počítal a zajáímalo by mě...Jaký je maximální počet bodů craftu na jednu potavu? Totiž, dělám kováře a tím pádem počítám s plným počtem bodů kovařiny, tavení a horničiny...Počítají se tyto tři složky hlavní craft + vedlejkší do toho hlavního součtu? to je tuším 1700 + 260 + 260 cca? Jaká je teda max,. hranice?
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #1186 kdy: Prosinec 07, 2008, 05:07:23 pm

Tuším, že Neus říkal +-2500 ale to neznamená, že nejde překročit.
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #1187 kdy: Prosinec 08, 2008, 11:09:01 am

Zajímalo by mě, jestli se vejdu totiž do toho rozmezí, když si vycraftím ještě brusiče...Mám ho už na pár bodech z dob svých začátků.Jestliže se do toho vejdu, dodělal ybch to..To dělá přibližně 250 bodů jestli se nemýlím...Jestli se tam nevejdu potřeboval bych ho smazat.
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
Snekoun
Host
Odpověď #1188 kdy: Prosinec 08, 2008, 05:28:56 pm

Dotaz :

jak si stoji ekonomika sveta K2 ? Da se to nekde zjistit.Bylo by dobre docela udelat graf ve statistykach na jednotliva mesta.Vydelava si vubec nejake mesto ? Nebo jen prodelava ( ze ho museji oligarchove dotovat ) Jedine co me napada je zisk z prodeje a dan z ulozeni penez.Popr najem ?
Pochlubte se oligarchove jak si stojite ?
Myslim ze graf ekonomicke situace jednotlivych mest by byl dobry ne ?
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #1189 kdy: Prosinec 08, 2008, 06:31:54 pm

A k cemu to bude?
To jak si uzemi stoji je videt v grafu aktivity, to je "soucet" aktivity hracu a provedenych obchodu. To je ukazatel pro hrace kam se vydat, kdyz chci nekoho potkat a nebo neco koupit.
Nevim jak ostatni mesta, ale Elfi vesnice je kompletne placena z dani a najmu... tyhle informace ma majitel uzemi a je to podle me jeho problem. Jestli dotuje provoz z vlastni cinnosti, je to jeho vec, ale musi si to potom porad sam hlidat.
Tebe zajima a vis jestli majitel domu, ve kterem mas v najmu byt je v plusu a nebo kolik vydela?

Ani pro pripadneho utocnika (aby mel nejhodnotnejsi uzemi) to je nepouzitelne. Ekonomicky silnejsi uzemi bude mit pravdepodobne silnejsi straze, vic aktivnich obyvatel (obrancu). A pripadnym dobytim se ekonomika stejne asi rozpadne, protoze vecina obyvatel se odstehuje jinam, obchody se taky nekam presunou.
Zaznamenáno
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #1190 kdy: Prosinec 10, 2008, 12:01:58 am

Dotaz. ,
1 ) čarodej  7 lv ,soustředění 15 ,čarozpyt 15 při psaní ,vyrobených alchimistou 0a 1 , svitků se objeví na výpisu nepodařilo se utvořit .Na 6 lv jsem psal vše a na první pokus a ted nenapíšu vůbec nic …. Hněv Hněv

2)Při výrobě jasanového dřeva ,mi psal 74 % úspěšnost .Pak došla pilka a dal jsem novou a úspěšnost výroby klesla z neznámých důvodů na 58% .   Smutek(fotku mám ,mohu dodat PM..)
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Arash
Host
Odpověď #1191 kdy: Prosinec 10, 2008, 12:03:43 am

Dotaz. ,
1 ) čarodej  7 lv ,soustředění 15 ,čarozpyt 15 při psaní ,vyrobených alchimistou 0a 1 , svitků se objeví na výpisu nepodařilo se utvořit .Na 6 lv jsem psal vše a na první pokus a ted nenapíšu vůbec nic …. Hněv Hněv

2)Při výrobě jasanového dřeva ,mi psal 74 % úspěšnost .Pak došla pilka a dal jsem novou a úspěšnost výroby klesla z neznámých důvodů na 58% .   Smutek(fotku mám ,mohu dodat PM..)

To je úplně jednoduché, systém K2 výsledky nepočítá, on je odhaduje  Mrknutí
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #1192 kdy: Prosinec 10, 2008, 12:06:38 am

ad 2 ... pouzil si rovnaku kvalitu pilky?  ono niekedy lepsi nastroj zvysuje percenta
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #1193 kdy: Prosinec 10, 2008, 01:32:48 am

ad 1)
jake kouzlo na jaky svitek to byl?
Zaznamenáno
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #1194 kdy: Prosinec 10, 2008, 08:11:06 am

ad 1)
jake kouzlo na jaky svitek to byl?
Zkoušel jsem,elementární štít a obyčejnou neviditelnost, na oba druhy svitků – tedy 4 pokusy a všechny se nepovedly…..

ad 2 ... pouzil si rovnaku kvalitu pilky?  ono niekedy lepsi nastroj zvysuje percenta
Ano ,používán železné ,ale jsem cikán třeba nás to diskriminuje  Mrknutí
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #1195 kdy: Prosinec 10, 2008, 08:26:22 am

ad 1)
jake kouzlo na jaky svitek to byl?
Zkoušel jsem,elementární štít a obyčejnou neviditelnost, na oba druhy svitků – tedy 4 pokusy a všechny se nepovedly…..

ad 2 ... pouzil si rovnaku kvalitu pilky?  ono niekedy lepsi nastroj zvysuje percenta
Ano ,používán železné ,ale jsem cikán třeba nás to diskriminuje  Mrknutí
1) a na jaky svitek to bylo? jake mel Prazdny svitek (?)
2) zmenu % pri vyrobe, ovlivnuje material ve vyrobe (u zpracovani klad je to snadny, protoze je tam jen 1 typ), kvalita nastroje (cim lepsi nastroj tim lepsi uspesnost, i kdyz je remelsnik nemehlo)
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #1196 kdy: Prosinec 10, 2008, 08:52:24 am

Cize nastroj by nemal menit percenta? Teda ak neratam stav ked je pouzity slaby nastroj a da 0 percent. Ale napriklad som vyrabal s nastrojom kvality 2 a mal som 15 percent, pouzil som nastroj kvality 3 a poskocilo mi to na 40 percent.
Poslední změna: Prosinec 10, 2008, 08:54:12 am od Orbi Zaznamenáno
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #1197 kdy: Prosinec 10, 2008, 01:13:11 pm

1) a na jaky svitek to bylo? jake mel Prazdny svitek (?)
2) zmenu % pri vyrobe, ovlivnuje material ve vyrobe (u zpracovani klad je to snadny, protoze je tam jen 1 typ), kvalita nastroje (cim lepsi nastroj tim lepsi uspesnost, i kdyz je remelsnik nemehlo)



1 ) Vyrobil mi svitky Jerremi s alchimistou .
Zkoušel jsem na :
Prazdný svitek ( 0 ) – čaroděj - kouzlo  4 kruh elementární štít a 2 kruh neviditelnost
Prazdný svitek ( 1 ) - čaroděj - kouzlo  4 kruh elementární štít a 2 kruh neviditelnost
Všechny 4 pokusy neúspěšné a to jsem si svitky i oddělil ze stočku 20 svitků a sesílal na jednotlový ...
2) Nerozumíme si asi .Kláda byla totožná ( jasan) ,jen jsem nedokončil výrobu ,kvůli spotřebované pilce Musel jsem dát novou do kozy a to stejného typu ,jako byla předešlá  – železnou
Ptám se pro pokles % ve výrobě  a ne pro nárust …
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Arash
Host
Odpověď #1198 kdy: Prosinec 10, 2008, 01:19:32 pm

1) a na jaky svitek to bylo? jake mel Prazdny svitek (?)
2) zmenu % pri vyrobe, ovlivnuje material ve vyrobe (u zpracovani klad je to snadny, protoze je tam jen 1 typ), kvalita nastroje (cim lepsi nastroj tim lepsi uspesnost, i kdyz je remelsnik nemehlo)



2) Nerozumíme si asi .Kláda byla totožná ( jasan) ,jen jsem nedokončil výrobu ,kvůli spotřebované pilce Musel jsem dát novou do kozy a to stejného typu ,jako byla předešlá  – železnou
Ptám se pro pokles % ve výrobě  a ne pro nárust …


Jistě to jo.
ALe je rozdíl i v železném nářadí.  Např. pokud celou dobu děláš s železným nářadím (1)  a na další pokus vezmeš železné nářadí (0)  tak se ti sníží procenta.
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #1199 kdy: Prosinec 10, 2008, 01:40:30 pm

1) a na jaky svitek to bylo? jake mel Prazdny svitek (?)
2) zmenu % pri vyrobe, ovlivnuje material ve vyrobe (u zpracovani klad je to snadny, protoze je tam jen 1 typ), kvalita nastroje (cim lepsi nastroj tim lepsi uspesnost, i kdyz je remelsnik nemehlo)

2) Nerozumíme si asi .Kláda byla totožná ( jasan) ,jen jsem nedokončil výrobu ,kvůli spotřebované pilce Musel jsem dát novou do kozy a to stejného typu ,jako byla předešlá  – železnou
Ptám se pro pokles % ve výrobě  a ne pro nárust …


Jistě to jo.
ALe je rozdíl i v železném nářadí.  Např. pokud celou dobu děláš s železným nářadím (1)  a na další pokus vezmeš železné nářadí (0)  tak se ti sníží procenta.

1) tak to mas nekvalitni svitky co nezvladnou pobrat tyhle kouzla...
to (?) u svitku znamena jaky kruh kouzla svitek priblizne umi udrzet, pro jistotu je lepsi mit lepsi svitek (napr. jsme ted odhalili ze urceni 1 kruh, std. nwn pocita jako kouzlo 2. kruhu)

2) viz arash ... z ceho naradi je nema takovy vliv, hlavni je kvalita nastroje (?)
zelezny vyrobek/nastroj muze byt klidne o moc kvalitnejsi nez adamantitovy

Zaznamenáno
Stran: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS